Корисно знати

10 крутих та цікавих фактів про польську мову

25 Липня 2019
польська мова

Цікаві факти про польську мову. Основні факти про польську мову. Цікавинки польської мови. Особливості польської мови. Польська мова. Польська мова безкоштовні уроки онлайн. Як вивчити польську мову. Уроки польської мови онлайн.

В Польщі зникне ціла мережа супермаркетів

23 Липня 2019
мережа супермаркетів в Польщі

Мережа супермаркетів Piotr i Paweł зникне з польського ринку. Супермаркетів Spar в Польщі стане більше. Мережа супермаркетів Spar в Польщі. Шопінг в Польщі. Де вигідно купувати продукти в Польщі. Покупки в Польщі. Супермаркети в Польщі.

Польські супермаркети зобов’яжуть віддавати нереалізовані продукти на благодійність

22 Липня 2019
польські супермаркети

Віддати на благодійність або заплатити штраф: польські супермаркети постануть перед вибором. Як в Польщі ведуть боротьбу з харчовими відходами. Польські супермаркети не зможуть викидати їжу на смітник. Покупки в Польщі. Супермаркети в Польщі.

Польська мережа аптек та побутової хімії Hebe відкрила інтернет-магазин

19 Липня 2019
інтернет-магазин hebe.pl

Як працює інтернет магазин hebe.pl? Польська мережа аптек та магазинів, що спеціалізуються на продажі побутової хімії та товарів по догляду собою Hebe. Інтернетмагазини в Польщі. Польські інтернет-магазини. Онлайн-шопінг в Польщі. Покупки в Польщі онлайн.

На Львівщині хочуть запровадити електронну реєстрацію для перетину кордону

17 Липня 2019
електронна реєстрація для перетину кордону

В пунктах пропуску запровадять електронну реєстрацію для перетину кордону з Польщею. Черги на кордоні з Польщею. Перетин кордону до Польщі. Перетин кордону на авто до Польщі стан черг на кордоні. Пункти пропуску на кордоні з Польщею.

Найпопулярніші напрямки навчання в польських університетах у 2019 році

15 Липня 2019
Навчання в Польщі

Які напрямки навчання в Польщі найпопулярніші. Найзатребуваніші спеціалізації в університетах Польщі. Найпопулярніші напрямки навчання в польських університетах. Які спеціалізації в польських університетах популярні в 2019 році. Навчання в Польщі.

В Польщі пропонують запровадити банкноту номіналом 800 злотих

10 Липня 2019
польські злоті

Чи буде в Польщі банкнота 800 злотих? Польські злоті. Банкноти в Польщі. Національна валюта Польщі. Кого зображено на польських злотих? Хто зображений на польських злотих? 800 злотих в Польщі. Польські гроші.

В Польщі відкриють найглибший басейн у світі

08 Липня 2019
найглибший басейн у світі в Польщі

Найглибший басейн у світі почали будувати в Польщі. Коли збудують найглибший басейн в світі в Польщі? Де знаходиться найглибший басейн в світі в Польщі? Басейни в Польщі. Дайвінг в Польщі. Розваги в Польщі.

Поїздом з Одеси до Парижа через Перемишль та Дрезден: можливий напрямок залізничного сполучення

04 Липня 2019
поїздом з України в Європу

Нове залізничне сполучення Одеса-Перемишль-Дрезден-Париж. Поїздом з Одеси до Перемишля. Поїзди з України в Європу. Залізничне сполучення між Україною та Польщею. Як поїздом доїхати з України в Польщу. Поїздом з України в країни ЄС.

На шопінг в Польщі у 2019 році українці вже витратили майже 2 мільярди злотих

03 Липня 2019
шопінг в Польщі 2019

На що і скільки грошей витрачають українці в магазинах Польщі. Скільки грошей витрачають українці на шопінгу в Польщі? Що найчастіше купують українці в Польщі? Покупки в Польщі. Шопінг в Польщі. Магазини в Польщі. Tax Free в Польщі.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах