Корисна інформація

PolskiBus оголошує весняну акцію. Подорожуй за 1 злотий вже з квітня!

09 Лютого 2017
дешеві квитки в європу, polski bus

З приходом довгоочікуваної весни подорожувати Польщею та Європою з PolskiBus стане ще дешевше. Відомий польський перевізник оголосив, що з квітня по кінець травня 2017 року суттєво знижує ціни на квитки – придбати їх можна за нечувано низькою ціною – про

В Польщі створили найбільший сніговий лабіринт в світі

02 Лютого 2017
гірськолижні курорти польщі, відпочинок в польщі

Найбільшим в світі сніговим лабіринтом віднедавна може похвалитися найвідоміший центр гірськолижних розваг Польщі – Закопане. Над втіленням проекту місяць працювали 15 майстрів, а для створення снігового шедевру використали 3 мільйони літрів води.

Що робити тим, хто не встиг зареєструвати польську sim-картку

30 Січня 2017
зареєструвати польську сім карту

До 1 лютого 2017 року кожен власник sim-карти передплаченого зв’язку польських мобільних операторів змушений пройти обов'язкову реєстрацію. Той, хто цього не зробить, не зможе активно використовувати свій мобільний номер.

Нова схема сортування та переробки сміття в Польщі

26 Січня 2017
переробка сміття польща

Уряд Польщі активно взявся встановлювати нові стандарти сортування сміття та вдосконалювати існуючу систему. Вже з 1 липня 2017 року в Польщі почне діяти нова схема сортування сміття, суть якої у розділенні різних його видів на чотири категорії .

Оплату за проїзд польськими дорогами планують підняти

25 Січня 2017
платні дороги в польщі

Вже з початку березня 2017 року оплату проїзду магістраллю А4 Краків-Катовіце в Польщі планують збільшити. В першу чергу, це стосується вантажівок та інших габаритних машин, що здійснюють доставку.

Рейтинг найбагатших та найбідніших районів у Польщі

24 Січня 2017

В Польщі склали рейтинг найбагатших та найбідніших районів (гмін). Так, найбільш забезпечено живуть мешканці гміни Клещув, яка згідно з даними Міністерства Фінансів, у 80 разів багатша за останню в рейтингу гміну Радгощ.

Швидкісний 5G інтернет скоро з'явиться в Польщі. Можуть бути перепони на кордоні з Україною

23 Січня 2017
Швидкісний 5G інтернет в Польщі та в Україні

Представники ЄС підтвердили підписання угоди про резервацію частоти, що дозволить побудувати мережу інтернету 5G на території Євросоюзу. Злагоджене використання радіохвиль допоможе забезпечити безперервний доступ до мережі навіть у сільських районах.

Як дешево доїхати в Польщу

20 Січня 2017
транспорт яким можна доїхати до Польщі

У цій статті ми розкажемо всі види транспортного сполучення з України у найбільш відвідувані міста Польщі, виділимо всі недоліки та переваги кожного та наведемо порівняльну таблицю цін на квитки.

Польський державний борг перевищив трильйон злотих

19 Січня 2017
польський злотий

Якщо врахувати, що державний борг Польщі, це борг, який влада створила, діючи від імені та в інтересах жителів Польщі, то на сьогодні кожен громадянин цієї країни винен уже 26 тисяч злотих.

Показник Біг Мака в Польщі суттєво нижчий, ніж в інших країнах

18 Січня 2017
курс валют в польщі, курс польського злотого

В Польщі сендвіч Біг Мак коштує зараз 9,70 злотих (близько 2,30 долара при теперішньому курсі). В США його ціна є вдвічі більшою - 5,06 доларів. Це означає, що злотий недооцінений відносно американської валюти на цілих 54,5 відсотка.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах