Побутова техніка

 

Все більше і більше людей влаштовують собі шопінг-тури в сусідню Польщу з метою купівлі харчів та речей кращої якості за привабливішими цінами. Одне з перших місць серед продукції, яку українці купують в Польщі, займає побутова техніка та електроніка. Купувати побутову техніку в Польщі варто не лише з огляду на демократичні та значно нижчі ніж в Україні ціни на неї, а й беручи до уваги той факт, що побутова техніка з Європи вважається надійною та безпечною, а також здатною служити своєму власнику довгі роки. Придбавши польську побутову техніку, ви гарантовано отримаєте якісні та вартісні речі, і при цьому вам не доведеться залишити в магазині усі свої заощадження.

Магазини побутової техніки та електроніки в Польщі

Різноманітні побутові прилади стали незамінними в повсякденному житті кожної людини, адже вони виконують усю складну роботу по дому, тим самим полегшуючи побут та економлячи час. На прилавках магазинів побутової техніки та електроніки в Польщі ви знайдете моделі, які давно і добре зарекомендували себе, а також різноманітні новинки так званої великої (холодильники, морозильні камери,  пральні, сушильні та посудомийні машини, газові та електроплити, мікрохвильові печі) та малої (кондиціонери, кухонні комбайни, блендери, міксери, електричні чайники, обладнання для грилю, соковитискачі, тостери, мультиварки та ін.)  груп побутової техніки від відомих європейських брендів, а також не менш якісні товари від польських виробників. Купуючи товари в магазинах побутової техніки в Польщі, ви отримаєте гарантію на їх технічне обслуговування (тривалість гарантії залежить від різновиду товару та магазину, в якому він придбаний).

Купити побутову техніку в Польщі

Купити побутову техніку та електроніку з Польщі можна і в інтернеті. Більшість польських мереж магазинів та супермаркетів побутової техніки мають діючі інтернет-магазини, де ви можете ознайомитись із каталогом наявної продукції, вивчити її характеристики та вибрати потрібну модель товару. Замовлений товар буде доставлений у зручний для вас магазин мережі, де ви зможете забрати його в узгоджений термін.

Побутова техніка та електроніка в Польщі

Вибираючи побутові прилади для дому, потрібно врахувати не тільки ціну та дизайн товару, а й багато інших важливих факторів. Наприклад, слід обов’язково перевірити, чи підходять габарити бажаної моделі площі в будинку, яку для неї планується відвести. Наступним фактором є безпека. Перед покупкою бажаного товару варто переконатись, що він відповідає усім нормам та стандартам і не є потенційно небезпечним для вас та членів вашої сім’ї. Для цього не варто купувати надто дешеву техніку сумнівної якості. Вибираючи нову побутову техніку, потрібно враховувати не тільки матеріальну вигоду при покупці, а й зважити її в перспективі.

Зважаючи на теперішні ціни за комунальні послуги, нікому не хочеться переплачувати, тому слід детально вивчити енергоефективність вибраної моделі. Зробити це все вам допоможуть кваліфіковані працівники польських магазинів та супермаркетів побутової техніки та електроніки. Вони ознайомлять вас із асортиментом магазину, допоможуть вибрати хорошу модель відповідно до ваших побажань та матеріальних можливостей, розкажуть про діючі акції та знижки та проконсультують стосовно всіх питань, що виникатимуть у вас при купівлі побутової техніки та електроніки в Польщі.

Ціни на побутову техніку та електроніку в Польщі.

Побутова техніка з Польщі не в останню чергу користується популярністю серед українців через свою ціну. Купити її там можна суттєво дешевше, але зекономити вдасться ще більше, якщо скористатись можливістю оформити повернення податку на додану вартість (Tax-free), що для цієї категорії товарів складає 23% від вартості. Акції та знижки в магазинах побутової техніки та електроніки в Польщі – теж чудова нагода придбати вартісну річ за вигідною ціною. Умови актуальних та  діючих акцій у популярних магазинах та супермаркетах побутової техніки в Польщі ви може знайти на нашому сайті. 

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах