Покупки в Польщі, TAX FREE

Недільну торгівлю в Польщі не заборонятимуть?

07 Червня 2017

Польським супермаркетам можуть дозволити працювати від ранку і до 13 години. Адам Абрамович називає такий варіант розв’язання спірного питання з недільною торгівлею в Польщі кращим та безпечнішим

В Польщі маркуватимуть продукти, що не містять ГМО

09 Травня 2017
закупи в польщі, шопінг в польщі

Міністерство сільського господарства та розвитку села Польщі приготувало законопроект, згідно з яким всі продукти, що продаються на полицях польських магазинів і не містять генетично модифікованих організмів (ГМО), матимуть відповідні позначки.

Графік роботи польських супермаркетів та торгових центрів на травневі свята

28 Квітня 2017
Графік роботи польських супермаркетів та торгових центрів, свята в польщі 2017

1 та 3 травня в Польщі - офіційні вихідні, тому ані великі супермаркети та гіпермаркети, ані державні інституції не будуть працювати у ці два дні. Що ж до 2 травня, то офіційно цей день вважається робочим, однак шопінг в супермаркетах Польщі краще перенес

З 1 червня Такс Фрі в Польщі знову від 200 злотих

26 Квітня 2017
такс фрі в польщі, оформлення та повернення такс фрі мінімальна сума

Мінімальну суму вартості покупки для можливості оформлення Такс Фрі в Польщі можуть знову знизити до 200 злотих. Причиною зниження ліміту стало значне скорочення оборотів малих підприємств, які надають можливість оформлення Такс Фрі.

Профспілка оголосила про можливий «італійський страйк» в супермаркетах Польщі

19 Квітня 2017
закупи в польщі, години роботи магазинів в польщі під час свят, польські свята 2017

2 травня в Польщі відбудеться протест проти незадовільних умов праці. До так званого «італійського страйку» планують долучитися працівники декількох відомих торгівельних мереж, зокрема і Бедронки.

Графік роботи польських супермаркетів та магазинів у період Великодніх свят

11 Квітня 2017
закупи в польщі, години роботи магазинів в польщі під час свят, польські свята 2017

Під час Великодніх свят польські супермаркети та продуктові магазини працюватимуть за зміненим графіком. У суботу, 15 квітня, більшість торгівельних мереж закриються значно раніше, ніж зазвичай, а у неділю та понеділок не працюватимуть впродовж всього дня

Українці на 2 місці по кількості витрат на закупи в Польщі в 2016 році

28 Березня 2017
закупи в польщі

В 2016 році іноземці витратили близько 39,1 млрд злотих на купівлю товарів та послуг в Польщі. Водночас витрати поляків закордоном минулоріч сягнули рівня 18,9 млрд злотих.

Польський уряд підтримує заборону недільної торгівлі

23 Березня 2017
закупи в польщі

Польський уряд офіційно висловив підтримку законопроекту про заборону торгівлі в неділю в супермаркетах і торгових центрах Польщі. Прес-секретар польського уряду Рафал Боченек повідомив про це під час прес-конференції у вівторок.

Мешканці Східної Європи вимагають вищої якості товарів

08 Березня 2017
купити товари з польщі та європи

В Польщі за доступною ціною можна купити безліч товарів європейського виробництва, які на українському ринку відсутні або дуже дорогі. Також багато українців вважають, що товари в Польщі є більш якісними. Та чи погоджуються з цим самі поляки?

Бедронок в Польщі стане ще більше

23 Лютого 2017
закупи в польщі, бедронка в польщі

Найпопулярніша серед українців мережа супермаркетів Бедронка стрімко розвивається – у 2017 році планується відкриття ще 100 магазинів по цілій Польщі. Група Jeronimo Martins, яка є власником мережі, готова інвестувати в даний проект 700 мільйонів євро.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах