Корисна інформація

Польські стипендії для українців, які мають Карту поляка

21 Липня 2015

Система вищої освіти в Польщі суттєво відрізняється від вітчизняної. Теж саме можна сказати і про стипендії, які отримує молодь в Польщі. Потрібно розуміти, що відрізняється не лише розмір стипендії, але й умови її отримання.

Plus

11 Липня 2015

Plus є однією з найбільших мобільних мереж в Польщі, яка нараховує більш ніж 14 мільйонів активних телефонних номерів / SIM карток. Plus пропонує телекомунікаційні послуги призначені як для бізнесу, так і для індивідуальних користувачів.

Orange

09 Липня 2015

Orange - це один з провідних мобільних операторів на польському ринку. Компанія працює у всіх сегментах телекомунікаційного ринку, що постачають послуги стаціонарного телефонного звязку,цифрову мережу, постійний доступ в Інтернет, телебачення

T-Mobile або ж Heyah

04 Липня 2015

Цей мобільний оператор дуже популярний серед наших туристів тому, що надає своїм клієнтам вигідні тарифи. На даний момент мобільна мережа пропонує такі такифи, як Dniówka, Tygodniówka і Smart abonament.

Система електронного збору ViaTOLL

00 Bad format: -1 0000

Всі водії подорожуючи мережею платних доріг Польщі автомобілем або комбінацією транспортних засобів з максимальною допустимою масою понад 3,5 тонни або автобусом, в незалежності від допустимої повної маси, зобов'язуються використовувати систему viaTOLL.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах