Корисно знати

У Львові скасували живу чергу на подачу документів для оформлення закордонного паспорта

22 Лютого 2018
електронна черга

З 21 лютого 2018 року подати документи на закордонний паспорт у Львові в порядку живої черги буде неможливо. Відтепер прийом документів буде проводитись виключно за попередньою електронною реєстрацією.

Ціни на популярні продукти харчування в Польщі у 2018 році

20 Лютого 2018
ціни на продукти в польщі

Середня ціна у Польщі в 2018 році на найпопулярніші та найпоширеніші продукти харчування. Ціни на продукти в Польщі у 2018 році. Покупки в Польщі. Купити продукти в Польщі. Чи вигідно купувати продукти в Польщі?

Найбільший лоукостер Ryanair виходить на український авіаринок

16 Лютого 2018
Ryanair виходить на український авіаринок

На прихід найбільшого лоукостера Європи Ryanair слід очікувати вже восени цього року. Як обіцяють в компанії, польоти здійснюватимуться зі Львова та Києва до декількох міст Європи, в тому числі і до Польщі.

Зміни в отриманні Дозволу на проживання у Польщі (Zezwolenia na pobyt) в 2018 році

12 Лютого 2018
карта побиту

З 12 лютого 2018 року чинності набувають підготовлені Міністерством внутрішніх справ Польщі нові правила в отриманні Дозволу на проживання (Zezwolenie na pobyt) та Карти побиту (Karta pobytu) в Польщі. Що це за зміни та як вони діятимуть?

Українці переказали додому з Польщі понад 3 мільярди злотих

07 Лютого 2018
робота в Польщі

Згідно з даними Національного банку Польщі, у третьому кварталі 2017 року українці, що працюють у Польщі, переказали додому в Україну 3,2 мільярди злотих, тобто близько 770 мільйонів євро. Ця сума складає 91% всіх переказаних іноземцями коштів.

Лікування захворювань печінки: ліки з Польщі

02 Лютого 2018
ліки з Польщі

Ліки з Польщі для лікування хвороб печінки. Лікування захворювань печінки. Симптоми захворювань печінки. Хвороби печінки. Захворювання жовчних шляхів. Функції печінки. Причини захворювань печінки. Медичні препарати з Польщі для лікування хвороб печінки.

Середня заробітна плата в Польщі у 2018

01 Лютого 2018
Середня заробітна плата в Польщі

За минулий рік середня зарплата в Польщі зросла на 5,7 відсотків. Скільки тепер в місяць можна заробити у Польщі? У яких містах Польщі платять найбільше, а в яких - найменше? І де найвигідніше шукати роботу у Польщі?

Мінімальна заробітна плата в Польщі у 2018 році

31 Січня 2018
зарплата в Польщі

Якою є мінімальна заробітна платня та мінімальна погодинна ставка у Польщі в 2018 році? Як нараховуватимуться додаткові виплати за понаднормову роботу, премії та винагороди? Скільки загалом "на руки" зможе отримати працівник у Польщі у 2018 році?

Засоби з Польщі для гігієни немовлят

30 Січня 2018
Засоби з Польщі для гігієни немовлят

Як обрати засоби для догляду за ніжною шкірою немовлят? Як правильно доглядати за гігієною новонароджених? Засоби з Польщі для догляду та гігієни немовлят. Замовити засоби для догляду та гігієни немовлят з Польщі.

Ліки для схуднення з Польщі

30 Січня 2018
Ліки для схуднення з Польщі

Як вибрати ліки для схуднення? Як визначити зайву вагу тіла? Ожиріння. Ступені ожиріння. Як боротися із зайвою вагою? Як швидко схуднути за допомогою ліків? Ліки для схуднення з Польщі. Як замовити ліки для схуднення з Польщі?

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах