Покупки в Польщі, TAX FREE

Способи повернення податку Tax Free: що, де і як?

06 Березня 2020
Способи повернення податку Tax Free: що, де і як?

Якщо ви уже здійснили Tax Free (Такс Фрі) закупи в Польщі, оформили ваучер, проштампували його на митному переході і хочете знати, як повернути гроші, то в цій статті ви знайдете усю необхідну інформацію на цю тему.

ІКЕА відмовляється від гіпермаркетів в Польщі і переходить на онлайн-магазини?

04 Березня 2020
гіпермаркети ікеа в польщі каталог

Останній великий магазин IKEA на території Польщі відкрився ще у 2017 році в Любліні. Наступний, і ймовірно останній, гіпермаркет бренду у 2021 році з’явиться у Щецині. На цьому фірма хоче зупинитись і шукати інші шляхи розвитку на польському ринку.

На польський ринок онлайн-торгівлі входить Amazon

20 Лютого 2020
амазон доставка в україну 2020

Ще до кінця 2020 року на польському ринку інтернет-торгівлі може з’явитись всесвітньо відома американська онлайн-платформа Amazon.com, один із перших веб-сервісів з продажу товарів масового попиту. У Польщі компанія планує також відкрити інтернет-магазин.

Росте кількість незадоволених забороною недільної торгівлі в Польщі. Дослідження

18 Лютого 2020
 чи працюють магазини в польщі в неділю

Які настрої щодо недільної торгівлі панують в країні загалом та як ситуація змінюватиметься надалі спробували з’ясувати члени дослідницької групи Havas Media Group – Intelligence Team в опитуванні, проведеному у лютому 2020 року.

Ірландська марка одягу Primark завойовує польський ринок

07 Лютого 2020
дешеві магазини одягу в польщі

Прімарк готується до відкриття свого першого магазину у Варшаві і вже шукає майбутніх працівників. Також компанія оголосила про тверді наміри подальшої експансії на польський ринок, зокрема про відкриття ще однієї крамниці у великому польському місті.

InPost запускає послугу доставки до пачкоматів у вихідні

30 Січня 2020
доставка до пачкоматів inpost в польщі

Популярний поштовий оператор InPost запускає в Польщі нову послугу Paczka w Weekend - доставку посилок не лише у будні, але й у вихідні. Ймовірно, послуга стане доступною разом з новими правилами користування сервісом та цінником від 1 лютого 2020 року.

Після заборони недільної торгівлі в Польщі масово закриваються продуктові магазини

15 Січня 2020
неробочі неділі в польщі в 2020 році

В грудні 2019 року в Польщі було закрито рекордну кількість фірм роздрібної торгівлі. Однією з основних причин експерти називають саме неробочі неділі.

Скільки витрачали та що купували українці в Польщі в 2019 році

13 Січня 2020
шопінг в польщі, закупи в польщі в 2020 році

Більшість іноземців, які приїжджають до Польщі з метою шопінгу, відвідують магазини та супермаркети в радіусі 50 км від кордону. Серед улюблених товарів - мобільні телефони, комп’ютерна, офісна та побутова техніка, запчастини до автомобілів, а також одяг.

Офіційні вихідні, довгі вікенди та дні заборони торгівлі в Польщі у 2020 році

31 Грудня 2019
офіційні вихідні в польщі в 2020 році

Поляки шанобливо ставляться до традицій, особливо тих, що стосуються релігійного та державного життя. Більшість великих церковних та державних свят на законодавчому рівні визнано вільними від роботи. У 2020 році на нас чекають такі святкові дні в Польщі.

Пачка сигарет за 50 злотих і податок на цукор - в Польщі взялись за здоров’я громадян

20 Грудня 2019
подорожчання продуктів в польщі в 2020 році

Польський уряд представив нову стратегію профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями в країні, яка передбачає запровадження податку на цукор, підвищення акцизу на тютюнові вироби до європейського рівня та багато іншого.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах