Корисно знати

Як вберегтись від крадіжок під час покупок у святковий період в Польщі

22 Грудня 2016
закупи в польщі, зимові свята в польщі

В Польщі триває передсвятковий закупівельний бум. Торгові центри переповнені покупцями, що сприяє кишеньковим крадіжкам. Поліція просить зберігати пильність під час шопінгу в торгових центрах чи на вуличних ринках в Польщі.

Нова система реєстрації на візу до Польщі запрацює в інших містах України

22 Грудня 2016
шенген віза в польщу, реєстрація на польську візу

З 20 січня 2017 року в Пунктах Прийому Візових Анкет в Луцьку, Рівному, Тернополі, Харкові, Дніпрі та Одесі почне діяти нова спрощена система реєстрації на подачу документів для отримання візи в Польщу.

На Краківці остаточно розділили черги для авто з українською та іноземною реєстрацією

21 Грудня 2016

З 22 грудня на КПП "Краківець" розмежують смуги руху таким чином, що автомобілі з іноземною реєстрацією перетинатимуть державний кордон окремо від решти. Експеримент повинен посприяти зменшенню черг на кордоні з Польщею.

Ціни на квитки та розклад руху нового поїзда Київ-Львів-Перемишль

21 Грудня 2016
поїзд інтерсіті+ київ львів перемишль ціна квитків

Сьогодні, 21 грудня, за два дні до офіційного запуску швидкісного потяга Інтерсіті, що з’єднає столицю України та польський Перемишль, Укрзалізниця нарешті повідомила ціни на квитки та розклад руху потяга Київ-Львів-Перемишль.

В Перемишлі розпочав сезон найближчий для українців гірськолижний курорт Польщі

21 Грудня 2016
гірськолижні курорти польщі, відпочинок в польщі

Гірськолижний комплекс у Перемишлі – це три комфортні лижні траси різного рівня складності, тому цікаво там буде як початківцям, так і професіоналам у лижному спорті. До того ж, катання на лижах у Перемишлі безпечне, адже усі траси добре освітлені.

Безкоштовна віза в Європу для родичів власника Карти Поляка

20 Грудня 2016
національна віза по карті поляка для чоловіка-жінки

Карта Поляка – це документ, що підтверджує ваше польське походження та надає вам певні переваги та можливості. Однією з таких приємних переваг є можливість безкоштовно отримати довготермінову візу до Польщі для членів сім’ї власника Карти Поляка.

В Польщі зменшили пенсійний вік

20 Грудня 2016
пенсія в польщі

Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про зниження віку виходу на пенсію в Польщі. Таким чином, жінки матимуть право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років, а чоловіки – після 65-річчя.

У Польщі скасували введення нових правил працевлаштування для іноземців

19 Грудня 2016
робота в польщі, запрошення на роботу в польщі

З 1 січня 2017 року жодних змін у працевлаштування іноземців в Польщі не буде - таке офіційне рішення польського уряду. Пояснюють його тим, що поправки до закону про працевлаштування іноземців в Польщі доволі кардинальні та складні.

У католицький Святвечір магазини в Польщі матимуть скорочений робочий день

19 Грудня 2016
закупи в польщі, зимові свята в польще

В суботу, 24 грудня, напередодні католицького Різдва, всі торговельні мережі в Польщі працюватимуть лише до 14:00. До акції, яку кожного Святвечора організовує профспілка "Солідарність", цього року долучаються всі великі торговельні мережі Польщі.

Працювати нелегально в Польщі стає все важче

16 Грудня 2016
робота на польських підприємствах

Нелегальною в Польщі вважається праця, яка не є офіційно задокументованою, тобто роботодавець і працівник не підписали жодного офіційного документа про працевлаштування, а отже не були сплачені відповідні податки.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах