Корисно знати

Графік виходу газеток (каталогів) з акціями та знижками у супермаркетах Польщі. Інфографіка

04 Жовтня 2017
акції в супермаркетах в Польщі

Аби полегшити вам шопінг, ми зробили інфографіку, де можна знайти інформацію про те, коли та з якою періодичністю виходять акційні газетки відомих супермаркетів у Польщі.

Черги на кордоні з Польщею. Станом на 10:00 ранку 4 жовтня 2017 року

04 Жовтня 2017
черги на кордоні з польщею

Черга на кордоні з Польщею на веб-камерах онлайн Станом на 10:00 ранку 3 жовтня 2017 року на кордоні Польщі камери онлайн показують наявність черги перед декількома пунктами пропуску до Польщі у Львівській та Волинській областях. Великі черги сьогодні мо

Черги на кордоні з Польщею. Станом на 7:30 ранку 3 жовтня 2017 року

03 Жовтня 2017
черги на кордоні з польщею

Черга на кордоні з Польщею на веб-камерах онлайн Сьогодні о 7:30 ранку 28 серпня 2017 року на кордоні Польщі камери онлайн показують відсутність черг перед всіма пунктами пропуску до Польщі у Львівській та Волинській областях. Відсутність черги сьогодн

Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

02 Жовтня 2017
польські супермаркети

В Польщі існує безліч торгових мереж, які приваблюють покупців щоразу новими акціями, знижками та вигідними пропозиціями. Тож поляки вирішили дослідити, яка із цих мереж є найпопулярнішою та найдешевшою.

Витрати українців у Польщі за останні півроку зросли до рекордної суми

02 Жовтня 2017
покупки в польщі

Поляки підрахували: мешканці України за останні півроку загалом витратили у польських магазинах, ресторанах та готелях понад 1,9 млрд. злотих.

Польська мова

30 Вересня 2017
польська мова

Вивчити польську мову ніколи не пізно. Варіантів вивчення польської мови для початківців безліч.Курси польської мови для початківців існують в багатьох містах України і пропонують навчання як індивідуальне, так і в групах.

Самовчитель польської мови

30 Вересня 2017
польська мова самовчитель

На нашому порталі ви знайдете професійні інструкції щодо самостійного вивчення та вдосконалення польської мови. Ми підготували для Вас самовчитель польської мови: систему уроків, що крок за кроком вестимуть до основної цілі – володіння польською мовою.

Черги на кордоні з Польщею. Станом на 9:00 ранку 29 вересня 2017 року

29 Вересня 2017
черги на кордоні з польщею

Час очікування на кордоні з Польщею. Черга на кордоні з Польщею на веб-камерах онлайн Станом на 9:00 ранку 29 вересня 2017 року на кордоні Польщі камери онлайн показують наявність черги перед декількома пунктами пропуску

Закон про заборону торгівлі у неділю в Польщі таки приймуть

28 Вересня 2017
торгівля в польщі

Найімовірніше, закон про заборону торгівлі у неділю в Польщі вступить у силу з 1 січня 2018 року та стосуватиметься, за деякими винятками, всіх торгових точок.

Безкоштовні вакансії роботи в Польщі для українців

27 Вересня 2017
робота в Польщі

Усі вакансії на роботу в Польщі, що розміщені на нашому сайті, є офіційними, легальними та безкоштовними. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними роботодавцями, які зацікавлені знайти працівників для роботи в Польщі на тривалий термін.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах