Корисно знати

В Польщі поліція отримуватиме відсотки від штрафів за порушення ПДР

13 Грудня 2016
штрафи за порушення пдр в польщі

В Польщі кожен п'ятий злотий, отриманий у вигляді штрафу за порушення ПДР, віддаватимуть поліції. Отримані таким чином кошти потраплятимуть у спеціальний фонд, з якого поліціянти купуватимуть автомобілі та оплачуватимуть собі винагороди.

Де працюють і скільки заробляють українці в Польщі

13 Грудня 2016
робота в польщі для українців

Значна частина українців, які працюють в Польщі, має вищу або середню освіту, але виконує низькокваліфіковану роботу. Українців не слід вважати конкурентами поляків на ринку праці, адже вони часто беруться за роботу, яку поляки виконувати не хочуть.

Поїзд Інтерсіті+ Київ-Перемишль: наскільки це реально?

12 Грудня 2016
поїзд інтерсіті київ-львів-перемишль

Нещодавно Укрзалізниця анонсувала запуск швидкісного поїзда Інтерсіті+ на маршруті Київ-Львів-Перемишль. Спробуємо зрозуміти, яким чином працюватиме нове залізничне сполучення між Україною та Польщею.

В Польщі зросла пенсія

12 Грудня 2016
середня пенсія в польщі 2016 рік

В перших трьох кварталах 2016 року середня місячна пенсія та соціальний дохід для пенсіонерів в Польщі становили майже 2083 злотих із врахуванням податків. Це на 2% вище ніж у попередньому році.

Офіційні вихідні дні на зимові свята в Польщі

09 Грудня 2016

Наближається період зимових свят, а це означає, що нас очікують вихідні та святкові дні. Пропонуємо вам ознайомитися із списком офіційних вихідних днів у Польщі та спланувати свою поїздку так, щоб ваш візит до цієї країни не співпав із вихідними.

В суботу, 10 грудня, перекриють дорогу до КПП «Шегині»

09 Грудня 2016
черги на кордоні з польщею, шегині-медика

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією проведуть мирний протест на одному із пунктів пропуску через українсько-польський кордон. За допомогою соцмереж організатори закликають всіх небайдужих приєднатись до акції, що відбудеться поблизу КПП «Шегині».

Польські багатії - одні з найскромніших в Європі

08 Грудня 2016
рівень багатства в польщі

В Польщі стрімко зростає ринок речей преміум-класу - поляки стають все більш багатими, а отже можуть дозволити собі купівлю авто за 215 тис. злотих чи годинника за ціною понад 6 тис. злотих.

В Польщі вводять новий порядок масових зібрань

08 Грудня 2016
мітинг в польщі

В Польщі точиться гостра дискусія навколо розробленого правлячою партією "Закон і Справедливість" проекту змін до Закону про масові зібрання. Противники законопроекту вважають, що він загрожує основним свободам і правам громадян.

У Польщі жінки масово покидають роботу через отримання соціальних виплат

07 Грудня 2016
соціальні виплати в польщі, робота в польщі

150 тисяч жінок в Польщі залишили своє робоче місце після отримання соціальних виплат на виховання дітей в межах урядової програми "Родина 500+". Про це свідчать результати дослідження, яке проводив Центральний статистичний офіс Польщі.

У Польщі Миколаї розвозять подарунки на мотоциклах

06 Грудня 2016
свята в польщі

З метою благодійництва вже 14 років поспіль польські мотоциклісти організовують наймасштабніший у Польщі мотопарад "Миколаї на мотоциклах".

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах