Корисно знати

В Ryanair з’явилася україномовна версія сайту

27 Травня 2019
Ryanair україномовна версія сайту

Компанія Ryanair створила україномовну версію свого сайту. Бронювання квитків Ryanair онлайн українською мовою. Напрямки польотів Ryanair з України в Польщу. Польоти Ryanair Україна-Польща 2019. Літаком до Польщі. Лоукости в Польщу.

Квиток в кіно за пластикову пляшку: в Варшаві встановлять унікальні пляшкомати

24 Травня 2019
пляшкомати в Варшаві

Унікальні пляшкомати в Варшаві: як здати пляшку і отримати квиток в кіно. Перші пляшкомати в Варшаві. Де здати пластикові пляшки та інше сміття в Варшаві. Як Польща бореться із пластиковими відходами. Екологія Польщі.

Як стати на тимчасовий консульський облік в Польщі через пошту

23 Травня 2019
тимчасовий консульський облік в Польщі

Як стати на тимчасовий консульський облік в Польщі? Які документи необхідно надіслати поштою, щоб стати на тимчасовий консульський облік в Польщі? Скільки коштує постановка на тимчасовий консульський облік в Польщі. Тимчасовий консульський облік в Польщі.

Дорожні знаки, рекламні вивіски, таблички та написи польською мовою

22 Травня 2019
Дорожні знаки польською мовою

Дорожні знаки для пішоходів та водіїв в Польщі польською мовою з перекладом. Таблички та написи на вулиці польською мовою з перекладом. Оголошення та рекламні банери польською мовою з перекладом. Вивіски магазинів та установ польською мовою з перекладом.

Укрзалізниця впроваджує онлайн-продаж квитків на всі потяги до Польщі

14 Травня 2019
купити квиток на потяг до Польщі онлайн

Як придбати квиток на потяг до Польщі онлайн. Укрзалізниця відкриє онлайн-продаж квитків на всі потяги, які прямують до Польщі. Як купити квиток на поїзд в Польщу онлайн. Продаж квитків на потяги до Польщі онлайн. Купити квиток на поїзд в Польщу.

У трьох пунктах пропуску на кордоні відкрили кімнати матері та дитини

13 Травня 2019
кімнати матері та дитини на кордоні

У яких пунктах пропуску на кордоні є кімнати матері і дитини. Чи є кімнати матері та дитини на пунктах пропуску на українському кордоні. Перетин кордону з маленькою дитиною. Перетин українсько-польського кордону з дитиною на авто. Пункти пропуску в Польщу

Ніч музеїв 2019 в Польщі: міста, музеї та програма заходів

08 Травня 2019
Ніч музеїв 2019 в Польщі

Цікаві заходи у Ніч музеїв в Польщі у 2019. Ніч музеїв 2019 в Польщі: що, де та коли. Ніч музеїв 2019 у Варшаві. Ніч музеїв 2019 в Кракові. Ніч музеїв 2019 у Вроцлаві. Ніч музеїв 2019 в Познані. Ніч музеїв 2019 в Катовіце. Ніч музеїв 2019 в Гданську.

Черги на українсько-польському кордоні станом на вівторок не зменшились

07 Травня 2019
Черги на кордоні травень 2019

Черги на українсько-польському кордоні станом на 07. 05. Чому черги на українсько-польському кордоні не меншають. Черги на українсько-польському кордоні не меншають: чому кордон паралізований та що робити мандрівникам. Потяги до Польщі затримуються.

З 1 липня в Україні зросте вартість біометричного паспорта

25 Квітня 2019
вартість біометричного паспорта

Біометричний паспорт: ціна в 2019 році. Скільки коштує біометричний паспорт 2019. Вартість закордонного паспорта в Україні 2019. Біометричний паспорт 2019 вартість. Як оформити біометричний паспорт: ціна, документи. Ціна закордонного паспорта 2019.

Польща має намір скасувати плату за роумінг для українців

24 Квітня 2019
скасування роумінгу в Польщі українцям

Коли в Польщі скасують роумінг для українців. Що дасть скасування роумінгу в Польщі українцям. Польща хоче скасувати роумінг для українців. В Польщі пропонують скасувати роумінг для українців. Дзвінки з Польщі в Україну. Роумінг між Україною та Польщею.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах