Корисно знати

В Польщі пропонують збільшити час заборони торгівлі з суботи до понеділка

03 Жовтня 2018
В Польщі пропонують збільшити час заборони торгівлі

В Польщі пропонують збільшити час заборони торгівлі від вечора суботи і до ранку понеділка. Чому у Польщі хочуть збільшити час заборони торгівлі? На скільки пропонують збільшити час заборони торгівлі? Кому забороняється торгувати в неділю у Польщі?

Biedronka відкрила в Польщі магазини нового формату. Такою ми її ще не бачили!

02 Жовтня 2018
нові магазини Biedronka

Biedronka відкрила в Польщі п’ять магазинів нового формату. Що змінилося у нових магазинах Biedronka? Де знаходяться нові магазини Biedronka? Ознайомитися з діючими акційними газетками Biedronka. Шопінг та закупи в Польщі. Супермаркети Biedronka в Польщі.

Квитки на потяги польської залізниці подорожчають

01 Жовтня 2018
квитки на польські потяги

З наступного року в Польщі для залізничних перевізників зростуть ціни на електроенергію, що призведе і до збільшення цін на квитки польської залізниці. На скільки подорожчають квитки на польські потяги? Причини збільшення цін на квитки польської залізниці

Польща офіційно увійшла до групи найрозвиненіших країн світу

27 Вересня 2018
Польща офіційно увійшла до групи найрозвиненіших країн світу

Польща офіційно увійшла до групи найбільш розвинених світових країн і стала 25 країною першого світу. Які зміни чекають на Польщу? Польща перша і єдина країна з Центрально-Східної Європи, що увійшла до групи країн першого світу.

Польські синоніми та антоніми

26 Вересня 2018
Польські синоніми та антоніми

Словник синонімів та антонімів польської мови онлайн. Польські синоніми та антоніми. Чому важливо знати польські синоніми та антоніми? Що таке синоніми та антоніми? Польська мова онлайн. Уроки польської мови. Слова польською мовою з перекладом.

Поїзд Ковель-Холм тимчасово змінить графік та маршрут руху

24 Вересня 2018
Поїзд Ковель-Холм

Зміни у графіку та маршруті руху поїзда Ковель-Холм у 2018 році у зв'язку з ремонтними роботами на колії. Як курсуватиме у вересні та жовтні 2018 поїзд Ковель-Холм? Розклад та маршрут руху поїзда Ковель-Холм у вересні-жовтні 2018 року.

Поїзди Інтерсіті з України до Перемишля тимчасово змінять маршрут руху

21 Вересня 2018
 Інтерсіті з України до Перемишля

Тимчасові зміни в маршруті Інтерсіті Київ, Львів - Перемишль та Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів - Перемишль. Як курсуватимуть Інтерсіті до Перемишля в листопаді 2018? Зміни в розкладі Інтерсіті до Польщі в 2018 році.

Американські боровики витісняють з польських лісів інші гриби

20 Вересня 2018
гриби в Польщі

На думку деяких польських вчених, швидке поширення в польських лісах американських видів грибів може витіснити рідні для Польщі види. Американські боровики в польських лісах: причини та наслідки. Властивості американських боровиків. Боровик стрункий.

Wizz Air запровадить сім нових авіарейсів з Польщі

19 Вересня 2018
Нові рейси Wizz Air з Польщі

Нові рейси Wizz Air з Польщі у 2019 році. Рейси Wizz Air з Харкова до Гданська та Вроцлава. Нові рейси Wizz Air з Гданська у 2019 році. Закриття декількох рейсів Wizz Air у Познані. Збільшення рейсів Wizz Air до Києва та Львова у 2019 році.

До п'яти років ув'язнення за скидання пробігу авто: Рада Міністрів Польщі ухвалила нове положення

19 Вересня 2018
скидання пробігу авто

В Польщі впроваджена кримінальна відповідальність за зміни показника лічильника пробігу автомобіля. Як у Польщі каратимуть за скидання чи накручування пробігу автомобіля? Як у Польщі фіксуватимуть пробіг автомобіля? Як перевірити пробіг б/у авто з Польщі?

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах