Дешеві авіаквитки в Стокгольм

Люблін - Стокгольм

Стокгольм - столиця і найбільше місто Швеції. За 100 км від Стокгольма розташований міжнародний аеропорт Швеції - Аеропорт Стокгольм-Скавста. Зручно та дешево летіти у Стокгольм із Аеропорту Люблін у Польщі. Звідти рейси Люблін - Стокгольм (LUZ – NYO) та у зворотньому напрямку Стокгольм - Люблін (NYO – LUZ) відправляються двічі на тиждень. Переліт забезпечує угорська лоукост-компанія Wizz Air. Ціни на авіаквитки стартують від 9,2 €.

Дешеві авіаквитки Люблін - Стокгольм

Авіарейси у напрямку Люблін - Стокгольм (LUZ – NYO) здійснюються двічі на тиждень - у вівторок та суботу. Виліт з Любліна відбувається о 12:05 (за польським часом), а прибуття у Стокгольм - о 14:00 (за місцевим часом).

Тривалість польоту: 1 год 55 хв. Політ забезпечує угорський лоукост-перевізник Wizz Air.

Ціна: від 9,2 € в один бік. Квитки на рейс можна придбати он-лайн на веб-сайті Lublin airport чи Wizz Air або безпосередньо у касах аеропорту. Продаж квитків в касі починається за 3 години до вильоту рейсу.

Люблін - Стокгольм

Дешеві авіаквитки Стокгольм - Люблін

Рейсові польоти за маршрутом Стокгольм - Люблін (NYO – LUZ) відбуваються два рази на тиждень - у вівторок та суботу. Виліт зі Стокгольма відбувається о 14:30 (за місцевим часом), а приліт у Люблін - о 16:10.

Тривалість польоту: 1 год 40 хв. Політ забезпечується угорською компанією Wizz Air.

Ціна: від 9,2 € в один бік. Авіаквитки за даним напрямком можна придбати он-лайн на веб-сайті Lublin airport чи Wizz Air або безпосередньо у касах аеропорту.

Стокголм - Люблін

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах