Корисна інформація

Карта доріг Польщі, де краще не перевищувати швидкість

06 Липня 2017

Безпека дорожнього руху в Польщі є пріоритетною для влади і для простих жителів. У 30 локаціях на польських дорогах віднедавна діють спеціальні прилади для відрізкового вимірювання швидкості.

Рейтинг найбагатших людей Польщі та їх статків

27 Червня 2017

Такий рейтинг видання створює щороку, і входять до нього лише найзаможніші та найвпливовіші поляки. Пропонуємо вам дізнатися, хто увійшов в топ-10 найбагатших людей Польщі за версією “Wprost” у 2017 році.

Скільки грошей треба мати при перетині кордону до Польщі

25 Червня 2017
Скільки грошей треба мати при перетині кордону до Польщі

Ми розкажемо вам, скільки грошей треба мати при перетині польського кордону в залежності від мети поїздки та того, на який термін ви їдете в Польщу, а також надамо інформацію про те, які категорії осіб звільняються від дії цього правила

Нові правила сортування сміття в Польщі вже з 1 липня

22 Червня 2017

З 1 липня 2017 року у Польщі почнуть діяти нові правила сортування сміття, мешканці будуть відправляти різні категорії сміттєвих відходів до 4 окремих яскравих контейнерів. Куди саме викидати той чи інший тип сміття полякам підкаже колір контейнера.

Найпопулярніші дитячі імена в Польщі

21 Червня 2017

Ми розкажемо вам про те, яким іменам надають перевагу поляки та які основні групи дитячих імен користуються серед них особливою популярністю

У Польщі найнижчі ціни на бензин за цілий рік. Статистика по воєводствах.

15 Червня 2017

Вже восьмий тиждень поспіль в Польщі продовжують падати ціни на бензин та дизельне паливо. Розцінки на польських заправних станціях дивують: таким дешевим бензин в Польщі не був вже цілий рік.

У Польщі 15 червня 2017 року – державний вихідний день

12 Червня 2017
закупи в Польщі

Цей день в Польщі визнаний офіційним вихідним, тобто державні установи, розважальні центри, магазини та інші заклади будуть зачинені. Візьміть це до уваги, плануючи цього тижня свою подорож до Польщі.

В ЄС планують скасувати оплату за роумінг для українців

12 Червня 2017

Євросоюз планує змінити свою політику і знизити або і зовсім анулювати для наших громадян оплату за роумінг. Для цього ведуться переговори з місцевими операторами та узгоджується розмір тарифів, які, як обіцяють, будуть доступними кожному.

Закордонні інвестори творять тисячі робочих місць в Польщі

08 Червня 2017

Польща б’є рекорди по кількості вкладених у неї іноземних інвестицій. Вперше за останні 9 років вона потрапила в п'ятірку найпопулярніших європейських напрямків для іноземних інвесторів.

Дорога до Варшави S17 буде швидшою та комфортною

31 Травня 2017

Українці, які часто їздять до Польщі, знають, що дістатися швидко до Варшави автомобілем чи автобусом може бути проблематично через постійні затори на трасі S17.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах