Покупки в Польщі, TAX FREE

З 1 вересня поліетиленові пакети в Польщі стануть платними

21 Серпня 2019
поліетиленові пакети в Польщі

Поліетиленові пакети в Польщі стануть платними. Целофанові пакети в Польщі подорожчають. Скільки коштує поліетиленовий пакет в Польщі. Екологія Польщі. Боротьба з забрудненням навколишнього середовища в Польщі. Покупки в Польщі. Польська екологія.

Новий формат Biedronka: магазини на колесах зі знижками до 70%

19 Серпня 2019
Фургони-аутлети від Biedronka

Фургони-аутлети від Biedronka в Польщі: як працюють і де знаходяться. Новий формат магазинів Biedronka в Польщі - аутлети на колесах. Магазини-фургони Biedronka в Польщі. Аутлети від Biedronka. Супермаркети Biedronka в Польщі. Покупки в Польщі.

15 серпня - державний вихідний в Польщі. Як працюватимуть магазини напередодні та у день свята

13 Серпня 2019
державний вихідний в Польщі

Державний вихідний 15 серпня та довгий вікенд в Польщі. Графік роботи магазинів та супермаркетів в Польщі 14-15 серпня 2019. Офіційні вихідні в Польщі. Державні свята в Польщі 2019. Заборона торгівлі в Польщі у 2019 році. Робота магазинів в Польщі у 2019.

Гіпермаркет Tesco в Ряшеві закривають: триває розпродаж товарів

05 Серпня 2019
Tesco в Ряшеві

Гіпермаркет Tesco в Ряшеві невдовзі закриють: триває розпродаж залишків товарів. Закриття супермаркетів Tesco в Польщі: перелік адрес. Закупи в Польщі в Tesco. Супермаркети Tesco в Польщі. Шопінг в Польщі в Tesco. Продукти в Польщі в Tesco.

В Польщі зникне ціла мережа супермаркетів

23 Липня 2019
мережа супермаркетів в Польщі

Мережа супермаркетів Piotr i Paweł зникне з польського ринку. Супермаркетів Spar в Польщі стане більше. Мережа супермаркетів Spar в Польщі. Шопінг в Польщі. Де вигідно купувати продукти в Польщі. Покупки в Польщі. Супермаркети в Польщі.

Польські супермаркети зобов’яжуть віддавати нереалізовані продукти на благодійність

22 Липня 2019
польські супермаркети

Віддати на благодійність або заплатити штраф: польські супермаркети постануть перед вибором. Як в Польщі ведуть боротьбу з харчовими відходами. Польські супермаркети не зможуть викидати їжу на смітник. Покупки в Польщі. Супермаркети в Польщі.

Польська мережа аптек та побутової хімії Hebe відкрила інтернет-магазин

19 Липня 2019
інтернет-магазин hebe.pl

Як працює інтернет магазин hebe.pl? Польська мережа аптек та магазинів, що спеціалізуються на продажі побутової хімії та товарів по догляду собою Hebe. Інтернетмагазини в Польщі. Польські інтернет-магазини. Онлайн-шопінг в Польщі. Покупки в Польщі онлайн.

На шопінг в Польщі у 2019 році українці вже витратили майже 2 мільярди злотих

03 Липня 2019
шопінг в Польщі 2019

На що і скільки грошей витрачають українці в магазинах Польщі. Скільки грошей витрачають українці на шопінгу в Польщі? Що найчастіше купують українці в Польщі? Покупки в Польщі. Шопінг в Польщі. Магазини в Польщі. Tax Free в Польщі.

На морських курортах Польщі супермаркети Biedronka працюватимуть цілодобово

01 Липня 2019
Biedronka в Польщі

Супермаркети Biedronka в курортних містах Польщі. Супермаркети Biedronka на польській Балтиці. Де купувати продукти на морських курортах Польщі. Графік роботи супермаркетів Biedronka в Польщі. Морські курорти Польщі. Biedronka в Польщі.

Мережа супермаркетів Biedronka запрошує українців на роботу

25 Червня 2019
Biedronka запрошує українців на роботу

Biedronka шукає працівників з України. Робота в супермаркетах Biedronka для українців. Реклама Biedronka українською мовою. Як влаштуватись на роботу в Biedronka в Польщі українцям. Супермаркети Biedronka в Польщі: робота для українців. Робота в Польщі.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах