Покупки в Польщі, TAX FREE

Українці на 2 місці по кількості витрат на закупи в Польщі в 2016 році

28 Березня 2017
закупи в польщі

В 2016 році іноземці витратили близько 39,1 млрд злотих на купівлю товарів та послуг в Польщі. Водночас витрати поляків закордоном минулоріч сягнули рівня 18,9 млрд злотих.

Польський уряд підтримує заборону недільної торгівлі

23 Березня 2017
закупи в польщі

Польський уряд офіційно висловив підтримку законопроекту про заборону торгівлі в неділю в супермаркетах і торгових центрах Польщі. Прес-секретар польського уряду Рафал Боченек повідомив про це під час прес-конференції у вівторок.

Мешканці Східної Європи вимагають вищої якості товарів

08 Березня 2017
купити товари з польщі та європи

В Польщі за доступною ціною можна купити безліч товарів європейського виробництва, які на українському ринку відсутні або дуже дорогі. Також багато українців вважають, що товари в Польщі є більш якісними. Та чи погоджуються з цим самі поляки?

Бедронок в Польщі стане ще більше

23 Лютого 2017
закупи в польщі, бедронка в польщі

Найпопулярніша серед українців мережа супермаркетів Бедронка стрімко розвивається – у 2017 році планується відкриття ще 100 магазинів по цілій Польщі. Група Jeronimo Martins, яка є власником мережі, готова інвестувати в даний проект 700 мільйонів євро.

Бути чи не бути забороні недільної торгівлі в Польщі - уряд дасть відповідь вже до кінця лютого

02 Лютого 2017
шопінг в польщі, закупи в польщі

Аналітики PwC підрахували, що якщо торгувати в неділю в Польщі заборонять, поляки втратять не тільки робочі місця, але й суттєві гроші – обороти в сфері роздрібної торгівлі можуть зменшитись на майже 10 мільярдів злотих.

В Польщі судитимуть за хабарництво у відомих супермаркетах

12 Січня 2017
корупція в польщі

У вроцлавському окружному суді розпочався процес проти 25 осіб, звинувачених в корупції у декількох відомих торгових мережах Польщі. Серед обвинувачених є ті, хто давав хабарі, а також ті, хто їх приймав.

Які товари подорожчають в Польщі з нового року

29 Грудня 2016
закупи в польщі, ціни на продукти в польщі 2017

З 2017 року в Польщі прогнозують подорожчання імпортних вживаних автомобілів, а також страхових полісів. Водночас, після нового року подешевшають деякі популярні продукти споживання.

Скільки та на що витратили українці в Польщі в ІІІ кварталі 2016 року

28 Грудня 2016
закупи в польщі, акції та знижки в польщі

В ІІІ кварталі 2016 року іноземці витратили в Польщі близько 11 мільярдів злотих. Серед найбільш популярних товарів, які туристи купують в Польщі - будівельні матеріали, а також побутова та комп'ютерна техніка.

Як вберегтись від крадіжок під час покупок у святковий період в Польщі

22 Грудня 2016
закупи в польщі, зимові свята в польщі

В Польщі триває передсвятковий закупівельний бум. Торгові центри переповнені покупцями, що сприяє кишеньковим крадіжкам. Поліція просить зберігати пильність під час шопінгу в торгових центрах чи на вуличних ринках в Польщі.

У католицький Святвечір магазини в Польщі матимуть скорочений робочий день

19 Грудня 2016
закупи в польщі, зимові свята в польще

В суботу, 24 грудня, напередодні католицького Різдва, всі торговельні мережі в Польщі працюватимуть лише до 14:00. До акції, яку кожного Святвечора організовує профспілка "Солідарність", цього року долучаються всі великі торговельні мережі Польщі.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах