Корисна інформація

Вирішення проблеми зі смогом в Польщі може вплинути на деяких водіїв

13 Січня 2017
б/у авто в Польщі

Польський Сейм розглядає депутатський законопроект, що дозволятиме владі міст, де проживає понад 200 тисяч осіб, встановлювати зони обмеження або ж повної заборони руху для тих авто, що викидають у повітря більше газів, ніж передбачають норми.

Поляки все частіше змінюють мобільних операторів, зберігаючи номер телефону

12 Січня 2017
польські мобільні оператори

Поляки все частіше змінюють мобільних операторів, залишаючи за собою попередній номер телефону. Так, у 2016 році понад 1,75 млн мобільних номерів було перенесено в Польщі від одного оператора до іншого.

У Польщі складні умови на дорогах, зокрема на Підкарпатті

12 Січня 2017
автостради польщі

Через різке похолодання та заметілі, дороги в Польщі стали засніженими і небезпечно слизькими. Станом на ранок 12 січня, небезпечні для водіння умови склались на прикордонному з Україною регіоні Підкарпаття.

В Польщі вкотре збільшують покарання за порушення ПДР

11 Січня 2017
штрафи за порушення пдр в польщі

Рада Міністрів Польщі прийняла законопроект, відповідно до якого покарання за порушення правил дорожнього руху в Польщі стануть більш суворими. Зокрема, подовжена буде позовна давність покарань за порушення ПДР – з 2 до 3 років.

Шалений розпродаж від PolskiBus - квитки в Європу вже від 5 злотих

10 Січня 2017
polskibus

PolskiBus знову приємно дивує своїх клієнтів. На цей раз перевізник оголосив неймовірний розпродаж 100 000 квитків зі стартовою ціною всього у 5 злотих (1, 14 €)! Акція стосується усіх поїздок з PolskiBus, що здійснюватимуться кожного тижня з понеділка по

В Польщі паніка через сильне забруднення повітря. Призначено спеціальне засідання уряду

10 Січня 2017
смог в польщі

Проблема густого смогу хвилює поляків вже не перший рік. Від забруднення повітря часто страждають мешканці Варшави, Кракова, Катовіц і Кельц. Саме в цих містах Польщі останніми днями концентрація пилу в повітрі особливо висока.

Загальнопольський парад вертепів

04 Січня 2017
різдво в польщі, зимові свята та офіційні вихідні в польщі

Цьогоріч Ходу Трьох Королів можна буде спостерігати у рекордно великій кількості локацій Польщі – аж 515 міст активно готується до святкування, будуючи шопки та прикрашаючи вулиці. Масштабна Хода Волхвів у 2017 році проходитиме під гаслом “Спокій і Добро”

У Польщу ввезли рекордне число вживаних авто з-за кордону

04 Січня 2017
авто з польщі

Протягом 2016 року на польських дорогах з’явилось більше мільйона вживаних легкових авто з Європи – це на 200 000 більше, аніж у 2015 році.

Нові штрафи за відсутність автострахування у Польщі

03 Січня 2017
штрафи в польщі

ВПольщі закон про обов’язкове страхування авто зробили ще суворішим. Відтепер розмір штрафу за відсутність поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (цивілки) чи за відсутність поліса міжнародного страхування (зеленої карти) поде

Останній шанс зареєструвати польську sim-карту

02 Січня 2017
зареєструвати польську сім-карту

Власники sim-карт передплаченого зв’язку польських мобільних операторів зобов’язані до 1 лютого 2017 року особисто їх зареєструвати. Якщо цього не зробити, послуги мобільного зв’язку більше не надаватимуться, а номер буде виключений.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах