Корисна інформація

Польський ринок покидає відомий автобусний лоукост-перевізник

27 Лютого 2017
лоукости в польщі, автобусом до польщі

Популярний естонський оператор Lux Express вирішив покинути польський ринок автобусних перевезень. З 1 квітня 2017 року автобуси цього міжнародного лоукост-перевізника більше не вирушатимуть на більшість своїх маршрутів у Польщі.

Польща перейде на сучасні електроавтобуси - до 2021 їх буде більше тисячі

21 Лютого 2017
електроавтобуси в польщі

В межах урядової програми "Електроавтобус" (E-bus) запровадять екосистему, що сприятиме створенню в Польщі ринку електричних автобусів вартістю близько 2,5 млрд злотих на рік, і як наслідок, появі 5 тисяч нових робочих місць.

До Варшави невдовзі вестиме швидкісна автодорога

20 Лютого 2017
дороги польщі, як доїхати до варшави

У Польщі розпочали будівництво швидкісної дороги S17 (Люблін - Варшава) на відрізку Курув–Скрудкі. Автобан планують повністю побудувати до 2019 року, витративши на це 3,2 млрд злотих. Коли будівництво завершиться, доїзд до Варшави стане набагато швидшим.

У Польщі з’явиться надсучасний електрокар власного виробництва

17 Лютого 2017
авто з польщі

За прогнозами, батарею автомобіля до 90 відсотків можна буде зарядити лише за 15 (!) хвилин, а такий заряд дозволить авто в умовах міського руху подолати більше 150 кілометрів! Відстань у сто кілометрів обійдеться власнику такої машини лише у 6 злотих.

Нова купюра номіналом 500 злотих створює полякам додаткові незручності

13 Лютого 2017
польський злотий, польська валюта, обмін валют

Банкомати та термінали-вплатомати ще не пристосовані до використання банкноти, спеціальні машинки для рахування грошей її не розпізнають, а продавці в магазинах чи кіосках можуть відмовитись прийняти таку купюру.

Сьогодні в Польщі ввели в обіг нову купюру

10 Лютого 2017

Сьогодні, 10 лютого, в Польщі ввели в обіг купюру номіналом 500 злотих, що стала продовженням серії банкнот «Польські правителі». На новій банкноті зображений Ян ІІІ Собеський.

Поляки знайшли ефективний метод боротьби зі смогом

10 Лютого 2017

Одним з найефективніших методів у боротьбі із значним забрудненням повітря, особливо у великих містах, може стати сама природа. Мова йде про створення у містах Польщі так званих вертикальних лісів, що розміщуватимуться на фасадах будинків.

PolskiBus оголошує весняну акцію. Подорожуй за 1 злотий вже з квітня!

09 Лютого 2017
дешеві квитки в європу, polski bus

З приходом довгоочікуваної весни подорожувати Польщею та Європою з PolskiBus стане ще дешевше. Відомий польський перевізник оголосив, що з квітня по кінець травня 2017 року суттєво знижує ціни на квитки – придбати їх можна за нечувано низькою ціною – про

В Польщі створили найбільший сніговий лабіринт в світі

02 Лютого 2017
гірськолижні курорти польщі, відпочинок в польщі

Найбільшим в світі сніговим лабіринтом віднедавна може похвалитися найвідоміший центр гірськолижних розваг Польщі – Закопане. Над втіленням проекту місяць працювали 15 майстрів, а для створення снігового шедевру використали 3 мільйони літрів води.

Що робити тим, хто не встиг зареєструвати польську sim-картку

30 Січня 2017
зареєструвати польську сім карту

До 1 лютого 2017 року кожен власник sim-карти передплаченого зв’язку польських мобільних операторів змушений пройти обов'язкову реєстрацію. Той, хто цього не зробить, не зможе активно використовувати свій мобільний номер.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах