Корисно знати

Черги на кордоні Польщі 15 жовтня 2016 року

15 Жовтня 2016
черги на кордоні

Огляд черг на польському кордоні станом на ранок суботи 15 жовтня за допомогою онлайн веб камер з пунктів пропуску.На всіх решту переходах до Польщі можна бачити тільки пусті дороги там де завжди стоять черги автомобілів.

Черги на польському кордоні 14.10.2016

14 Жовтня 2016
черга на кордоні

Але зараз можна бачити, що на всіх камерах є черги автомобілів до Польщі. Сьогодні п'ятниця, а це переважно збільшення трафіку автомобілів на кордоні в обидва боки, також сьогодні в українців державний вихідний день, що також могло вплинути на кількість б

Як переглядати камери на кордоні з мобільного телефону

13 Жовтня 2016
черги на кордоні

Черги на кордоні до Польщі це, мабуть, найбільш болюче питання для всіх, хто перетинає кордон України.Ми розкажемо як налаштувати телефон так, що з’явиться пряма трансляція черги з кордону на вашому мобільному.

Ярмарок вакансій в Перемишлі-найкращі пропозиції роботи в Польщі

11 Жовтня 2016

Нагоду безкоштовно знайти легальну роботу в Польщі матимуть усі бажаючі вже 17 жовтня 2016 року. Це відбудеться в рамках заходу під назвою Ярмарок вакансій (Targi Pracy), що проходить кожного року в польському прикордонному містечку Перемишль.

З України до Польщі планують запустити новий авіарейс

06 Жовтня 2016
Авіарейси до Польщі, Wizz Air в Україні, Ціни на авіаквитки

Авіаспівпраця між Україною та Польщею стрімко розвивається та вдосконалюється. Нещодавно стало відомо про запуск ще одного нового авіарейсу, що сполучатиме Львів та захід Польщі.

Поляки можуть масово повертатися працювати на батьківщину: чим загрожує це українським заробітчанам?

06 Жовтня 2016

Після нових правил працевлаштування для іноземців, запроваджених в Польщі, ініціативу зміни трудового законодавства перейняла в свої руки Великобританія.

Почала діяти нова система реєстрації на подачу візових документів до Польщі

04 Жовтня 2016
віза в польщу, польська віза, реєстрація на польську візу

Нову спрощену систему реєстрації на подачу документів на польську візу запроваджує Посольство Республіки Польща в Україні спільно з оператором пунктів прийому візових анкет VFS Global.

Як відкрити власну фірму в Польщі

04 Жовтня 2016
власний бізнес в польщі, реєстрація фірми в польщі

Розпочати власний бізнес в Польщі не тільки можна, а й треба, оскільки сусідня країна має більш сприятливий для бізнесменів клімат, а також прості і прозорі умови відкриття і ведення підприємства.

Огляд черг на польському кордоні

02 Жовтня 2016
черги на кордоні

Аналіз черг перед митними переходами будемо робити за допомогою трансляції з веб-камер онлайн на кордоні. Не на всіх митних переходах до Польщі ці камери дають чітку картину ситуації з чергами на польському кордоні

Карта Поляка - карта побиту - польське громадянство

30 Вересня 2016
картка поляка, карта побиту, довуд особісти, польське громадянство

Як власники карти сталого побиту (яку вони отримали на основі Карти Поляка) можуть отримати польське громадянство вже за рік безперервного проживання в Польщі.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах