Корисно знати

З України до Польщі планують запустити новий авіарейс

06 Жовтня 2016
Авіарейси до Польщі, Wizz Air в Україні, Ціни на авіаквитки

Авіаспівпраця між Україною та Польщею стрімко розвивається та вдосконалюється. Нещодавно стало відомо про запуск ще одного нового авіарейсу, що сполучатиме Львів та захід Польщі.

Поляки можуть масово повертатися працювати на батьківщину: чим загрожує це українським заробітчанам?

06 Жовтня 2016

Після нових правил працевлаштування для іноземців, запроваджених в Польщі, ініціативу зміни трудового законодавства перейняла в свої руки Великобританія.

Почала діяти нова система реєстрації на подачу візових документів до Польщі

04 Жовтня 2016
віза в польщу, польська віза, реєстрація на польську візу

Нову спрощену систему реєстрації на подачу документів на польську візу запроваджує Посольство Республіки Польща в Україні спільно з оператором пунктів прийому візових анкет VFS Global.

Як відкрити власну фірму в Польщі

04 Жовтня 2016
власний бізнес в польщі, реєстрація фірми в польщі

Розпочати власний бізнес в Польщі не тільки можна, а й треба, оскільки сусідня країна має більш сприятливий для бізнесменів клімат, а також прості і прозорі умови відкриття і ведення підприємства.

Огляд черг на польському кордоні

02 Жовтня 2016
черги на кордоні

Аналіз черг перед митними переходами будемо робити за допомогою трансляції з веб-камер онлайн на кордоні. Не на всіх митних переходах до Польщі ці камери дають чітку картину ситуації з чергами на польському кордоні

Карта Поляка - карта побиту - польське громадянство

30 Вересня 2016
картка поляка, карта побиту, довуд особісти, польське громадянство

Як власники карти сталого побиту (яку вони отримали на основі Карти Поляка) можуть отримати польське громадянство вже за рік безперервного проживання в Польщі.

У Польщі основні документи замінять на електронну картку

29 Вересня 2016
польські документи, довуд особісти

В Польщі хочуть запровадити електронне посвідчення особи, яке можна буде поєднати з іншими документами, наприклад з посвідченням водія, карткою медичного страхування або банківською карткою.

У Польщі планують заборонити торгівлю у неділю

29 Вересня 2016
Вихідні в Польщі

Понад півмільйона поляків підписалося під законопроектом, який передбачає обмеження торгівлі у неділю в Польщі. Створення відповідного проекту закону ініціювала польська незалежна профспілка

Середня зарплата в Польщі та Європі

28 Вересня 2016
Середня зарплата в Польщі та Європі

Польські зарплати, у порівнянні з українськими, суттєво вищі, що спонукає наших жителів вирушати на роботу до Польщі у пошуках кращого заробітку. Проте якщо для українців зарплати в Польщі видаються привабливими, то самі поляки ними не вельми задоволені.

На кордоні з Польщею з'явиться новий митний перехід

27 Вересня 2016
новий піший перехід до польщі

Про новий митний перехід поблизу Перемишля говорять вже декілька років.Таким чином планують частково розвантажити популярний зараз митний перехід у Шегинях, де також є так званий коридор для тих, хто перетинає піший перехід.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах