Корисна інформація

В ЄС планують скасувати оплату за роумінг для українців

12 Червня 2017

Євросоюз планує змінити свою політику і знизити або і зовсім анулювати для наших громадян оплату за роумінг. Для цього ведуться переговори з місцевими операторами та узгоджується розмір тарифів, які, як обіцяють, будуть доступними кожному.

Закордонні інвестори творять тисячі робочих місць в Польщі

08 Червня 2017

Польща б’є рекорди по кількості вкладених у неї іноземних інвестицій. Вперше за останні 9 років вона потрапила в п'ятірку найпопулярніших європейських напрямків для іноземних інвесторів.

Дорога до Варшави S17 буде швидшою та комфортною

31 Травня 2017

Українці, які часто їздять до Польщі, знають, що дістатися швидко до Варшави автомобілем чи автобусом може бути проблематично через постійні затори на трасі S17.

Нерухомість в Польщі.Ціни.

21 Травня 2017

Інформація в нашій статті буде корисна всім тим, хто думає про купівлю власного помешкання або оренду житла в Польщі, а також цікавиться інвестиціями в європейський ринок нерухомості. Все про те, як купити квартиру квартиру чи будинок в Польщі

Скільки коштує місяць проживання в Польщі

15 Травня 2017
ціни в польщі, скільки коштує місяць життя в польщі

Рівень життя в Польщі вищий, ніж в Україні. Особливо великою є різниця зарплат поляків та українців. Однак, якщо зарплати в Польщі вищі, то і витрати відповідно теж. Це обов'язково слід врахувати під час встановлення вартості проживання в Польщі.

Штрафи за порушення ПДР в Польщі можна буде оплачувати банківською карткою

15 Травня 2017
штрафи за порушення ПДР в польщі

В Польщі планують змінити процедуру стягнення штрафів за порушення ПДР. Згідно з ініціативою польського уряду, поліціянтам видаватимуть спеціальні банківські термінали, аби порушник міг оплатити штраф банківською карткою безпосередньо під час затримання.

Вартість оренди квартир в Польщі зростає

10 Травня 2017
оренда квартири в польщы цына 2017, польські оголошення нерухомість

За останні чотири роки ціни на оренду квартир в Польщі виросли на майже 7%. Підвищення ставок особливо стосується нових помешкань, власники яких здають їх в оренду вперше. Охочих орендувати квартиру в Польщі, водночас, не бракує - навіть на доволі дорогі

Сенат Польщі ухвалив зміни до Закону про репатріацію

26 Квітня 2017
репатріація в польщу, репатріаційна віза 2016-2017

21 квітня Сенат Польщі прийняв поправки до Закону про репатріацію. Якщо президент Польщі Анджей Дуда підтримає новелізацію закону, впродовж 10 років з азійських країн колишнього СРСР до Польщі може емігрувати навіть 10-15 тисяч осіб.

Завершується будівництво транспортної розв'язки на відрізку Жешув-Люблін

21 Квітня 2017
дороги в польщі

Вже в серпні 2017 року завершиться будівництво чергового відрізка автостради S19 Люблін-Жешув від вузла Свільча до вузла Жешув-Південь, що у Підкарпатському воєводстві. На будівництво цього більш ніж 6-кілометрового фрагменту витратять 342 мільйони злотих

На травневі свята в Любліні пройде масштабний фестиваль

21 Квітня 2017
туризм та відпочинок в польщі, фестивалі в польщі, травневі свята в польщі

З 28 квітня по 7 травня в Любліні триватимуть святкування з нагоди 700-річчя одержання містом міських прав. Грандіозна 10-денна подія, що отримала назву "Сезон Люблін 2017", повинна також символічно розпочати туристичний сезон в одному з найбільш відвідув

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах