Дешеві авіаквитки в Тель-Авів

Люблін - Тель-Авів

Колишня столиця Ізраїлю Тель-Авів - один з найпопулярніших центрів туризму на Середземному морі. За 14 км від Тель-Авіву розташований Міжнародний аеропорт імені Бен-Гуріона - найбільший аеропорт Ізраїлю.

Дешево долетіти туди можна із Польщі, м. Люблін (Lublin airport). Авіарейси Люблін - Тель-Авів (LUZ - TLV) та у зворотньому напрямку Тель-Авів - Люблін (TLV-LUZ) здійснює відомий польський лоукост-перевізник LOT.

Дешеві авіаквитки Люблін - Тель-Авів

Загалом рейси сполученням Люблін - Тель-Авів (LUZ - TLV) відбуваються чотири рази на тиждень. Польоти у цьому напрямку забезпечують одразу два лоукост-перевізники - Wizz Air та LOT

Двічі на тиждень - у понеділок та четвер - здійснює рейси із Любліна до Тель-Авіва (LUZ - TLV)  польський лоукост-перевізник LOTВиліт із Любліна відбувається о 6:10 (за польським часом), а приліт в Тель-Авів - о 10:50 (за місцевим часом).

Тривалість польоту: 3 год 40 хв.

Ціна: від 34 € в одну сторону.

Авіаквитки за напрямком Люблін - Тель-Авів можна придбати он-лайн на веб-сайті Lublin airport чи LOT або безпосередньо у касах аеропорту.

Люблін - Тель-Авів

Дешеві авіаквитки Тель-Авів - Люблін

Польський лоукост-перевізник LOT здійснює рейси Тель-Авів - Люблін (TLV-LUZдвічі на тиждень - у середу та неділю. Відправлення з Тель-Авіву - о 20:50, прибуття в Люблін - о 23:40.

Тривалість польоту: 3 год 50 хв.

Ціна: від 34 € в одну сторону.

Авіаквитки за напрямком Тель-Авів - Люблін можна придбати он-лайн на веб-сайті Lublin airport чи LOT або безпосередньо у касах аеропорту.

Тель-Авів - Люблін

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах