Корисно знати

Польські урядовці розробляють план боротьби зі смогом

17 Січня 2017
смог в польщі

Урядовці пропонують боротись із забрудненням повітря в Польщі різними способами, зокрема, посиливши контроль над спалюванням вугілля, а також зобов'язавши всіх міняти старі печі та котли на більш екологічні.

Групу поляків затримали за махінації із вживаними авто в Польщі

17 Січня 2017
б/у авто з польщі і європи

Центральне слідче бюро поліції в Польщі затримало шістьох чоловіків, серед них - власники комісійного автомагазину і діагностичної станції, яких підозрюють у підробці документів та у продажі автомобілів за завищеними цінами.

Черги на кордоні Польщі станом на 8-00 17 січня 2017 року

17 Січня 2017
веб камери онлайн черги на кордоні

Станом на ранок вівторка 17 січня черги на кордоні Польщі були на всіх митних переходах. Найгірша ситуація з чергами на кордоні була перед пунктами пропуску Рава Руська-Гребенне та Краківець-Корчова. На інших пунктах пропуску черга до Польщі була не велик

Польські кантори штрафуватимуть за махінації з курсом

16 Січня 2017
Обмін валют в Польщі , Курс злотого в Польщі

Голова Управління у справах конкуренції та захисту прав споживачів порушив справу проти двох підприємців, що володіють провідними бюро обміну (канторами) в Польщі. Розлідування розпочато на підставі обвинувачень від Народного Банку Польського.

Allegro змінює правила користування сайтом

16 Січня 2017
аллегро пл сайт

Великі зміни очікують на всіх користувачів інтернет-сервісу закупів в Польщі Allegro. З 25 січня зміниться система коментування транзакцій. А вже з вівторка, 17 січня, на один пункт збільшиться список товарів, які не можна продавати через цей веб-сайт.

Контрабанда на українсько-польському кордоні

13 Січня 2017
контрабанда сигарет на українсько-польському кордоні

Ми вирішили озирнутися на 2016 рік та приготували для вас підбірку найцікавіших та наймасштабніших спроб перевезення заборонених товарів через кордон з Польщею.

Вирішення проблеми зі смогом в Польщі може вплинути на деяких водіїв

13 Січня 2017
б/у авто в Польщі

Польський Сейм розглядає депутатський законопроект, що дозволятиме владі міст, де проживає понад 200 тисяч осіб, встановлювати зони обмеження або ж повної заборони руху для тих авто, що викидають у повітря більше газів, ніж передбачають норми.

В Польщі судитимуть за хабарництво у відомих супермаркетах

12 Січня 2017
корупція в польщі

У вроцлавському окружному суді розпочався процес проти 25 осіб, звинувачених в корупції у декількох відомих торгових мережах Польщі. Серед обвинувачених є ті, хто давав хабарі, а також ті, хто їх приймав.

Поляки все частіше змінюють мобільних операторів, зберігаючи номер телефону

12 Січня 2017
польські мобільні оператори

Поляки все частіше змінюють мобільних операторів, залишаючи за собою попередній номер телефону. Так, у 2016 році понад 1,75 млн мобільних номерів було перенесено в Польщі від одного оператора до іншого.

У Польщі складні умови на дорогах, зокрема на Підкарпатті

12 Січня 2017
автостради польщі

Через різке похолодання та заметілі, дороги в Польщі стали засніженими і небезпечно слизькими. Станом на ранок 12 січня, небезпечні для водіння умови склались на прикордонному з Україною регіоні Підкарпаття.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana , 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах