Корисно знати

Можна очікувати дешевих квитків на автобуси до Польщі

17 Жовтня 2016
дешеві квитки, автобус Польща

Чеська компанія нещодавно запустила маршрут Краків - Львів і поки що не планує на цьому зупинятись. Окрім того, завдяки співпраці компаній Fortuna Reisen та Ideal Travel з Польським Бусом з 21 жовтня з'являться нові сполучення між Польщею та Україною.

Черга на польському кордоні - понеділок 17.10.2016

17 Жовтня 2016
черга на кордоні

Огляд черг на польському кордоні з допомогою онлайн трасляції з веб-камер станом на 8 годину ранку. Ранок понеділка на камерах онлайн потішив хіба гарним сходом сонця, а щодо черг на кордоні то вони цього ранку є перед всіма пунктами пропуску.

Черга на кордоні на вечір неділі 16.10.2016

16 Жовтня 2016
черги на кордоні

Огляд ситуації з чергами на кордоні до Польщі за допомогою трансляції з веб камер онлайн станом на 19-30 неділі 16 жовтня 2016 року. Якщо в нашому ранковому огляді більшість пунктів пропуску на польському кордоні були вільними порожніми

Черги на кордоні Польщі , неділя 16.10.2016

16 Жовтня 2016
черга на кордоні

У неділю зранку веб камери онлайн показують сірі осінні дороги до Польщі і на деяких з них є вже черги автомобілів перед кордоном станом на 10 годину ранку. Митні переходи на котрих вже є черга знаходяться у Львівській області, це Краківець-Корчова, Шегин

Черги на кордоні Польщі 15 жовтня 2016 року

15 Жовтня 2016
черги на кордоні

Огляд черг на польському кордоні станом на ранок суботи 15 жовтня за допомогою онлайн веб камер з пунктів пропуску.На всіх решту переходах до Польщі можна бачити тільки пусті дороги там де завжди стоять черги автомобілів.

Черги на польському кордоні 14.10.2016

14 Жовтня 2016
черга на кордоні

Але зараз можна бачити, що на всіх камерах є черги автомобілів до Польщі. Сьогодні п'ятниця, а це переважно збільшення трафіку автомобілів на кордоні в обидва боки, також сьогодні в українців державний вихідний день, що також могло вплинути на кількість б

Як переглядати камери на кордоні з мобільного телефону

13 Жовтня 2016
черги на кордоні

Черги на кордоні до Польщі це, мабуть, найбільш болюче питання для всіх, хто перетинає кордон України.Ми розкажемо як налаштувати телефон так, що з’явиться пряма трансляція черги з кордону на вашому мобільному.

Ярмарок вакансій в Перемишлі-найкращі пропозиції роботи в Польщі

11 Жовтня 2016

Нагоду безкоштовно знайти легальну роботу в Польщі матимуть усі бажаючі вже 17 жовтня 2016 року. Це відбудеться в рамках заходу під назвою Ярмарок вакансій (Targi Pracy), що проходить кожного року в польському прикордонному містечку Перемишль.

З України до Польщі планують запустити новий авіарейс

06 Жовтня 2016
Авіарейси до Польщі, Wizz Air в Україні, Ціни на авіаквитки

Авіаспівпраця між Україною та Польщею стрімко розвивається та вдосконалюється. Нещодавно стало відомо про запуск ще одного нового авіарейсу, що сполучатиме Львів та захід Польщі.

Поляки можуть масово повертатися працювати на батьківщину: чим загрожує це українським заробітчанам?

06 Жовтня 2016

Після нових правил працевлаштування для іноземців, запроваджених в Польщі, ініціативу зміни трудового законодавства перейняла в свої руки Великобританія.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах