Корисно знати

Нерухомість в Польщі. Ціни

16 Серпня 2021
Нерухомість в Польщі. Ціни

Ціна нерухомості в Польщі. Чи вигідно українцям купувати нерухомість в Польщі? Як знайти і купити нерухомість в Польщі? Квартири в Польщі. Чи може іноземець купити нерухомість в Польщі в кредит? Ціни оренди житла та квартир в Польщі.

Ремонт прикордонної дороги Яворів-Грушів завершено

13 Серпня 2021
ремонт дороги яворів-грушів коли відкриють

Наприкінці серпня 2020 року на Львівщині розпочався довгоочікуваний ремонт дороги, яка веде до пункту пропуску через кордон з Польщею Грушів-Будомєж. Роботи на 20-кілометровій ділянці дороги між Яворовом та Грушевом тривали майже рік і нещодавно завершили

У найближчу неділю всі супермаркети Biedronka в Польщі будуть зачинені

12 Серпня 2021
графік роботи супермаркетів бедронка в польщі 2021

У неділю, 15 серпня, мережа дисконт-супермаркетів Biedronka закриє всі свої магазини, зокрема й ті, що надають послуги з доставки пакунків через посередника - національного поштового оператора Poczta Polska. Таке рішення у мережі аргументували турботою пр

Скільки українців навчається у Польщі та які університети вони обирають

11 Серпня 2021
рейтинг найкращих університеті в польші 2021

Впродовж 2020-2021 навчального року у польських університетах здобувало освіту близько 84,7 тисяч іноземних громадян. Це на 2,5 тисячі більше, ніж у попередньому навчальному році та на 6,4 тисячі більше, ніж два роки тому.

Знизилась лояльність клієнтів до дисконт-супермаркетів у Польщі. Найбільше втрачає Biedronka

10 Серпня 2021
акції та знижки в польських магазинах

Дисконт-супермаркети, які завжди були дуже популярними в Польщі, поступово втрачають лояльність своїх клієнтів. Якщо під час пандемії покупці частіше ходили до одного вибраного магазину по-сусідству, то зараз, коли найбільша небезпека позаду, клієнти нада

Через пандемію поляки терпиміше ставляться до неофіційного працевлаштування

09 Серпня 2021
нелегальне працевлаштування в польщі

У 2020 році помітно збільшився відсоток польських фірм, які уникають офіційного працевлаштування своїх робітників. Так, Державна інспекція праці Польщі впродовж року перевірила близько 11,5 тисяч компаній і у 43% з них виявила нелегальних працівників.

Хто має право на позачерговий пропуск через державний кордон України

06 Серпня 2021

Людям з інвалідністю надали пріоритет під час перетину державного кордону України, а також позачерговий доступ до низки інших державних об’єктів. Відповідний Закон України, що посилює соціальний захист таких людей, набув чинності 5 серпня.

Топ-10 місць для відпочинку з дітьми в Польщі

05 Серпня 2021
відпочинок з дітьми в польщі

Ми підкажемо вам найкращі способи провести незабутні вихідні з дитиною в Польщі. Енерджиленд в Заторі, Африкаріум у Вроцлаві, парки динозаврів та мініатюр в Польщі, центр науки Коперніка в Варшаві, соляна шахта Велічка

Штрафи за порушення правил дорожнього руху (ПДР) в Польщі (оновлено)

05 Серпня 2021

Штрафи за порушення правил дорожнього руху - ПДР в Польщі змінюються щороку, і кожен раз у більшу сторону. Актуальні розміри штрафів у Польщі 2015 і 2016 року можна прочитати в нашій статті. Інформація про штрафи в Польщі буде оновлюватись.

Польський бізнес терміново шукає сезонний працівників - ставки вищі, ніж до пандемії

04 Серпня 2021
сезонна робота в польщі 2021

Після скасування більшості суворих карантинних обмежень польський бізнес з полегшенням зітхнув і кинувся шукати нових працівників, аби збільшити робочі години, розширити штат та якомога швидше відпрацювати втрачені гроші.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах