Корисно знати

Великі черги на кордонах, як наслідок довгих вихідних у Польщі

29 Жовтня 2016
черги на кордоні онлайн

Починаючи з обіду п'ятниці 28 жовтня на всіх пунктах пропуску з Польщі до України почали утворюватися довжелезні черги автомобілів. Причина проста - у Польщі будуть довгі вихідні дні з суботи по вівторок включно.

Польська репатріаційна віза для переселенців, або як отримати багаторазову шенген візу в Європу на 5 років

26 Жовтня 2016
репатріаційна віза, віза в польщу, шенген віза

Хорошим варіантом отримати мультишенген візу в Європу на 5 років є оформлення репатріаційної візи – особливої польської візи для родичів польських переселенців.

Наступного літа з'явиться новий дешевий авіарейс з України до Польщі

25 Жовтня 2016
дешеві квитки wizz air, авіарейси польща

Угорський лоукост-перевізник Wizz Air планує відкрити наступного року новий авіарейс, що об'єднає польську столицю з українською. На сайті авіакомпанії вже можна зарезервувати дешевий авіаквиток.

Огляд черг на кордоні Польщі 24.10.2016

24 Жовтня 2016
черги на кордоні

Ситуацію з чергами на кордоні до Польщі, станом на ранок понеділка, розглянемо на камерах онлайн. Майже на всіх митних переходах цього ранку є черги перед пунктами пропуску до Польщі. Виключенням є пункт пропуску Грушів-Будомєж, там черги немає і є можлив

Черги на кордоні Польщі у неділю 23.10.2016

23 Жовтня 2016
черги на кордоні

Огляд черг на польському кордоні з допомогою онлайн трансляції веб-камер з пунктів пропуску. У неділю зранку черги були на всіх пунктах пропуску до Польщі у Львівській та Волинській областях

Черги на кордоні , вечір суботи 22.10.2016

22 Жовтня 2016
черги на кордоні онлайн

За допомогою онлайн-трансляції з кордону зробимо огляд відсутності або наявності черг на кордоні Польщі, станом на 19 годину вечора суботи 22 жовтня. Пункти пропуску у Волинській області цього вечора обидва завантажені чергами автомобілів до Польщі.

Огляд камер онлайн на кордоні у суботу 22.10.2016

22 Жовтня 2016

Аналіз черг на польському кордоні за допомогою камер онлайн станом на ранок суботи 22.10. На всіх камерах є черги перед пунктами пропуску до Польщі як у Львівській так і у Волинській областях. Порожньо тільки перед камерою, що показує ситуацію на митному

Черги на кордоні , вечір п'ятниці 21.10.2016

21 Жовтня 2016
черги на кордоні

Огляд ситуації на кордонах з Польщею за допомогою трансляції з камер онлайн на кордоні станом на вечір п'ятниці показав черги у всіх напрямках та практично на всіх митних переходах польського кордону.

У Польщі розшириться можливість доставки товарів, замовлених через Інтернет

21 Жовтня 2016
доставка товарів з польщі, закупи в польщі

Окрім кур'єрських доставок Польська Пошта надає послугу "Одержання в Пункті" (Odbiór w punkcie), аби клієнти мали змогу самостійно прийти і забрати свою посилку в більш ніж 4 тис. представництв по всій Польщі.

Черги на кордоні , п'ятниця 21.10.2016

21 Жовтня 2016
черги на кордоні

Огляд черг на кордоні, станом на 9 годину ранку п'ятниці 21 жовтня, за допомогою камер-онлайн на кордоні. Ранок останнього робочого дня тижня видавався досить завантаженим чергами на кордонах станом на 8 ранку

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах