Корисно знати

Як дешево подорожувати з Польщі в європейські країни: ідеї бюджетних мандрівок

05 Червня 2019
подорож в Європу через Польщу

Найпопулярніші напрямки подорожей в Європу через Польщу. У які європейські міста можна дешево потрапити з Польщі? Як дешево доїхати з Польщі в інші європейські міста? Лоукости в Польщі. Як зекономити на витратах на дорогу, подорожуючи Європою через Польщу

В аеропортах Варшави власники біометрики зможуть проходити паспортний контроль самостійно

04 Червня 2019
паспортний контроль в аеропортах Варшави

Власники біометричних паспортів зможуть самостійно проходити контроль в аеропортах Варшави. Як самостійно пройти паспортний контроль в аеропортах Варшави? Аеропорти Варшави. Подорожі літаком з Варшави в Європу. Літаком з Варшави в Україну.

Найбільший в Європі автобусний лоукост-перевізник FlixBus заходить в Україну

03 Червня 2019
FlixBus заходить в Україну

Лоукост-перевізник FlixBus в Україні. Найбільший автобусний лоукост-перевізник FlixBus в Україні. Коли в Україні будуть доступні маршрути FlixBus. Рейси FlixBus з України в Польщу. Автобусом з України в Польщу. Автобусні перевезення до Польщі.

Літній відпочинок в Польщі: куди поїхати та на що подивитись

02 Червня 2019
Літній відпочинок в Польщі

Відпочинок в Польщі на морі. Відпочинок в Польщі у горах. Тур містами Польщі. Польща - “країна замків”. Фестивалі в Польщі літом. Музеї, розважальні центри та парки розваг в Польщі. Відпочинок в Польщі з дітьми. Сімейний відпочинок в Польщі літом.

Tesco закриває ще чотири своїх магазини в Польщі

31 Травня 2019
Tesco в Польщі

Перелік адрес, де закривають супермаркети Tesco в Польщі в 2019 році. Чому закривають супермаркети Tesco в Польщі. Покупки в Польщі. Одна з найбільш популярних мереж супермаркетів у Польщі оголосила про закриття декількох своїх супермаркетів.

Міністерство праці Польщі планує підвищити мінімальну заробітну плату

29 Травня 2019
Мінімальна зарплата в Польщі в 2020 році

В Польщі планують підвищити мінімальну зарплату. Мінімальна зарплата в Польщі у 2020 році. Мінімальна заробітна плата (брутто і нетто) в Польщі у 2020. Мінімальна погодинна ставка в 2020 році в Польщі. Скільки можна заробити в Польщі за місяць.

В Ryanair з’явилася україномовна версія сайту

27 Травня 2019
Ryanair україномовна версія сайту

Компанія Ryanair створила україномовну версію свого сайту. Бронювання квитків Ryanair онлайн українською мовою. Напрямки польотів Ryanair з України в Польщу. Польоти Ryanair Україна-Польща 2019. Літаком до Польщі. Лоукости в Польщу.

Квиток в кіно за пластикову пляшку: в Варшаві встановлять унікальні пляшкомати

24 Травня 2019
пляшкомати в Варшаві

Унікальні пляшкомати в Варшаві: як здати пляшку і отримати квиток в кіно. Перші пляшкомати в Варшаві. Де здати пластикові пляшки та інше сміття в Варшаві. Як Польща бореться із пластиковими відходами. Екологія Польщі.

Як стати на тимчасовий консульський облік в Польщі через пошту

23 Травня 2019
тимчасовий консульський облік в Польщі

Як стати на тимчасовий консульський облік в Польщі? Які документи необхідно надіслати поштою, щоб стати на тимчасовий консульський облік в Польщі? Скільки коштує постановка на тимчасовий консульський облік в Польщі. Тимчасовий консульський облік в Польщі.

Дорожні знаки, рекламні вивіски, таблички та написи польською мовою

22 Травня 2019
Дорожні знаки польською мовою

Дорожні знаки для пішоходів та водіїв в Польщі польською мовою з перекладом. Таблички та написи на вулиці польською мовою з перекладом. Оголошення та рекламні банери польською мовою з перекладом. Вивіски магазинів та установ польською мовою з перекладом.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах