Корисно знати

У Польщі основні документи замінять на електронну картку

29 Вересня 2016
польські документи, довуд особісти

В Польщі хочуть запровадити електронне посвідчення особи, яке можна буде поєднати з іншими документами, наприклад з посвідченням водія, карткою медичного страхування або банківською карткою.

У Польщі планують заборонити торгівлю у неділю

29 Вересня 2016
Вихідні в Польщі

Понад півмільйона поляків підписалося під законопроектом, який передбачає обмеження торгівлі у неділю в Польщі. Створення відповідного проекту закону ініціювала польська незалежна профспілка

Середня зарплата в Польщі та Європі

28 Вересня 2016
Середня зарплата в Польщі та Європі

Польські зарплати, у порівнянні з українськими, суттєво вищі, що спонукає наших жителів вирушати на роботу до Польщі у пошуках кращого заробітку. Проте якщо для українців зарплати в Польщі видаються привабливими, то самі поляки ними не вельми задоволені.

На кордоні з Польщею з'явиться новий митний перехід

27 Вересня 2016
новий піший перехід до польщі

Про новий митний перехід поблизу Перемишля говорять вже декілька років.Таким чином планують частково розвантажити популярний зараз митний перехід у Шегинях, де також є так званий коридор для тих, хто перетинає піший перехід.

Поляки потребують на роботу все більше працівників з України

26 Вересня 2016
робота в Польщі

Поляки посилено думають також про вдосконалення довготривалої імміграційної політики країни та системи робочих віз до Польщі, адже, згідно останніх змін до законодавства Польщі в сфері працевлаштування іноземців, українці з робочою візою можуть працювати

Безвізовий режим з ЄС може принести українцям додаткові витрати

25 Вересня 2016
віза в польщу

Єврокомісія має намір запровадити "Європейську електронну систему авторизації подорожей" ( ETIAS), відповідно до якої мандрівники з третіх країн, що мають безвізовий режим з ЄС, будуть зобов'язані при в'їзді в Шенгенську зону платити приблизно 13-15 євро.

Скільки українці витрачають в Польщі на закупи

24 Вересня 2016

Ні для кого не секрет, що українці дуже часто вибирають саме Польщу, плануючи сімейні закупи, купівлю одягу чи комп’ютерної та побутової техніки. Нещодавно стало відомо, скільки ж грошей отримує польська економіка з рук українців.

Поліетиленові пакети в польських магазинах можуть коштувати навіть 1 злотий

24 Вересня 2016

В Польщі планують збільшити ціну на поліетиленові пакети, які клієнти зазвичай купують на касі в супермаркеті. Якщо відповідні зміни ухвалять, то вже у 2018 році звичайний пакет коштуватиме навіть один злотий (близько 7 гривень).

Безкоштовний роумінг в Європі

23 Вересня 2016
мобільні оператори в Польщі

Відповідно до нового проекту, особа, котра перебуває закордоном в одній із країн ЄС і має картку іноземного оператора, зокрема польського, матиме змогу дзвонити і надсилати дані без жодних обмежень і оплат за роумінг.

В 2016 році українцям видали рекордну кількість віз в Польщу

22 Вересня 2016
польські візи шенген

Популярність Польщі серед українців росте неймовірними темпами. Після отримання польських віз і переїзду до Польщі громадяни України одразу ж стараються отримати так звану посвідку на тимчасове перебування у Польщі (karta tymczasowego pobytu).

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах