Корисна інформація

Офіційні вихідні дні на зимові свята в Польщі

09 Грудня 2016

Наближається період зимових свят, а це означає, що нас очікують вихідні та святкові дні. Пропонуємо вам ознайомитися із списком офіційних вихідних днів у Польщі та спланувати свою поїздку так, щоб ваш візит до цієї країни не співпав із вихідними.

Польські багатії - одні з найскромніших в Європі

08 Грудня 2016
рівень багатства в польщі

В Польщі стрімко зростає ринок речей преміум-класу - поляки стають все більш багатими, а отже можуть дозволити собі купівлю авто за 215 тис. злотих чи годинника за ціною понад 6 тис. злотих.

В Польщі вводять новий порядок масових зібрань

08 Грудня 2016
мітинг в польщі

В Польщі точиться гостра дискусія навколо розробленого правлячою партією "Закон і Справедливість" проекту змін до Закону про масові зібрання. Противники законопроекту вважають, що він загрожує основним свободам і правам громадян.

У Польщі жінки масово покидають роботу через отримання соціальних виплат

07 Грудня 2016
соціальні виплати в польщі, робота в польщі

150 тисяч жінок в Польщі залишили своє робоче місце після отримання соціальних виплат на виховання дітей в межах урядової програми "Родина 500+". Про це свідчать результати дослідження, яке проводив Центральний статистичний офіс Польщі.

У Польщі Миколаї розвозять подарунки на мотоциклах

06 Грудня 2016
свята в польщі

З метою благодійництва вже 14 років поспіль польські мотоциклісти організовують наймасштабніший у Польщі мотопарад "Миколаї на мотоциклах".

На обмундируванні польських поліцейських з'являться камери

04 Грудня 2016
поліція в польщі

В Польщі в межах програми з модернізації служб МВС планують вмонтувати в обмундирування поліцейських камери, що фіксуватимуть службовців під час виконання їхніх обов'язків. Таким чином Польща перейме український досвід реформування підрозділів МВС.

Ціни на пальне в Польщі сягають нових вершин

02 Грудня 2016
ціни на бензин в польщі

Перед різдвяними святами в Польщі прогнозують подорожчання пального до 5 злотих за літр (близько 33 гривень). Аналітики ринку пояснюють подорожчання нестабільністю американського долара, а також тим, що виробники нафти обмежили її видобування.

В Польщі працюють над законами, що підвищать рівень життя в країні

30 Листопада 2016
податки в польщі, рівень життя в польщі, пенсії в польщі

З 2017 року в Польщі зросте неоподатковуваний мінімум доходів громадян, а також розмір мінімальної пенсії. Таким чином в країні покращаться загальні умови проживання та рівень життя населення.

В Польщі не буде обов'язкового переходу на зимові шини

30 Листопада 2016
автошини польща, зимова резина в польщі

У Польщі, на відміну від багатьох інших країн Європи, водії досі не зобов'язані використовувати зимові шини. Відповідний закон намагались затвердити впродовж останніх років, але всі спроби виявились малоефективними.

Чорна П'ятниця в Ryanair i Lux Ekspress: придбай подорож за найнижчими цінами

25 Листопада 2016
дешеві квитки, чорна п'ятниця

Сьогодні - Чорна П'ятниця, тобто день шалених знижок, неймовірних акцій та дуже вигідних пропозицій. До своєрідного святкування приєднались і два популярних європейських перевізники - авіакомпанія Ryanair та автобусна компанія Lux Express.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах