Корисно знати

Польські традиції

04 Листопада 2015
Польські традиції

Практично всі польські традиції та звичаї тісно пов'язані з релігією. Жителі шанують і дотримуються встановлених костелом свят, радіють національним урочистостям і з повагою ставляться до історичних цінностей.

Польська кухня

04 Листопада 2015
Польська кухня

Ситна, смачна, поживна і калорійна ... Так, польська кухня саме така. Бути в Польщі і не спробувати традиційні страви - цього дозволити собі не можна, так що забудьте на кілька днів про дієти і низькокалорійне харчування і насолодіться чудовою їжею.

Як самостійно заповнити анкету на візу

25 Липня 2015

Якщо ви визначились з метою поїздки і підготували документи, які необхідні для подачі на візу, то вам потрібно також заповнити анкету. В нашій статті ми крок за кроком опишемо як безкоштовно самостійно заповнити анкету на візу.

Страховий поліс

25 Липня 2015
Страховий поліс

Серед переліку необхідних документів для отримання візи є наявність у подорожуючого страхового полісу. Це є обов’язковою умовою для всіх заявників, окрім осіб, які мають Карту поляка.

Сезон розпродажів у Польщі

23 Липня 2015

Польські магазини часто організовують акції на певні продукти, але найочікуванішим періодом зниження цін є, звичайно, сезон розпродажів в Польщі.

Ніч закупів в Польщі

22 Липня 2015
Ніч закупів в Польщі, знижки, акції в Польщі, шопінг в Польщі

Noc zakupów (перекладається з польської як Ніч закупів) – це найкращий час, щоб поповнити свій гардероб стильними і модними товарами з Польщі. Кілька разів на рік Галерії обирають день, то вечір, коли покупці зможуть робити покупки за нижчими цінами.

Польські стипендії для українців, які мають Карту поляка

21 Липня 2015

Система вищої освіти в Польщі суттєво відрізняється від вітчизняної. Теж саме можна сказати і про стипендії, які отримує молодь в Польщі. Потрібно розуміти, що відрізняється не лише розмір стипендії, але й умови її отримання.

Plus

11 Липня 2015

Plus є однією з найбільших мобільних мереж в Польщі, яка нараховує більш ніж 14 мільйонів активних телефонних номерів / SIM карток. Plus пропонує телекомунікаційні послуги призначені як для бізнесу, так і для індивідуальних користувачів.

Orange

09 Липня 2015

Orange - це один з провідних мобільних операторів на польському ринку. Компанія працює у всіх сегментах телекомунікаційного ринку, що постачають послуги стаціонарного телефонного звязку,цифрову мережу, постійний доступ в Інтернет, телебачення

Необхідні документи на Карту поляка

09 Липня 2015
Необхідні документи на Карту поляка карта поляка

Якщо ви зацікавилися можливістю отримання Карти Поляка і відповідаєте усім вимогам, то вам потрібно знати список необхідних документів на Карту Поляка. В цій статті ми опишемо усі кроки їх підготовки.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах