Корисна інформація

Українці мають право на пенсію в Польщі

22 Серпня 2017
зарплата в Польщі

270 тисяч – саме така кількість українців була офіційно працевлаштована в Польщі станом на червень 2017. Усі вони, тобто працівники з України, які виконують роботу легально, можуть розраховувати на нарахування труд. стажу та на отримання пенсії в Польщі.

Продаж нерухомості в Польщі б'є всі рекорди попередніх років

16 Серпня 2017
нерухомість в Польщі

Ринок нерухомості в Польщі невпинно б’є власні рекорди. Темпи продажу житла в Польщі зростають кожного місяця. Востаннє такий бум на нерухомість в Польщі спостерігався 10 років тому, у 2007, проте з того часу рівень продажу житла в Польщі зріс аж на 80%.

Мільйонний турист відвідав копальню солі “Велічка” поблизу Кракова

15 Серпня 2017

7 серпня Велічка прийняла мільйонного у 2017 році відвідувача – ним став поляк Лукаш Секула. Торік мільйон відвідувачів Велічка зафіксувала на кілька тижнів пізніше,а загалом у 2016 соляну шахту Велічка відвідала вражаюча кількість людей - 1,5 мільйона.

8 основних правил успішної оренди житла в Польщі

14 Серпня 2017
нерухомість в Польщі

Шахраї радо користуються недосвідченістю молодих людей і здатні видурити у них кругленькі суми чи здати житло, далеке від обговореного варіанту. Пропонуємо вам скористатись кількома нехитрими порадами, які допоможуть безпечно орендувати житло в Польщі.

Скільки живуть поляки і їх шлюби. Статистика

03 Серпня 2017

Молодь у Польщі стає все менш консервативною і охоче наслідує європейський підхід до одружень – чим пізніше, тим міцніше. За статистикою, польські жінки виходять заміж в середньому у 26,4 років, а польські чоловіки сходять з холостяцької стежки у віці 28

Швидкість в містах Польщі обмежать до 30 км/год

03 Серпня 2017
штрафи в польщі

Зони обмеження швидкості приносять конкретний результат, саме тому слід бути готовими до того, що вже найближчим часом там, де ви звикли їздити швидко, введуть обмеження. Тож, мандруючи дорогами Польщі, потрібно слідкувати за знаками та розміткою, часто в

Скільки можна заробити на нерухомості в Польщі та в інших країнах Європи

02 Серпня 2017
нерухомість в польщі

Придбати житло в Польщі українець (і кожен іноземець) може без зайвих проблем та бюрократичної тяганини, ціни на житло в Польщі – одні з найнижчих в ЄС і не надто відрізняються від цін в Україні, і при цьому на нерухомості в Польщі можна заробляти

Робота в Польщі в час спеки: права працівників та обов’язки працедавців

31 Липня 2017
робота в польщі

Безпека та продуктивність роботи у спеку, перш за все, залежить від роботодавця. Його обов’язком є забезпечити працівникам необхідні умови такої праці. Розглянемо, що можуть законно вимагати працівники від роботодавця в Польщі у спеку і чи мають вони прав

Українці оплачуватимуть штрафи за порушення ПДР в Польщі платіжною карткою вже з серпня

26 Липня 2017
штрафи за порушення ПДР в Польщі

Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон, згідно якого оплачувати штрафи за порушення ПДР в Польщі можна платіжною карткою. Такий безготівковий розрахунок за штрафи впроваджується, перш за все, для іноземців.

Як відрізняються ціни на вторинному і первинному ринку житла у Польщі

25 Липня 2017
нерухомість в Польщі

Купити квартиру в Кракові, Варшаві, Вроцлаві, Познані, Любліні та в інших розвинених польських містах бажають як самі жителі Польщі, так і іноземці, серед яких найбільш зацікавлені в купівлі житла в Польщі українці.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах