Освіта в Польщі

Робота для студентів в Польщі: важливі аспекти

03 Квітня 2018
Робота для студентів в Польщі

Чи може студент легально працювати в Польщі? Які документи необхідно мати студенту для працевлаштування в Польщі? На підставі якого договору може працювати студент в Польщі? Яким є розмір мінімальної заробітної плати для студентів, які працюють в Польщі?

Скільки і на що витрачають студенти у Польщі

19 Липня 2017

Навчання в Польщі – ось яку тему все частіше обговорюють батьки українських випускників, коли ті планують здобувати вищу освіту. Тож давайте проаналізуємо, які ж саме додаткові видатки супроводжуватимуть українського студента в Польщі.

Статистика зарплат випускників польських вузів

14 Червня 2017
освіта в Польщі

Статистика свідчить, що найбільше після закінчення ВНЗ заробляють випускники Варшавського Університету, який, до речі, цьогоріч очолив рейтинг найкращих польських вузів.

Оголошено рейтинг найкращих польських вузів у 2017 році

13 Червня 2017
навчання в Польщі

У 2017 році для укладання рейтингу експерти оцінювали 168 польських університетів та 68 навчальних напрямків, які вони пропонують. Оцінювання відбувалось з урахуванням наступних критеріїв: престиж закладу, к-сть випускників на ринку праці, інноваційність

Польські стипендіальні програми та гранти для українців

22 Березня 2017
Польські стипендіальні програми та гранти для українців, навчання закордоном безкоштовно

Безліч майбутніх студентів з України мріє про навчання в Польщі, адже польські університети пропонують якісну освіту та дипломи європейського зразка, які визнаються у багатьох країнах. Окрім цього, навчання в Польщі – це один з найлегших способів виїхати

Польські ВУЗи знизили ціни за навчання для українців

23 Березня 2016
Польські ВУЗи знизили ціни за навчання для українців

Услід за приватними вишами у Польщі, ціни на навчання для іноземців почали знижувати також важливі державні університети Польщі, що можуть зацікавити українських абітурієнтів.

Якісна освіта в Європі

18 Лютого 2016
Якісна освіта в Європі

Якісна освіта в Європі, переспективи та основні переваги европейського навчання

Кращі вищі навчальні заклади Польщі

15 Грудня 2015

Задумалися про вступ до вищого навчального закладу Польщі? Це правильне рішення, оскільки отримання європейської освіти - «ключ» до успіху. Чому варто зупинити вибір саме на Польщі?

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах