Корисна інформація

Новий піший перехід до Польщі

14 Січня 2016

Як повідомляє Gazeta Wyborcza, цього року повинна бути підготовлена документація щодо адаптації перетину кордону в Гребенному, на кордоні з Польщею, для пішохідного та велосипедного руху

Перекриття дороги до кордону з Польщею в напрямку МАПП Рава-Руська

11 Січня 2016

Завтра, 12 січня, гірники, як було раніше заплановано, можливо перекриють трасу міжнародного значення до митниці з Польщею (швидше всього у селі Сопошин) сполучення Львів-Рава-Руська.

Різдвяні канікули в Польщі. Коли не працюють магазини та торгові центри?

19 Грудня 2015

Туристи в дні офіційних свят можуть лише купити сувеніри в ярмаркових наметах, закупівлі товарів проведіть в інші, несвяткові дні.

Різдво в Польщі

03 Грудня 2015

Різдво є одним із найурочистіших і важливих свят, що відзначаються в католицькій Польщі. Серед численних польських традицій йому належить особливе місце.

Громадський транспорт в Польщі

13 Листопада 2015

Кожному, хто приїхав у цю країну, навіть якщо подорож триватиме лише кілька днів, доведеться скористатися громадським транспортом

Гірськолижні курорти Польщі

04 Листопада 2015

Сезон, коли відмінним місцем для проведення різдвяних канікул є гори. Тим, хто планує відправитися взимку в «казку», а не володіє величезними коштами, пропонуємо відвідати гірськолижні курорти Польщі

Страховий поліс

25 Липня 2015
Страховий поліс

Серед переліку необхідних документів для отримання візи є наявність у подорожуючого страхового полісу. Це є обов’язковою умовою для всіх заявників, окрім осіб, які мають Карту поляка.

Польські стипендії для українців, які мають Карту поляка

21 Липня 2015

Система вищої освіти в Польщі суттєво відрізняється від вітчизняної. Теж саме можна сказати і про стипендії, які отримує молодь в Польщі. Потрібно розуміти, що відрізняється не лише розмір стипендії, але й умови її отримання.

Plus

11 Липня 2015

Plus є однією з найбільших мобільних мереж в Польщі, яка нараховує більш ніж 14 мільйонів активних телефонних номерів / SIM карток. Plus пропонує телекомунікаційні послуги призначені як для бізнесу, так і для індивідуальних користувачів.

Orange

09 Липня 2015

Orange - це один з провідних мобільних операторів на польському ринку. Компанія працює у всіх сегментах телекомунікаційного ринку, що постачають послуги стаціонарного телефонного звязку,цифрову мережу, постійний доступ в Інтернет, телебачення

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах