Корисна інформація

Оплату за проїзд польськими дорогами планують підняти

25 Січня 2017
платні дороги в польщі

Вже з початку березня 2017 року оплату проїзду магістраллю А4 Краків-Катовіце в Польщі планують збільшити. В першу чергу, це стосується вантажівок та інших габаритних машин, що здійснюють доставку.

Рейтинг найбагатших та найбідніших районів у Польщі

24 Січня 2017

В Польщі склали рейтинг найбагатших та найбідніших районів (гмін). Так, найбільш забезпечено живуть мешканці гміни Клещув, яка згідно з даними Міністерства Фінансів, у 80 разів багатша за останню в рейтингу гміну Радгощ.

Швидкісний 5G інтернет скоро з'явиться в Польщі. Можуть бути перепони на кордоні з Україною

23 Січня 2017
Швидкісний 5G інтернет в Польщі та в Україні

Представники ЄС підтвердили підписання угоди про резервацію частоти, що дозволить побудувати мережу інтернету 5G на території Євросоюзу. Злагоджене використання радіохвиль допоможе забезпечити безперервний доступ до мережі навіть у сільських районах.

Як дешево доїхати в Польщу

20 Січня 2017
транспорт яким можна доїхати до Польщі

У цій статті ми розкажемо всі види транспортного сполучення з України у найбільш відвідувані міста Польщі, виділимо всі недоліки та переваги кожного та наведемо порівняльну таблицю цін на квитки.

Польський державний борг перевищив трильйон злотих

19 Січня 2017
польський злотий

Якщо врахувати, що державний борг Польщі, це борг, який влада створила, діючи від імені та в інтересах жителів Польщі, то на сьогодні кожен громадянин цієї країни винен уже 26 тисяч злотих.

Показник Біг Мака в Польщі суттєво нижчий, ніж в інших країнах

18 Січня 2017
курс валют в польщі, курс польського злотого

В Польщі сендвіч Біг Мак коштує зараз 9,70 злотих (близько 2,30 долара при теперішньому курсі). В США його ціна є вдвічі більшою - 5,06 доларів. Це означає, що злотий недооцінений відносно американської валюти на цілих 54,5 відсотка.

Польські урядовці розробляють план боротьби зі смогом

17 Січня 2017
смог в польщі

Урядовці пропонують боротись із забрудненням повітря в Польщі різними способами, зокрема, посиливши контроль над спалюванням вугілля, а також зобов'язавши всіх міняти старі печі та котли на більш екологічні.

Групу поляків затримали за махінації із вживаними авто в Польщі

17 Січня 2017
б/у авто з польщі і європи

Центральне слідче бюро поліції в Польщі затримало шістьох чоловіків, серед них - власники комісійного автомагазину і діагностичної станції, яких підозрюють у підробці документів та у продажі автомобілів за завищеними цінами.

Польські кантори штрафуватимуть за махінації з курсом

16 Січня 2017
Обмін валют в Польщі , Курс злотого в Польщі

Голова Управління у справах конкуренції та захисту прав споживачів порушив справу проти двох підприємців, що володіють провідними бюро обміну (канторами) в Польщі. Розлідування розпочато на підставі обвинувачень від Народного Банку Польського.

Allegro змінює правила користування сайтом

16 Січня 2017
аллегро пл сайт

Великі зміни очікують на всіх користувачів інтернет-сервісу закупів в Польщі Allegro. З 25 січня зміниться система коментування транзакцій. А вже з вівторка, 17 січня, на один пункт збільшиться список товарів, які не можна продавати через цей веб-сайт.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах