Корисна інформація

Скільки коштує місяць проживання в Польщі

15 Травня 2017
ціни в польщі, скільки коштує місяць життя в польщі

Рівень життя в Польщі вищий, ніж в Україні. Особливо великою є різниця зарплат поляків та українців. Однак, якщо зарплати в Польщі вищі, то і витрати відповідно теж. Це обов'язково слід врахувати під час встановлення вартості проживання в Польщі.

Штрафи за порушення ПДР в Польщі можна буде оплачувати банківською карткою

15 Травня 2017
штрафи за порушення ПДР в польщі

В Польщі планують змінити процедуру стягнення штрафів за порушення ПДР. Згідно з ініціативою польського уряду, поліціянтам видаватимуть спеціальні банківські термінали, аби порушник міг оплатити штраф банківською карткою безпосередньо під час затримання.

Вартість оренди квартир в Польщі зростає

10 Травня 2017
оренда квартири в польщы цына 2017, польські оголошення нерухомість

За останні чотири роки ціни на оренду квартир в Польщі виросли на майже 7%. Підвищення ставок особливо стосується нових помешкань, власники яких здають їх в оренду вперше. Охочих орендувати квартиру в Польщі, водночас, не бракує - навіть на доволі дорогі

Сенат Польщі ухвалив зміни до Закону про репатріацію

26 Квітня 2017
репатріація в польщу, репатріаційна віза 2016-2017

21 квітня Сенат Польщі прийняв поправки до Закону про репатріацію. Якщо президент Польщі Анджей Дуда підтримає новелізацію закону, впродовж 10 років з азійських країн колишнього СРСР до Польщі може емігрувати навіть 10-15 тисяч осіб.

Завершується будівництво транспортної розв'язки на відрізку Жешув-Люблін

21 Квітня 2017
дороги в польщі

Вже в серпні 2017 року завершиться будівництво чергового відрізка автостради S19 Люблін-Жешув від вузла Свільча до вузла Жешув-Південь, що у Підкарпатському воєводстві. На будівництво цього більш ніж 6-кілометрового фрагменту витратять 342 мільйони злотих

На травневі свята в Любліні пройде масштабний фестиваль

21 Квітня 2017
туризм та відпочинок в польщі, фестивалі в польщі, травневі свята в польщі

З 28 квітня по 7 травня в Любліні триватимуть святкування з нагоди 700-річчя одержання містом міських прав. Грандіозна 10-денна подія, що отримала назву "Сезон Люблін 2017", повинна також символічно розпочати туристичний сезон в одному з найбільш відвідув

PolskiBus запускає українську версію веб-сайту

21 Квітня 2017
polskibus україна купити квитки

Відомий польський автобусний лоукост-перевізник PolskiBus запустив україномовну версію свого веб-сайту. Вся необхідна та актуальна інформація про розклад руху автобусів чи правила перевезення відтепер доступна українською мовою.

В Польщі водіїв Uber хочуть зобов’язати одержувати ліцензію

20 Квітня 2017
убер таксі в польщі ціни

В Польщі планують зобов’язати всіх, хто надає пов’язані з перевезенням послуги, одержувати спеціальну ліцензію. Законопроект Міністерства Інфраструктури та Будівництва Польщі потрапить на розгляд уряду в травні.

Вартість автострахування в Польщі у першому кварталі 2017 року

19 Квітня 2017
скільки коштує страховка на авто в польщі

В березні 2017 року ціни на поліси автострахування в Польщі були вищими в середньому на 45% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. В деяких містах цей відсоток є значно більшим.

Іноземців в Польщі штрафуватимуть на основі знімків з фоторадарів

10 Квітня 2017
штрафи за порушення пдр в польщі, фоторадари в польщі

Поляки знайшли спосіб боротьби з водіями-порушниками з України, Росії та Білорусі, які перевищують швидкість, ігноруючи фоторадари. Карати іноземних порушників без зміни законів, які це унеможливлювали, почали недавно.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах