Іграшки для дітей

Дитячі іграшки в Польщі

Іграшки – незамінний атрибут дитинства. Вони супроводжують людину з перших днів і аж до юності, а в момент, коли у неї самої з’являються діти, іграшки знову входять в її життя. Від різноманіття іграшок у дитячих магазинах дорослим може запаморочитись у голові. Існують навіть тренди в іграшковій моді, коли та чи інша забавка стає дуже популярною і бажаною для усіх діток. Всі ці Barbie, трансформери,  Monster High,  Lego, Hot-Wheels – назви, з якими доведеться познайомитись, коли дитина попросить чергову забавку.

І якщо з вибором хорошої іграшки вам можуть допомогти справитись продавці чи самі діти, то з ціною складніше, адже ціни на дитячі іграшки в Україні дуже високі. Купуючи дитячі іграшки в Польщі, ви зможете не тільки придбати омріяну іграшку для вашого малюка, а й значно заощадити кошти, адже купувати дитячі іграшки в Польщі дешевше і вигідніше, а їх якість та різноманіття дасть вам зможу обрати іграшку, що точно стане улюбленою.

Магазини іграшок в Польщі

На сьогоднішній день дитячі іграшки покликані вже не тільки розважити малюка, а й допомагати йому пізнавати світ, сприяти його правильному фізичному та розумовому розвитку. Саме такі іграшки ви знайдете на прилавках польських дитячих магазинів. Магазини іграшок в Польщі пропонують однакове різноманіття яскравих, цікавих та пізнавальних іграшок для дівчаток і для хлопчиків. Тут можна знайти також універсальні іграшки, якими охоче гратимуться і ті, і інші.

Польські магазини іграшок надають широкий вибір для дітей різного віку та вподобань. Іграшки в Польщі різняться матеріалом виготовлення, художнім оформленням та впливом, який вони чинять на розвиток тих чи інших здібностей дітей. Ви знайдете тут все необхідне: від перших іграшок для немовлят до сучасних настільних ігор для розвитку логіки та спритності, які будуть цікаві навіть дорослому.

Польські дитячі іграшки

Іграшки, що продаються в дитячих магазинах Польщі, сучасні та якісні. Тут ви знайдете як найсвіжіші новинки від відомих всім дітлахам брендів-виробників іграшок, так і безліч цікавих та оригінальних забавок від польських виробників іграшок. Польські дитячі іграшки виготовляються із екологічних матеріалів, не містять у своєму складі токсичних речовин  та є безпечними для вашої дитини. Якість використаних матеріалів робить їх міцними та надійними, а це означає, що іграшка не розлетиться за першого використання, як це часто буває. Якість іграшок  в Польщі відповідає європейським стандартам. Польські дитячі іграшки сертифіковані і безпечні, покликані стати джерелом радості дитини без загрози для її здоров’я.

Дитячі іграшки в Польщі. Ціни.

Купуючи дитячі іграшки в Польщі, ви отримаєте якісний європейський товар за приємними вигідними цінами. Магазини іграшок в Польщі пропонують  акції і знижки на свій асортимент, а також несподівані подарунки та можливість взяти участь у різноманітних розіграшах цінних призів. Про діючі пропозиції того чи іншого магазину ви можете дізнатись на нашому сайті або безпосередньо у продавців-консультантів.

Дитячі іграшки Польща

Вибираючи подарунок для дитини, ми хочемо принести їй радість та зацікавити її. Купуючи дитячі іграшки в Польщі, слід пам’ятати, що діти будуть із задоволенням гратися тільки тими іграшками, які відповідають їхньому етапу розвитку і є зрозумілими для них. Тому при купівлі дитячих іграшок слід брати до уваги не тільки вигляд та ціну подарунка, а й його відповідність вподобанням та віку дитини.

Як вибрати іграшку в залежності від віку дитини:

  • 0-1 Іграшки в такому віці допомагають дітям розвивати слух, зір, хапальні рухи та вчитись сприймати та розрізняти кольори. Найкраще купувати прості за формою, зручні для хапання  гумові чи пластмасові іграшки яскравих чи контрастних кольорів, брязкальця, дзвіночки, або ж різноманітні музичні рухомі підвіски на ліжечко, кубики, м’ячі, кульки, пірамідки для складання і т. д.
  • 1-3 Зважаючи на швидкий фізичний та розумовий розвиток, дітям такого віку підійдуть іграшки, що зміцнюватимуть мускулатуру та сприятимуть покращенню координації: гойдалки, маленькі трьохколісні велосипеди, возики для іграшок, коники-гойдалки. Також доречними будуть іграшки, що розвиватимуть розуміння форми, кольору та їх призначення, книжечки з картинок, книжки-ширми.
  • 3-4 роки – пік рухливості та активності дітей. Вони обожнюють проводити час надворі і хорошим подарунком для них буде те, що можна там використати для розваги: знаряддя для забав в пісочниці, велосипеди, м’ячі, самокати, санки. Дітей цього віку цікавлять також образні іграшки: ляльки, фігурки звірів та птахів, машини, човни, літаки, іграшковий посуд та меблі – все, що нагадує їм предмети з оточення в іграшковому варіанті. 
  • Діти від 4 до 5 років вчаться поводитись у колективі, тому їм цікаві тематичні групи іграшок, за допомогою яких можна перевтілюватися в улюблених героїв та створювати різноманітні ігрові сюжети: школа, сім’я, дитячий садок, місто і т. д. Для розвитку дрібної моторики варто придбати набір для малювання чи розмальовку. Настільні ігри, конструктори та мозаїки теж підуть на ура.
  • Діти молодшого шкільного віку – ще ті дослідники і фантазери. Їм підійдуть набори для творчості, музичні інструменти, електронні та інтерактивні іграшки, настільний футбол, хокей, теніс, комп’ютерні ігри з дидактичними елементами,  шахи, шашки, дитячі енциклопедії.
  • Діти старшого шкільного віку цікавляться фотографією, конструюванням приладів, радіотехнікою, різними дослідами. Підійдуть гелікоптери на радіо керуванні, квадрокоптери, моделі для складання, 3-D пазли та настільні ігри, набори для дослідів з фізики, хімії, оптики, а також набори для випалювання, вирізування, випилювання. 

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах