Корисно знати

В Польщі збільшать кількість вагонів на популярних залізничних маршрутах спеціально до Дня Всіх Святих

22 Жовтня 2018
В Польщі збільшать кількість вагонів

Напередодні Дня Усіх Святих та на перші вихідні листопада потяги, що курсують за найбільш популярними маршрутами у Польщі, вийдуть із додатковими вагонами. На яких залізничних маршрутах буде більше вагонів на вихідних? День усіх святих в Польщі 2018.

Офіційні вихідні, свята і дні заборони торгівлі в Польщі у 2019 році

18 Жовтня 2018
Вихідні в Польщі у 2019 році

Офіційні вихідні та святкові дні у Польщі в 2019 році. Довгі вікенди в Польщі у 2019 році. Дати вихідних та державних і релігійних свят в Польщі у 2019 році. Календар офіційних вихідних та святкових днів в Польщі і заборони торгівлі в неділю у 2019 році.

Сервіс BlaBlaCar став платним для пасажирів

12 Жовтня 2018
Сервіс BlaBlaCar став платним для пасажирів

Платні опції для пасажирів у сервісі BlaBlaCar . Скільки тепер коштують послуги BlaBlaCar для пасажирів? Можливість безкоштовного користування сервісом BlaBlaCar для пасажирів. Чи стане платним BlaBlaCar для водіїв? Як виник сервіс BlaBlaCar?

В Польщі запрацюють пачкомати-холодильники, звідки можна забрати куплені онлайн продукти

12 Жовтня 2018
пачкомати-холодильники в Польщі

Запуск пачкоматів-холодильників InPost в Польщі для отримання замовлених продуктів . Як отримати замовлені продукти онлайн на льодувкомат в Польщі? Як діє система покупки продуктів з доставкою Coolomat в Польщі? Пачкомати для продуктів в Польщі.

Відомий австрійський авіаперевізник виходить на польський ринок

08 Жовтня 2018
австрійський авіаперевізник виходить на польський ринок

Нещодавно стало відомо про вихід на польський ринок австрійської авіакомпанії Laudamotion. Коли та куди здійснюватимуться рейси Laudamotion з Польщі? Вартість квитків на рейси з Польщі в Австрію. Авіаперевезення Польща-Австрія. Авіапереліт Краків-Відень.

В Україні запровадили механізм єдиного вікна на митниці: що зміниться?

05 Жовтня 2018
механізм єдиного вікна на митниці

Як зміниться процедура при митному оформленні товарів відповідно до нового закону? Як діятиме механізм "єдиного вікна" на митниці? Переваги впровадження системи "єдиного вікна" на митниці. Що таке механізм "єдиного вікна" на митниці?

Польща закупила 9 тонн золота та встановила рекорд серед країн ЄС

04 Жовтня 2018
Польща закупила 9 тонн золота

Національний банк Польщі закупив лише протягом цього літа аж 9 тонн золота. Таким чином, Польща встановила рекорд, оскільки це перша покупка золота країною-членом ЄС з 1998 року, ще й у такому масштабі. НБП витратив на покупку 1,4 млрд. злотих.

Змінено організацію руху автомобілів в чергах на кордоні на ПП Грушів-Будомєж

03 Жовтня 2018
в чергах на кордоні на ПП Грушів-Будомєж

На ПП Грушів-Будомєж з 1 жовтня, було змінено організацію руху автомобілів перед перетином кордону до Польщі: зелену смугу ліквідували, натомість всі авто повинні ставати в одну смугу руху перед заїздом на територію пункту пропуску. Черги на кордоні.

В Польщі пропонують збільшити час заборони торгівлі з суботи до понеділка

03 Жовтня 2018
В Польщі пропонують збільшити час заборони торгівлі

В Польщі пропонують збільшити час заборони торгівлі від вечора суботи і до ранку понеділка. Чому у Польщі хочуть збільшити час заборони торгівлі? На скільки пропонують збільшити час заборони торгівлі? Кому забороняється торгувати в неділю у Польщі?

Biedronka відкрила в Польщі магазини нового формату. Такою ми її ще не бачили!

02 Жовтня 2018
нові магазини Biedronka

Biedronka відкрила в Польщі п’ять магазинів нового формату. Що змінилося у нових магазинах Biedronka? Де знаходяться нові магазини Biedronka? Ознайомитися з діючими акційними газетками Biedronka. Шопінг та закупи в Польщі. Супермаркети Biedronka в Польщі.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах