Корисна інформація

Безкоштовний роумінг в Європі

23 Вересня 2016
мобільні оператори в Польщі

Відповідно до нового проекту, особа, котра перебуває закордоном в одній із країн ЄС і має картку іноземного оператора, зокрема польського, матиме змогу дзвонити і надсилати дані без жодних обмежень і оплат за роумінг.

Бедронка впроваджує картку постійного клієнта

19 Вересня 2016
картка знижок в бедронці

Окрім демократичних цін, багатовідсоткових знижок та акцій на різноманітні категорії товарів , Бедронка відтепер впроваджує ще один спосіб витрачати на покупки менше – в рамках програми лояльності “Moja Biedronka na co dzień” з новою картою клієнта від ме

Вікенд знижок у Польщі 23-25 вересня

16 Вересня 2016
знижки в Польщі

З пропозиціями фірм, що беруть участь в акції, та розміром знижок, які вони готові запропонувати своїм клієнтам, ви можете ознайомитись, скориставшись інтерактивною картою Польщі на сайті. Достатньо ввести місцевість, яку ви плануєте відвідати, а також ви

Шопінг в торгових центрах та супермаркетах у Вроцлаві в Польщі

19 Серпня 2016
торгові центри та супермаркети в Польщі Вроцлав

З якою б метою ви б не відвідували Вроцлав, обов’язково виділіть час на шопінг. Торгові центри, галереї та супермаркети польського Вроцлава дарують безліч можливостей для приємних закупів, розваг та відпочинку.

Погода в Польщі.

17 Серпня 2016

Польська метеослужба є однією з найрозвинутіших в Європі. Тому поляки завжди знають про те, яка погода в Польщі. Сплануйте свою поїздку правильно, дізнайтеся про погоду на кордоні, або ж у свому місті.

Схеми об'їздів та перекритих доріг у Кракові з 25.07. до 02.08.2016 на час проведення СДМ

15 Липня 2016

Детальну інформацію про організацію руху в Кракові під час проведення Світових Днів Молоді, а також схеми транспортних маршрутів і перекритих ділянок, польською мовою можна завантажити тут.

Безкоштовні візи для учасників Світових Днів Молоді в Кракові

27 Березня 2016
Безкоштовні візи для учасників Світових Днів Молоді в Кракові

Цього року Світові Дні Молоді відбуватимуться у Кракові з 26 по 31 липня. Польський уряд, з метою полегшення якомога більшій кількості молодих людей оформлення проїзних документів, спростив для них процедуру отримання візи.

Обмін валют в Польщі

23 Березня 2016
Обмін валют в Польщі

У нашій статті ви знайдете інформацію про курс злотого до долара, євро та гривні в Польщі, а також поради про специфіку курсу валют в Польщі, шляхи та нюанси здійснення обміну, пункти обміну валют та особливості безготівкового розрахунку в Польщі.

Знижки та акції в Польщі

03 Березня 2016
Знижки та акції в Польщі , закупи в Польщі, шопінг в Польщі, tax free

Hаближається 8 березня – спішимо повідомити вам гарну новину: польські торгові та виставкові центри, магазини та супермаркети Польщі пропонують безліч різноманітних акцій та знижок з нагоди цього свята.

Безвізовий режим з ЄС для України

24 Лютого 2016
Безвізовий режим з ЄС для України

Безвізовий режим з ЄС для України в 2016 році

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах