Корисна інформація

Нова купюра номіналом 500 злотих створює полякам додаткові незручності

13 Лютого 2017
польський злотий, польська валюта, обмін валют

Банкомати та термінали-вплатомати ще не пристосовані до використання банкноти, спеціальні машинки для рахування грошей її не розпізнають, а продавці в магазинах чи кіосках можуть відмовитись прийняти таку купюру.

Сьогодні в Польщі ввели в обіг нову купюру

10 Лютого 2017

Сьогодні, 10 лютого, в Польщі ввели в обіг купюру номіналом 500 злотих, що стала продовженням серії банкнот «Польські правителі». На новій банкноті зображений Ян ІІІ Собеський.

Поляки знайшли ефективний метод боротьби зі смогом

10 Лютого 2017

Одним з найефективніших методів у боротьбі із значним забрудненням повітря, особливо у великих містах, може стати сама природа. Мова йде про створення у містах Польщі так званих вертикальних лісів, що розміщуватимуться на фасадах будинків.

PolskiBus оголошує весняну акцію. Подорожуй за 1 злотий вже з квітня!

09 Лютого 2017
дешеві квитки в європу, polski bus

З приходом довгоочікуваної весни подорожувати Польщею та Європою з PolskiBus стане ще дешевше. Відомий польський перевізник оголосив, що з квітня по кінець травня 2017 року суттєво знижує ціни на квитки – придбати їх можна за нечувано низькою ціною – про

В Польщі створили найбільший сніговий лабіринт в світі

02 Лютого 2017
гірськолижні курорти польщі, відпочинок в польщі

Найбільшим в світі сніговим лабіринтом віднедавна може похвалитися найвідоміший центр гірськолижних розваг Польщі – Закопане. Над втіленням проекту місяць працювали 15 майстрів, а для створення снігового шедевру використали 3 мільйони літрів води.

Що робити тим, хто не встиг зареєструвати польську sim-картку

30 Січня 2017
зареєструвати польську сім карту

До 1 лютого 2017 року кожен власник sim-карти передплаченого зв’язку польських мобільних операторів змушений пройти обов'язкову реєстрацію. Той, хто цього не зробить, не зможе активно використовувати свій мобільний номер.

Нова схема сортування та переробки сміття в Польщі

26 Січня 2017
переробка сміття польща

Уряд Польщі активно взявся встановлювати нові стандарти сортування сміття та вдосконалювати існуючу систему. Вже з 1 липня 2017 року в Польщі почне діяти нова схема сортування сміття, суть якої у розділенні різних його видів на чотири категорії .

Оплату за проїзд польськими дорогами планують підняти

25 Січня 2017
платні дороги в польщі

Вже з початку березня 2017 року оплату проїзду магістраллю А4 Краків-Катовіце в Польщі планують збільшити. В першу чергу, це стосується вантажівок та інших габаритних машин, що здійснюють доставку.

Рейтинг найбагатших та найбідніших районів у Польщі

24 Січня 2017

В Польщі склали рейтинг найбагатших та найбідніших районів (гмін). Так, найбільш забезпечено живуть мешканці гміни Клещув, яка згідно з даними Міністерства Фінансів, у 80 разів багатша за останню в рейтингу гміну Радгощ.

Швидкісний 5G інтернет скоро з'явиться в Польщі. Можуть бути перепони на кордоні з Україною

23 Січня 2017
Швидкісний 5G інтернет в Польщі та в Україні

Представники ЄС підтвердили підписання угоди про резервацію частоти, що дозволить побудувати мережу інтернету 5G на території Євросоюзу. Злагоджене використання радіохвиль допоможе забезпечити безперервний доступ до мережі навіть у сільських районах.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах