Корисно знати

IKEA готується запустити онлайн-продаж своїх товарів в Україні

08 Травня 2020
онлайн-магазин ікеа в україні

На українському веб-сайті шведського меблевого гіганта IKEA почали з’являтись товари з цінами. Поки що їх не можна придбати, однак, як запевняють представники компанії, офіційний онлайн-магазин запрацює в Україні вже з наступного тижня.

Кордон з Польщею дозволили перетинати через КПП “Рава-Руська-Гребенне”

07 Травня 2020
перетин кордону з польщею під час карантину

Через значну навантаженість двох інших контрольно-пропускних пунктів на кордоні з Польщею 6 травня український уряд вирішив відновити роботу ПП Рава-Руська-Гребенне.

Якість польських доріг нижча ніж в Індії та Намібії. Дослідження

06 Травня 2020
дороги польщі

Експерти Всесвітнього економічного форуму оцінили стан польських доріг у 4,31 пункти (за шкалою від 1 до 7 - чим вища оцінка, тим більш розвинена інфраструктура). Таким чином, Польща опинилась майже по середині загального рейтингу - 57 місце зі 141.

Wizz Air відкриває базу у Львові або коли в небо над Європою знову запустять літаки

05 Травня 2020
літаком з україни в європу дешеві квитки

Попри суворий карантин у більшості країн Європи та пов’язану з цим кризу в туристичному бізнесі, наприкінці квітня популярний угорський лоукостер Wizz Air оголосив про відкриття з 1 липня 2020 року у Львівському аеропорту своєї нової бази.

Польський кордон закритий для українців до 13 травня, а обов’язковий 14-денний карантин не скасовано

04 Травня 2020
як перетнути кордон з польщею під час карантину

Останніми днями польська влада прийняла кілька важливих рішень, що стосуються функціонування прикордонного контролю в умовах карантину. Деякі з них видались українським користувачам соцмереж неоднозначними.

Польська мова

04 Травня 2020
польська мова

Вивчити польську мову ніколи не пізно. Варіантів вивчення польської мови для початківців безліч.Курси польської мови для початківців існують в багатьох містах України і пропонують навчання як індивідуальне, так і в групах.

Реконструкції КПП на кордоні з Польщею бути: уряд зняв законодавчі обмеження

30 Квітня 2020
ремонт кпп на кордоні з польщею

У 2020 році Українська митниця планувала розпочати реконструкцію одразу кількох КПП на кордоні з Польщею, а також доріг, що до них ведуть. Для цього польська сторона ще кілька років тому виділила Україні кредит на загальну суму 100 млн євро.

З 4 травня в Польщі відкриють торгові центри та готелі

29 Квітня 2020
карантин в польщі останні новини

Одразу після травневих свят (так званої “маювки”), тобто вже з 4 травня, по всій території Польщі будуть відкриті торгові центри та готелі. Звісно, вони функціонуватимуть з певними обмеженнями.

InPost запускає нову послугу: кілька замовлень в одній мультискринці

28 Квітня 2020
пачкомати інпост в польщі доставка

Популярний оператор InPost, якому належить ціла мережа пачкоматів у Польщі, тестує нову послугу для своїх клієнтів. Відтепер декілька замовлень однієї особи надходитимуть в одну мультискриньку (multiskrytka), а не в кілька різних.

Коли в Польщі розпочнеться черговий етап послаблення карантину

27 Квітня 2020
як польща послабить карантин

Найближчими днями польський уряд планує оголосити офіційну дату початку другого етапу послаблення карантинних обмежень в країні. Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький сподівається, що черговий етап запровадять вже з 4 травня.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах