Корисно знати

Ситуація на кордоні Польщі станом на ранок 29 грудня

29 Грудня 2016
ситуація на кордоні на сьогодні

Черги на кордоні до Польщі станом на ранок четверга, 29 грудня, були на всіх митних переходах, окрім КПП "Шегині-Медика" та КПП "Смільниця-Кросцєнко". Нагадаємо, що відучора знову працює камера-онлайн, яка показує чергу перед пунктом пропуску "Шегині-Меди

Які товари подорожчають в Польщі з нового року

29 Грудня 2016
закупи в польщі, ціни на продукти в польщі 2017

З 2017 року в Польщі прогнозують подорожчання імпортних вживаних автомобілів, а також страхових полісів. Водночас, після нового року подешевшають деякі популярні продукти споживання.

Відремонтували веб-камеру на КПП "Шегині-Медика"

28 Грудня 2016
черги на кордоні, онлайн камери на кордоні

Нещодавно було пошкоджено одну з веб-камер, встановлених на митному переході "Шегині-Медика", тому впродовж певного часу вона не показувала ситуацію з чергами на кордоні на під'їзді до КПП "Шегині".

Скільки та на що витратили українці в Польщі в ІІІ кварталі 2016 року

28 Грудня 2016
закупи в польщі, акції та знижки в польщі

В ІІІ кварталі 2016 року іноземці витратили в Польщі близько 11 мільярдів злотих. Серед найбільш популярних товарів, які туристи купують в Польщі - будівельні матеріали, а також побутова та комп'ютерна техніка.

Зразок заповнення анкети на візу по Карті Поляка родича

27 Грудня 2016
національна польська віза зразок заповнення

Для того, щоб подати документи на отримання візи по Карті Поляка, потрібно мати правильно заповнену та видруковану анкету на візу. Заповнювати анкету потрібно безпосередньо на сайті Консульства Польщі в онлайн режимі.

«Нелегальний» молодіжний флешмоб в магазинах мережі ІКЕА набирає обертів

23 Грудня 2016
магазини меблів ікеа

Популярний у всьому світі шведський бренд меблів ІКЕА має велику проблему з підлітками, які без відома персоналу ночують на території магазинів мережі. Шукачі нічних нелегальних пригод знайшлись в багатьох країнах, зокрема і в Польщі.

Величезні черги на кордоні з Польщі перед зимовими святами

23 Грудня 2016
черги на кордоні

Черги на польському кордоні вже давно стали важливим фактором у житті українців, адже дуже багато людей змушені перетинати кордон в силу тих чи інших обставин чи потреб.

Як вберегтись від крадіжок під час покупок у святковий період в Польщі

22 Грудня 2016
закупи в польщі, зимові свята в польщі

В Польщі триває передсвятковий закупівельний бум. Торгові центри переповнені покупцями, що сприяє кишеньковим крадіжкам. Поліція просить зберігати пильність під час шопінгу в торгових центрах чи на вуличних ринках в Польщі.

Нова система реєстрації на візу до Польщі запрацює в інших містах України

22 Грудня 2016
шенген віза в польщу, реєстрація на польську візу

З 20 січня 2017 року в Пунктах Прийому Візових Анкет в Луцьку, Рівному, Тернополі, Харкові, Дніпрі та Одесі почне діяти нова спрощена система реєстрації на подачу документів для отримання візи в Польщу.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana , 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах