Корисно знати

В Польщі зникне ціла мережа супермаркетів

23 Липня 2019
мережа супермаркетів в Польщі

Мережа супермаркетів Piotr i Paweł зникне з польського ринку. Супермаркетів Spar в Польщі стане більше. Мережа супермаркетів Spar в Польщі. Шопінг в Польщі. Де вигідно купувати продукти в Польщі. Покупки в Польщі. Супермаркети в Польщі.

Польські супермаркети зобов’яжуть віддавати нереалізовані продукти на благодійність

22 Липня 2019
польські супермаркети

Віддати на благодійність або заплатити штраф: польські супермаркети постануть перед вибором. Як в Польщі ведуть боротьбу з харчовими відходами. Польські супермаркети не зможуть викидати їжу на смітник. Покупки в Польщі. Супермаркети в Польщі.

Польська мережа аптек та побутової хімії Hebe відкрила інтернет-магазин

19 Липня 2019
інтернет-магазин hebe.pl

Як працює інтернет магазин hebe.pl? Польська мережа аптек та магазинів, що спеціалізуються на продажі побутової хімії та товарів по догляду собою Hebe. Інтернетмагазини в Польщі. Польські інтернет-магазини. Онлайн-шопінг в Польщі. Покупки в Польщі онлайн.

На Львівщині хочуть запровадити електронну реєстрацію для перетину кордону

17 Липня 2019
електронна реєстрація для перетину кордону

В пунктах пропуску запровадять електронну реєстрацію для перетину кордону з Польщею. Черги на кордоні з Польщею. Перетин кордону до Польщі. Перетин кордону на авто до Польщі стан черг на кордоні. Пункти пропуску на кордоні з Польщею.

Найпопулярніші напрямки навчання в польських університетах у 2019 році

15 Липня 2019
Навчання в Польщі

Які напрямки навчання в Польщі найпопулярніші. Найзатребуваніші спеціалізації в університетах Польщі. Найпопулярніші напрямки навчання в польських університетах. Які спеціалізації в польських університетах популярні в 2019 році. Навчання в Польщі.

В Польщі пропонують запровадити банкноту номіналом 800 злотих

10 Липня 2019
польські злоті

Чи буде в Польщі банкнота 800 злотих? Польські злоті. Банкноти в Польщі. Національна валюта Польщі. Кого зображено на польських злотих? Хто зображений на польських злотих? 800 злотих в Польщі. Польські гроші.

В Польщі відкриють найглибший басейн у світі

08 Липня 2019
найглибший басейн у світі в Польщі

Найглибший басейн у світі почали будувати в Польщі. Коли збудують найглибший басейн в світі в Польщі? Де знаходиться найглибший басейн в світі в Польщі? Басейни в Польщі. Дайвінг в Польщі. Розваги в Польщі.

Поїздом з Одеси до Парижа через Перемишль та Дрезден: можливий напрямок залізничного сполучення

04 Липня 2019
поїздом з України в Європу

Нове залізничне сполучення Одеса-Перемишль-Дрезден-Париж. Поїздом з Одеси до Перемишля. Поїзди з України в Європу. Залізничне сполучення між Україною та Польщею. Як поїздом доїхати з України в Польщу. Поїздом з України в країни ЄС.

На шопінг в Польщі у 2019 році українці вже витратили майже 2 мільярди злотих

03 Липня 2019
шопінг в Польщі 2019

На що і скільки грошей витрачають українці в магазинах Польщі. Скільки грошей витрачають українці на шопінгу в Польщі? Що найчастіше купують українці в Польщі? Покупки в Польщі. Шопінг в Польщі. Магазини в Польщі. Tax Free в Польщі.

На морських курортах Польщі супермаркети Biedronka працюватимуть цілодобово

01 Липня 2019
Biedronka в Польщі

Супермаркети Biedronka в курортних містах Польщі. Супермаркети Biedronka на польській Балтиці. Де купувати продукти на морських курортах Польщі. Графік роботи супермаркетів Biedronka в Польщі. Морські курорти Польщі. Biedronka в Польщі.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах