Корисно знати

Ультралайтом через польський кордон

15 Червня 2017

Переважна більшість ультралайтів, що беруть участь в подорожі, українські Аеропракти, є також пара надлегких літаків CT-2k від німецького виробника Flight Design, а ще комфортні і дорогі словацький Viper SD-4 і чеський Bristell UL.

У Польщі найнижчі ціни на бензин за цілий рік. Статистика по воєводствах.

15 Червня 2017

Вже восьмий тиждень поспіль в Польщі продовжують падати ціни на бензин та дизельне паливо. Розцінки на польських заправних станціях дивують: таким дешевим бензин в Польщі не був вже цілий рік.

Черги на кордоні Польщі. Станом на 8:30 ранку 15 червня 2017 року

15 Червня 2017
черги на кордоні польщі

Черги на кордоні Польщі. Камери на кордоні. Цього ранку на українсько-польському кордоні веб-камери показують порожні дороги перед усіма пунктами пропуску. Швидко перетнути кордон зможуть всі, хто проклав свій маршрут до Польщі через такі КПП:

Черги на кордоні Польщі. Станом на 17:30 вечора 14 червня 2017 року

14 Червня 2017
черги на кордоні Польщі

Черги на кордоні Польщі. Камери онлайн на кордоні. Станом на 17:30 середи на українсько-польському кордоні веб-камери показують черги перед більшістю митних переходів. Швидко перетнути кордон не зможуть ті, хто проклав свій маршрут до Польщі через такі КП

На аеропорт Шопена у Варшаві чекає масштабна реконструкція

14 Червня 2017

На проект розбудови найважливіший авіавузол Польщі отримає хороше фінансування за рахунок інвестицій, адже він виконуватиме функцію головного польського летовища аж до часу, поки не збудують обіцяний Центральний Аеропорт між Варшавою та м. Лодзь.

Статистика зарплат випускників польських вузів

14 Червня 2017
освіта в Польщі

Статистика свідчить, що найбільше після закінчення ВНЗ заробляють випускники Варшавського Університету, який, до речі, цьогоріч очолив рейтинг найкращих польських вузів.

Черги на кордоні Польщі. Станом на 9:00 ранку 14 червня 2017 року

14 Червня 2017
черги на кордоні Польщі

Черги на кордоні Польщі. Камери на кордоні онлайн. Цього ранку на українсько-польському кордоні веб-камери показують черги перед більшістю митних переходів.

Поїздом Інтерсіті скоро можна буде доїхати до Кракова

13 Червня 2017

Вже 1 серпня українці зможуть вирушити зі Львова до Кракова потягом Інтерсіті +. Войцех Балчун, очільник УЗ, анонсував запуск цього потяга ще в лютому

Оголошено рейтинг найкращих польських вузів у 2017 році

13 Червня 2017
навчання в Польщі

У 2017 році для укладання рейтингу експерти оцінювали 168 польських університетів та 68 навчальних напрямків, які вони пропонують. Оцінювання відбувалось з урахуванням наступних критеріїв: престиж закладу, к-сть випускників на ринку праці, інноваційність

Черги на кордоні Польщі. Станом на 9:00 ранку 13 червня 2017 року

13 Червня 2017
черги на кордоні

Черга на кордоні Польщі на веб-камерах онлайн Цього ранку на українсько-польському кордоні веб-камери показують відсутність черг перед більшістю митних переходів. Швидко перетнути кордон зможуть всі, хто проклав свій маршрут до Польщі через такі

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах