Автозапчастини

PNT PKS

37-100 Łańcut Wola Dalsza 369

Ream-Poland

Kalinówka 41B 21-040 ŚWIDNIK

Auto Euro

AUTO EURO S.A. ul. Nałkowskich 5 20-470 Lublin

Телефони:Tel: (+48 81) 443 60 00 Fax: (+48 81) 443 60 10

Посилання на сайт магазину: http://www.autoeuro.com.pl

Autopart

AUTOPART S.A. ul. Kwiatkowskiego 2a, 39-300 Mielec

Handlopex

HANDLOPEX S.A. ul. Regulska 49. 02-495 Warszawa

R&G

Traugutta 7; 39-300 Mielec

Телефони:+4817 773 80 80

TARGUM MIELEC

ul.Racławicka 3 39-300 Mielec

Телефони:Telefon : 17 58 30 560 17 58 30 561 Fax : 17 58 32 522

Carrera

ul. Lwowska 177a 35-301 Rzeszów

Телефони:tel.+48 17/ 853 81 06 tel./fax +48 17/ 853 81 09

Moto-Hurt

MOTO-HURT S. A. ul. Krakowska 150B 35-506 Rzeszów

Zakład Mechaniki Pojazdowej

ul. Majowa 34 39-303 Mielec

Inbud-Faro SA

ul. Antoniny Grygowej 27, 20-260, Lublin

Автозапчастини з Польщі

Надворі давно вже наступило 21 століття і технологічний прогрес не зупиняється, а навпаки, розвивається з кожним днем. І якщо колись автомобіль був предметом розкоші для людей, то зараз це звичайний засіб пересування, який допомагає у вирішенні повсякденних потреб і багато людей вже і не уявляють собі життя без нього.Хорошим варіантом є купівля автозапчастин саме у Польщі. Ця країна є сусідом України і розташована територіально близько. Важливим аргументом буде також можливість повернути певну частину коштів, завдяки оформленні фактури Такс Фрі.

Автозапчастини з Польщі оптом

На території Польщі ви неодмінно знайдете величезну кількість магазинів де можна придбати автозапчастини як нові, так і вживані. Асортимент цих магазинів є широким та підійде до будь-якої кишені. Проте варто зауважити, що розрахований весь асортимент виключно на запчастини до іномарок, оскільки вітчизняні автомобілі в Польщі та Європі попитом не користуються.

авто з польщі, автозапчастини з польщі

У випадку, якщо ви в Польщі вперше, або не знаєте Польщі, то ми рекомендуємо скористатися послугами гуртових магазинів, розташованих у близких до кордону містах, наприклад, Перемишлі.
На нашому сайті ви можете переглянути каталог гуртових магазинів, які займаються продажем автозапчастин. В магазинах, де продають автозапчастини, можна скористатися послугами консультанта, який допоможе вам підібрати потрібний товар.

Польскі сайти автозапчастин

Перед поїздкою до Польщі для купівлі автозапчастин ви можете ознайомитися із цінами та асортиментом на інтернет-сайтах, де продаються автозапчастини  та є розподіл по категоріях автотоварів. До прикладу, найбільш відомі сайти де можна придбати автотовари є allegro.pl та olx.pl. Вам слід перейти в розділ автотовари і безпосередньо вибрати підкатегорію, яка вас цікавить. На даних сайтах існує рейтинг продавців, тому завжди звертайте увагу скільки осіб вже купило товар у даного продавця. Якщо у вас виникнуть мовні труднощі, або вам необхідно буде поспілкуватись з продавцем з допомогою повідомлень, ви завжди можете скористатися онлайн перекладачем.

Автошроти у Польщі

Автошроти - це спеціалізовані майстерні, де проводиться розбір автомобілів на запчастини. В таких майстернях ви зможете знайти будь-які деталі, які вас цікавлять, оскільки, автомобілі тут розбираються до найдрібніших частин. У Польщі є популярними автомобілі, привезені з Німеччини та Англії, тому до таких марок як Volkswagen, Audi, Mercedes, Range Rover, деталі є завжди. 

Також на автошротах в Польщі можна придбати вже вживані автомобілі, оскільки автомобілі попадають до Польші в основному з Німеччини та Англії, то їхній технічний стан знаходиться на досить хорошому рівні. Якщо мова йде про автомобілі, привезені з Англії, зверніть увагу, що кермо в них знаходиться з правої сторони.

автошроти з польщі

Автозапчастини з Польщі під замовлення

У випадку коли вам необхідно якусь конкретну запчастину і ви не хочете її шукати в магазинах в Польщі, то можна її попередньо замовити. Це найшвидший метод, проте він вимагає розмови з продавцем, що буде важко реалізувати у випадку, коли ви не володієте хоча би базовими навиками польської мови. В такому випадку в нагоді вам стане посередник, який зв’яжеться з продавцем і виконає всю роботу за вас. Ви лише приїдете у визначене місце та отримаєте запчастину яка вас цікавить. Даний спосіб дозволяє економити час і гроші, оскільки ви вже точно знаєте ціну і встановлений конкретний термін, коли ви цю запчастину забираєте.

Читати повністю

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах