Корисно знати

Графік роботи супермаркетів у Польщі напередодні Великодня 2018

30 Березня 2018
Великдень в Польщі

Як працюватимуть супермаркети в Польщі перед Великоднем 2018? Графік роботи супермаркетів в Польщі у Велику суботу. Вихідні в Польщі на Великдень 2018. Польський Великдень. Закупи в Польщі перед Великоднем.

Зміни в Трудовому кодексі Польщі в 2018 році

30 Березня 2018
трудовий кодекс Польщі 2018

В Польщі представили проект змін у Трудовому кодексі. Що це будуть за зміни та як вони вплинуть на пересічних працівників у Польщі, в тому числі й українців, які там працюють?

Надбавки до зарплати та інші додаткові грошові виплати на роботі в Польщі

28 Березня 2018
Надбавки до зарплати в Польщі

Заробітна плата в Польщі. Надбавки до зарплати в Польщі за понаднормову роботу, за роботу вночі, за роботу в шкідливих умовах. Грошові премії на роботі в Польщі. Грошова компенсація в Польщі. Інші грошові і матеріальні ресурси, надані працівнику в Польщі.

Play: вигідні тарифи для безлімітних дзвінків з Польщі в Україну

27 Березня 2018
тарифи для безлімітних дзвінків з Польщі в Україну

Найвигідніші тарифи в Польщі для дзвінків в Україну. Дзвінки з Польщі в Україну без ліміту. Дешеві дзвінки та sms з Польщі в Україну. Мобільні оператори в Польщі. Основні тарифи польського оператора мобільного зв'язку Play.

"Нічна тиша" у варшавському аеропорті ім. Шопена: вночі виліт та посадка літаків відтепер заборонена

26 Березня 2018
аеропорт в Варшаві

З 25 березня 2018 року в аеропорті ім. Шопена в Варшаві почав функціонувати режим "нічоної тиші": аеропорт обмежив своє функціонування в нічні години і відтепер посадка та виліт літаків вночі заборонена. Дізнайтесь, в які години діє дана заборона.

Лише 11% українців, які працюють в Польщі, хочуть залишитись тут жити назавжди

26 Березня 2018
українці в Польщі

Протягом останніх п'яти років більше половини українців, що працюють у Польщі, повторно приїжджають сюди на роботу по декілька разів, однак кожного разу залишаються не довше, аніж на півроку. Лише 11% українців хочуть залишитися жити в Польщі назавжди.

Скільки грошей треба мати при перетині кордону до Польщі

25 Березня 2018
Скільки грошей треба мати при перетині кордону до Польщі

Ми розкажемо вам, скільки грошей треба мати при перетині польського кордону в залежності від мети поїздки та того, на який термін ви їдете в Польщу, а також надамо інформацію про те, які категорії осіб звільняються від дії цього правила

Все про податок PIT в Польщі: різновиди, спосіб розрахунку та заповнення декларації, види пільг

23 Березня 2018
податок PIT в Польщі

Податок PIT в Польщі. Що таке PIT-11 та PIT-37? Як заповнити і подати декларацію PIT-37? Зразок декларацію PIT-37. Як самостійно розрахувати свій податок в Польщі? Ставка податку PIT в Польщі. Неоподаткований річний дохід в Польщі у 2018 році. Пільги

Напрямки і розклад авіарейсів Ryanair з України в Польщу

22 Березня 2018
Ryanair з України в Польщу

Нові авіарейси Ryanair з України в Польщу та у зворотному напрямку: розклад та маршрути. Рейси Ryanair з України розпочнуться вже з осені 2018 року, зокрема, з Києва будуть здійснюватися авіарейси аж до 5 польських міст, зі Львова - до двох.

Слова-помічники, або як справити гарне враження, розмовляючи польською мовою?

19 Березня 2018
польські слова

Як навчитися вільно та красиво розмовляти польською мовою? Які польські слова завжди стануть в нагоді? Польські слова, які необхідно знати для того, аби вільно розмовляти по-польськи.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах