Корисна інформація

В Польщі зросла пенсія

12 Грудня 2016
середня пенсія в польщі 2016 рік

В перших трьох кварталах 2016 року середня місячна пенсія та соціальний дохід для пенсіонерів в Польщі становили майже 2083 злотих із врахуванням податків. Це на 2% вище ніж у попередньому році.

Офіційні вихідні дні на зимові свята в Польщі

09 Грудня 2016

Наближається період зимових свят, а це означає, що нас очікують вихідні та святкові дні. Пропонуємо вам ознайомитися із списком офіційних вихідних днів у Польщі та спланувати свою поїздку так, щоб ваш візит до цієї країни не співпав із вихідними.

Польські багатії - одні з найскромніших в Європі

08 Грудня 2016
рівень багатства в польщі

В Польщі стрімко зростає ринок речей преміум-класу - поляки стають все більш багатими, а отже можуть дозволити собі купівлю авто за 215 тис. злотих чи годинника за ціною понад 6 тис. злотих.

В Польщі вводять новий порядок масових зібрань

08 Грудня 2016
мітинг в польщі

В Польщі точиться гостра дискусія навколо розробленого правлячою партією "Закон і Справедливість" проекту змін до Закону про масові зібрання. Противники законопроекту вважають, що він загрожує основним свободам і правам громадян.

У Польщі жінки масово покидають роботу через отримання соціальних виплат

07 Грудня 2016
соціальні виплати в польщі, робота в польщі

150 тисяч жінок в Польщі залишили своє робоче місце після отримання соціальних виплат на виховання дітей в межах урядової програми "Родина 500+". Про це свідчать результати дослідження, яке проводив Центральний статистичний офіс Польщі.

У Польщі Миколаї розвозять подарунки на мотоциклах

06 Грудня 2016
свята в польщі

З метою благодійництва вже 14 років поспіль польські мотоциклісти організовують наймасштабніший у Польщі мотопарад "Миколаї на мотоциклах".

На обмундируванні польських поліцейських з'являться камери

04 Грудня 2016
поліція в польщі

В Польщі в межах програми з модернізації служб МВС планують вмонтувати в обмундирування поліцейських камери, що фіксуватимуть службовців під час виконання їхніх обов'язків. Таким чином Польща перейме український досвід реформування підрозділів МВС.

Ціни на пальне в Польщі сягають нових вершин

02 Грудня 2016
ціни на бензин в польщі

Перед різдвяними святами в Польщі прогнозують подорожчання пального до 5 злотих за літр (близько 33 гривень). Аналітики ринку пояснюють подорожчання нестабільністю американського долара, а також тим, що виробники нафти обмежили її видобування.

В Польщі працюють над законами, що підвищать рівень життя в країні

30 Листопада 2016
податки в польщі, рівень життя в польщі, пенсії в польщі

З 2017 року в Польщі зросте неоподатковуваний мінімум доходів громадян, а також розмір мінімальної пенсії. Таким чином в країні покращаться загальні умови проживання та рівень життя населення.

В Польщі не буде обов'язкового переходу на зимові шини

30 Листопада 2016
автошини польща, зимова резина в польщі

У Польщі, на відміну від багатьох інших країн Європи, водії досі не зобов'язані використовувати зимові шини. Відповідний закон намагались затвердити впродовж останніх років, але всі спроби виявились малоефективними.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах