Корисна інформація

Польський державний борг перевищив трильйон злотих

19 Січня 2017
польський злотий

Якщо врахувати, що державний борг Польщі, це борг, який влада створила, діючи від імені та в інтересах жителів Польщі, то на сьогодні кожен громадянин цієї країни винен уже 26 тисяч злотих.

Показник Біг Мака в Польщі суттєво нижчий, ніж в інших країнах

18 Січня 2017
курс валют в польщі, курс польського злотого

В Польщі сендвіч Біг Мак коштує зараз 9,70 злотих (близько 2,30 долара при теперішньому курсі). В США його ціна є вдвічі більшою - 5,06 доларів. Це означає, що злотий недооцінений відносно американської валюти на цілих 54,5 відсотка.

Польські урядовці розробляють план боротьби зі смогом

17 Січня 2017
смог в польщі

Урядовці пропонують боротись із забрудненням повітря в Польщі різними способами, зокрема, посиливши контроль над спалюванням вугілля, а також зобов'язавши всіх міняти старі печі та котли на більш екологічні.

Групу поляків затримали за махінації із вживаними авто в Польщі

17 Січня 2017
б/у авто з польщі і європи

Центральне слідче бюро поліції в Польщі затримало шістьох чоловіків, серед них - власники комісійного автомагазину і діагностичної станції, яких підозрюють у підробці документів та у продажі автомобілів за завищеними цінами.

Польські кантори штрафуватимуть за махінації з курсом

16 Січня 2017
Обмін валют в Польщі , Курс злотого в Польщі

Голова Управління у справах конкуренції та захисту прав споживачів порушив справу проти двох підприємців, що володіють провідними бюро обміну (канторами) в Польщі. Розлідування розпочато на підставі обвинувачень від Народного Банку Польського.

Allegro змінює правила користування сайтом

16 Січня 2017
аллегро пл сайт

Великі зміни очікують на всіх користувачів інтернет-сервісу закупів в Польщі Allegro. З 25 січня зміниться система коментування транзакцій. А вже з вівторка, 17 січня, на один пункт збільшиться список товарів, які не можна продавати через цей веб-сайт.

Вирішення проблеми зі смогом в Польщі може вплинути на деяких водіїв

13 Січня 2017
б/у авто в Польщі

Польський Сейм розглядає депутатський законопроект, що дозволятиме владі міст, де проживає понад 200 тисяч осіб, встановлювати зони обмеження або ж повної заборони руху для тих авто, що викидають у повітря більше газів, ніж передбачають норми.

Поляки все частіше змінюють мобільних операторів, зберігаючи номер телефону

12 Січня 2017
польські мобільні оператори

Поляки все частіше змінюють мобільних операторів, залишаючи за собою попередній номер телефону. Так, у 2016 році понад 1,75 млн мобільних номерів було перенесено в Польщі від одного оператора до іншого.

У Польщі складні умови на дорогах, зокрема на Підкарпатті

12 Січня 2017
автостради польщі

Через різке похолодання та заметілі, дороги в Польщі стали засніженими і небезпечно слизькими. Станом на ранок 12 січня, небезпечні для водіння умови склались на прикордонному з Україною регіоні Підкарпаття.

В Польщі вкотре збільшують покарання за порушення ПДР

11 Січня 2017
штрафи за порушення пдр в польщі

Рада Міністрів Польщі прийняла законопроект, відповідно до якого покарання за порушення правил дорожнього руху в Польщі стануть більш суворими. Зокрема, подовжена буде позовна давність покарань за порушення ПДР – з 2 до 3 років.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах