Квитки онлайн

Як купити квитки онлайн на автобус до Польщі

Якщо попереду у вас поїздка у відрядження, на відпочинок, шопінг, на роботу до Польщі, Європи чи навіть в межах України, а видом транспорту ви обрали автобус, запрошуємо вас купити автобусні квитки онлайн на нашому сайті. Тут ви знайдете пропозиції від багатьох міжнародних автобусних компаній, що гарантують безпеку, сервіс та комфорт перевезень, і зможете обрати для себе найкращу. Скориставшись нашим функціоналом, ви зможете з легкістю придбати автобусний квиток у необхідне вам місто України чи Європи. Ми пропонуємо квитки на автобуси, що курсують по Україні, квитки на автобуси до Польщі та до інших європейських країн за вигідними цінами.

Як замовити квитки на автобус онлайн

Купити квитки на автобус можна в касах попереднього продажу чи у міжнародних автобусних касах, проте набагато зручніше та швидше буде скористатись можливістю замовити квитки на автобус онлайн на нашому сайті. Наш функціонал дозволяє замовити та купити квитки на автобус онлайн максимально легко, адже він надзвичайно простий у користуванні.

Вам навіть не потрібно бути досвідченим користувачем інтернету, щоб купити бажані автобусні квитки всього у кілька кліків. Достатньо просто зайти на наш сайт у розділ “Квитки” –  тут ви зможете замовити квитки на автобуси по Україні чи до країн Європи, зокрема Польщі, онлайн. Таким чином ви зможете зекономити дорогоцінний час і при цьому самостійно обрати для себе оптимальний варіант поїздки, порівнявши ціни на автобусні квитки від різних перевізників та час відправлення автобусів. Детальніше про те, як купити автобусний квиток онлайн на нашому сайті, читайте далі.

Як купити автобусні квитки до Польщі онлайн

Щоб ваше замовлення квитків на автобус онлайн не склало жодних труднощів, ми пропонуємо вам розгорнуту покрокову інструкцію того, як купити автобусні квитки на нашому сайті. Зробити це можна у розділі “Квитки”, де розташований функціонал наших партнерів Lux Reisen, що займаються регулярними міжнародними автобусними перевезеннями. Тут ви побачите пропозиції автобусних маршрутів не лише від Lux Reisen, а й від багатьох інших відомих та авторитетних міжнародних перевізників разом з вичерпною інформацією про той чи інший маршрут.

Для початку, вам потрібно заповнити поле “Звідки”, вибравши зі списку місто, з якого починатиметься подорож.

Квитки на автобус онлайн

Наступний крок – заповнення поля “Куди” – тут ви повинні вказати кінцеву мету вашої поїздки.

Квитки на автобус до Польщі

Опісля слід вибрати дату відправлення, натиснувши на іконку календарика у полі “Дата відправлення”.

Купити автобусні квитки до Польщі онлайн

Якщо ваша поїздка запланована на конкретну дату, виберіть у полі “Параметри дати” варіант “Точна дата”, і ви побачите усі доступні автобусні рейси на цей день. Якщо ж на вибраний вами день автобусних рейсів за потрібним маршрутом немає, а ваша подорож не є терміновою, або ж у випадку, якщо ви тільки збираєтесь у подорож і ще не визначились із точною датою, радимо вам вибрати варіант +/– 2 дні, +/–3 дні чи навіть +/–6днів. Це дасть вам змогу побачити, які автобусні рейси будуть здійснюватися за вибраним вами маршрутом у найближчі дні до потрібної вам дати.

Купити квитки на автобус

Далі потрібно запустити пошук, натиснувши кнопку “Знайти”. Через кілька секунд ви побачите усі доступні по вашому запиту автобусні рейси, де буде вказано назву маршруту, компанію-перевізника, що здійснює поїздку, дату та час відправлення, дату та час прибуття,  загальний час у дорозі, кількість вільних місць, а також ціну автобусного квитка в 1 сторону. Обравши для себе перевізника, сміливо натискайте кнопку “Замовити”.

Забронювати квитки на автобус онлайн

Після цього вам відкриється схема автобуса, де можна буде побачити розташування вільних місць та обрати зручне для себе.

Ціни на автобусні квитки до Польщі

Вибравши місце, вам потрібно буде заповнити форму, куди потрібно внести особисті дані, а саме прізвище та  ім’я подорожуючого (увага, відомості повинні відповідати даним у закордонному паспорті), контактний номер телефону та електронну адресу (e-mail), ретельно перевіривши її, адже сюди вам відправлять квиток на автобус в електронному вигляді.

Ціни на автобусні квитки з Польщі

Безпосередньо перед здійсненням замовлення ви повинні ознайомитись із правилами повернення квитків і перевезення багажу та договором публічної оферти, затвердивши свою згоду з ними відміткою у полі нижче. Опісля натискайте кнопку “Придбати”.

Автобусні квитки в ПольщуАвтобусні квитки Львів-Варшава

Ви потрапите на захищену сторінку, де слід буде оплатити квиток, вибравши зручний для вас спосіб оплати: платіжною карткою, через електронний гаманець Liqpay та MasterPass, через приват 24 чи готівкою у терміналі. Кожен зі способів оплати детально пояснений на сайті.

Автобусні квитки Львів-КраківКвитки на автобус Львів-Вроцлав

Після підтвердження оплати, замовлений вами автобусний квиток ви отримаєте на електронну пошту. Залишиться тільки роздрукувати придбаний онлайн квиток на автобус. Часто деякі перевізники не вимагають і цього, достатньо просто показати квиток водієві на власному мобільному телефоні, планшеті чи іншому гаджеті, проте краще таки мати при собі роздруківку.  

Як забронювати квитки на автобус онлайн?

На рейси деяких перевізників квитки на автобус онлайн можна не тільки купувати, а й бронювати. Якщо обраний вами перевізник дає таку можливість, то у формі, де потрібно вносити особисті дані, з’являється поле “Забронювати”. Тобто вам слід виконати ту ж процедуру, що детально описана вище, але після ознайомлення із правилами повернення квитків і перевезення багажу та договором публічної оферти не потрібно натискати кнопку “Придбати”, а треба лише поставити відмітку у полі “Забронювати” (якщо саме ваш перевізник передбачає таку можливість і таке поле з’явиться). 

У такому випадку, ваш квиток зарезервують на 3 години, протягом яких ви зможете оплатити замовлення. Для цього потрібно буде зайти на подану у формі електронну пошту, куди вам прийде лист із номером замовлення та усіма даними, де будуть вказані можливі шляхи оплати автобусного квитка онлайн (банківські реквізити, а також посилання, перейшовши за яким, ви теж зможете оплатити замовлений автобусний квиток онлайн).

Ціни на автобусні квитки до Польщі

Ціни на автобусні квитки до Польщі, які можна придбати онлайн на нашому сайті, встановлює кожен конкретний перевізник, тому навіть квитки на рейси, що відбуваються в один і той самий день, можуть суттєво відрізнятись за ціною. Більше того, один і той самий перевізник може змінювати ціну на свій регулярний маршрут кожного дня, а то й кілька разів на день. Ціни на автобусні квитки на нашому сайті постійно оновлюються, а тому завжди актуальні. Перевагою нашого сайту є також те, що тут ви можете переглянути пропозиції від багатьох міжнародних перевізників і вибрати та купити автобусні квитки на потрібний вам маршрут за найбільш вдалою ціною. До прикладу, на момент написання статті на найпопулярніші маршрути до Польщі ми спостерігали такий діапазон цін на автобусні квитки:

 • Автобус Львів-Краків - 400-550 гривень
 • Автобус Львів-Вроцлав – від 577 до 682 гривень
 • Автобус Львів-Варшава від 367 до 550 гривень
 • Автобус Львів-Катовіце від 450 до 644 гривень
 • Автобус Львів-Жешув від 375 до 525 гривень
 • Автобус Львів-Люблін від 270 до 450 гривень
 • Автобус Київ –Краків від до 600-630 гривень
 • Автобус Київ-Варшава від 630 до 680 гривень
 • Автобус Київ –Вроцлав від 700 до 840 гривень
 • Автобус Київ-Жешув від до 450-470 гривень
 • Автобус Київ-Лодзь від 724 до 900 гривень

Це тільки деякі орієнтовні автобусні маршрути до Польщі, квитки на які ви можете придбати онлайн на нашому сайті. Нагадуємо вам, що ціни на квитки постійно змінюються, тому точну вартість квитка можна побачити безпосередньо перед його купівлею.

На ціну квитка частково впливає також кількість пересадок (якщо вони є) та час у дорозі.

Ціни на автобусні квитки з Польщі

Якщо ви вирушаєте у поїздку до Польщі, з якої плануєте повертатись автобусом, і при цьому знаєте дату свого повернення, то ми радимо вам придбати квитки на автобус з Польщі заздалегідь онлайн на нашому сайті. У такий спосіб ви будете певні, що повернетесь додому вчасно, і вас не лякатиме варіант, що усі квитки на потрібний вам автобус з Польщі розкуплять. Крім того, купувати квитки на автобус з Польщі заздалегідь економічно виправдано, адже враховуючи те, що ціни на автобусні  квитки змінюються кожного дня, і найчастіше вони зростають, а не падають, ви матимете шанс придбати квиток за кращою ціною, аніж у запланований день від’їзду.

Щодо цін на автобусні квитки до Польщі, то вони аналогічно залежать від конкретного перевізника, часу в дорозі, комфорту транспорту, наявності чи відсутності пересадок і від інших факторів, як наприклад, ціна палива. Іноді різниця у вартості автобусних квитків на один і той самий маршрут від різних перевізників дуже велика. До прикладу, з Кракова до Львова автобусом можна доїхати як за 409, так і за 757 гривень. Автобус з Варшави до Львова коштуватиме від 370 до 600 гривень, з Вроцлава до Львова від 550 до 757 гривень. Купити квиток на автобус Варшава-Київ можна за ціною від 572 до 1300 гривень.

Встигніть купити квиток на автобус з Польщі онлайн на нашому сайті за найкращою ціною.

Черги на кордоні для автобусів

У випадку поїздки до Польщі, заявлений автобусним перевізником час у дорозі не є остаточним, адже на нього безпосередньо впливає ситуація з чергами на кордоні, яку дуже важко спрогнозувати. Якщо, до прикладу, в середньому поїздка зі Львова до Кракова автобусом триває 7 годин, то великі черги на кордоні можуть збільшити планований час поїздки ледь не вдвічі. На жаль, затримки рейсових та туристичних автобусів на кордоні – не рідкість. Моніторити стан черг на кожному пропускному пункті України з Польщею за допомогою камер-онлайн ви завжди можете на нашому сайті, проте повпливати на ситуацію з чергами на кордоні ні вам, ні перевізникам, скоріш за все, не вдасться. Бажаємо вам швидкого проходження кордону, а якщо уникнути очікування в чергах таки не вдається, то радимо не хвилюватись, а запастись терпінням та снеками і використати цей час з користю, наприклад, дочитати давно почату книгу, детально продумати усі нюанси своєї подорожі чи просто подрімати.  

Розклад руху автобусів Польща-Україна

Кожен міжнародний автобусний перевізник, який здійснює поїздки з України до Польщі і в зворотному напрямку офіційно та з ліцензією (а отже, безпечно) має свій власний встановлений розклад руху,  тобто час прибуття на автовокзал за маршрутом та час від’їзду з нього. Розклад руху автобусів між Україною та Польщею може бути дещо нестабільним, зважаючи на черги на кордоні між нашими країнами, але про всі затримки автобусів пасажирів повідомляють.

Купивши квиток на автобус до Польщі на нашому сайті, на ньому вказується точна дата та час відправлення автобуса. Згідно з правилами, пасажир повинен з’явитись на місце посадки заздалегідь: за 30 хвилин до часу на квитку. Зберігати автобусний квиток слід до закінчення поїздки і бути готовим пред'являти його на вимогу служби контролю.

Великі міста Польщі, а саме туди українці найчастіше подорожують автобусом, часто мають один або кілька автовокзалів, на яких можна дізнатись усю важливу та необхідну інформацію стосовно розкладу руху автобусів в Україну, в Європу чи по території Польщі.

Автовокзали Варшави

Автовокзалів в столиці Польщі кілька, серед них Warszawa Stadion, Dworzec Wschodni, Młociny.
Проте найбільшою автобусною станцією Варшави, яка обслуговує близько 14 тисяч регіональних та міжнародних рейсів щомісячно, є автовокзал Warszawa Zachodnia. Warszawa Zachodnia – автовокзал комфортний для пасажира. Тут щоденно з 05:30 - 22:00 працює 5 кас для купівлі квитків, за які, до речі, можна платити не лише готівкою, а й платіжною карткою. Почекати на свій автобус і вдень, і вночі є можливість, скориставшись залом очікування. В приміщенні автовокзалу є гастрономічні пункти, магазини, банкомати, місця для зберігання багажу, туалети та навіть хостел. Для пасажирів тут – безкоштовний WI-FI. А ще від автовокзалу Warszawa Zachodnia організовано хороше транспортне сполучення із різними частинами міста.

Адреса та контакти автовокзалу у Варшаві:

ul. Aleje Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa

(+48) 703 403 403 - 24h

Дізнатись, які автобуси відправляються з автовокзалу Warszawa Zachodnia, можна за посиланням

Автовокзал в Кракові

Автовокзал в Кракові є один з найсучасніших та найкомфортніших в Польщі. Тут функціонують 39 платформ, які щоденно обслуговують більше тисячі автобусних маршрутів. На верхньому поверсі дворівневої будівлі вокзалу каси продажу квитків працюють без вихідних з 07.00 до 19.45, на нижньому – з 05.00 до 21.30.  Також в приміщенні автовокзалу в Кракові діють зали очікування, камери схову, дитячий куточок для розваг, туалети, інформаційні центри. Для мандрівників, що очікують на рейс, тут безкоштовний WI-FI, а за безпекою пасажирів стежать за допомогою 135 камер. Розміщення автовокзалу у Кракові надзвичайно зручне для пасажирів, адже він знаходиться в самісінькому центрі міста, поруч із Головним залізничним вокзалом Кракова та торговими галереями.

Адреса та контакти автовокзалу в Кракові:

Kraków, ul. Bosacka, 18

тел. +48 703 403 340

Інформацію про автобусні маршрути, що пропонує Краківський автовокзал, ви знайдете за посиланням.

Автовокзал у Вроцлаві

Поки Головний автовокзал Вроцлава закритий у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, його функцію вже 2 роки виконує автовокзал тимчасовий, розташований позаду будівлі Головного залізничного вокзалу Вроцлава, між вулицею Сухою, Йоаннітів і Дирекційною. Тимчасовий автовокзал у Вроцлаві – це 13 платформ, 2 каси продажу квитків, обладнаний зал відпочинку та кілька кафе і кіосків.  

Відкриття оновленого Головного автовокзалу Вроцлава заплановане на листопад 2017 року.

Адреса та контакти автовокзалу у Вроцлаві:

ul. Joannitów 13, 11-400 Wrocław

+48 703 400 444

Автовокзал в Катовіцах

Автовокзал в Катовіцах – ще один центр автобусних перевезень Польщі.

Тут діє два пункти продажу квитків безпосередньо від перевізників. Чекати на рейс при наявності квитків можна у залі очікування. Необхідну інформацію стосовно автобусних перевезень, що здійснюються з автовокзалу в Катовіцах, можна отримати у спеціальному інформаційному пункті, що працює на території автовокзалу щоденно з 8.00 до 16.00.

Адреса та контакти автовокзалу у Катовіцах:

ul. Skargi 19 Katowice

703 40 33 15

Усе про автовокзал в Катовіцах, розклад руху автобусів та перевізників читайте ТУТ

Автовокзал в Жешуві

Автовокзал в Жешуві забезпечує хороше автобусне сполучення регіону з іншими містами Польщі, проте здійснюються з нього і міжнародні перевезення в Чехію, Австрію та Україну (Львів, Стрий, Калуш, Івано-Франківськ, Коломия, Чернівці, Рівне, Житомир, Київ, Кам'янець, Тернопіль, Умань, Хмельницький, Вінниця, Одеса...) Автобуси міжнародного сполучення відправляються тільки з однієї платформи на автовокзалі – платформи М. Квитки на міжнародні рейси можна купити в касах на автовокзалі і часто тільки у день від’їзду.

Адреса та контакти автовокзалу в Жешуві:

35-959 Rzeszów   ul. Grottgera 1

17/852 64 98

Всю необхідну інформацію про автовокзал в Жешуві та автобусних перевізників, які з ним співпрацюють, ви знайдете на сайті.

Автовокзал в Перемишлі

Автовокзал в Перемишлі знаходиться поблизу вокзалу залізничного, і обслуговує він, здебільшого, внутрішні автобусні маршрути. Із прямих міжнародних сполучень з автовокзалу в Перемишлі  здійснюються рейси тільки в Україну, а саме в Новояворівськ, Стрий, Чернівці, Івано-Франківськ та Львів. Перевезення з Перемишльського автовокзалу здійснюються комфортними автобусами NEOPLAN, MERCEDES, MAN, VOLVO, SETRA, BOVA.

Адреса та контакти автовокзалу в Перемишлі:

ul. Czarnieckiego 4, 37-700 Przemyśl

+48 16 678 54 35 (працює з 06.00 до 18.00 за польським часом)

Детальну інформацію про напрямки та маршрути, доступні з автовокзалу в Перемишлі, ви знайдете за посиланням.

Автовокзал у м. Люблін

Головний автовокзал у місті Люблін розташувався в самісінькому центрі міста і чудово сполучений з усіма його районами маршрутами громадського транспорту. Саме з цього автовокзалу здійснюються міжнародні автобусні рейси з м. Люблін Австрії, України, Італії, Чехії, Франції, Греції, Німеччини, Іспанії та багатьох інших країн Європи. Автобусні квитки на рейси можна купувати онлайн та в касах у приміщенні автовокзалу, що працюють у будні з 09.00 до 17.00 та в суботу з 09.00 до 13.00.

Автовокзал в Любліні досить комфортний для пасажирів. Слідкувати за розкладом руху автобусів на Люблінському автовокзалі зручно завдяки електронному інформаційному табло, на якому висвітлюється уся інформація про те, коли саме відправляється той чи інший автобус та з якої платформи. Така ж інформація лунає і з гучномовців на вокзалі. Тут діє зал очікування, є камери зберігання, заклади харчування та банкомати. Подорожуючі можуть скористатись безкоштовним доступом до WI-FI.

Адреса та контакти автовокзалу в м. Люблін

Aleje Tysiąclecia 6 20-400 Lublin

81 710 49 68

81 747 74 42 – міжнародна каса

Більше про автовокзал у Любліні читайте за посиланням

Читати повністю

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах