Покупки в Польщі, TAX FREE

Сезон гарячих розпродажів в Польщі – де купувати найвигідніше?

02 Липня 2017
знижки в польщі

Знижки в польських магазинах під час літнього розпродажу абсолютно реальні і відповідають заявленому тим чи іншим брендом розміру. Омріяний товар можна придбати в Польщі на 10, 20, 30, 50 та навіть 70% дешевше!

Ціни на товари та послуги в Польщі нижчі, ніж в 28 країнах Європи

28 Червня 2017

За рівнем доступності цін Польща випередила 28 країн ЄС. Середній показник рівня цін в Польщі (53) вдвічі нижчий, ніж у Німеччині (104), Великобританії (121), Данії (139) та втричі нижчий, ніж у Швейцарії (161).

У Польщі 15 червня 2017 року – державний вихідний день

12 Червня 2017
закупи в Польщі

Цей день в Польщі визнаний офіційним вихідним, тобто державні установи, розважальні центри, магазини та інші заклади будуть зачинені. Візьміть це до уваги, плануючи цього тижня свою подорож до Польщі.

TESCO закриє 9 магазинів в Польщі вже до вересня!

07 Червня 2017
закупи в Польщі

Нещодавно керівництво TESCO оголосило про закриття в Польщі 9 торгових точок компанії, зокрема, йдеться про магазини в містах Білосток, Глогув, Конін, Лодзь, Ополе, Освенцим, Валбжих, Сцинава і Живець

Недільну торгівлю в Польщі не заборонятимуть?

07 Червня 2017

Польським супермаркетам можуть дозволити працювати від ранку і до 13 години. Адам Абрамович називає такий варіант розв’язання спірного питання з недільною торгівлею в Польщі кращим та безпечнішим

В Польщі маркуватимуть продукти, що не містять ГМО

09 Травня 2017
закупи в польщі, шопінг в польщі

Міністерство сільського господарства та розвитку села Польщі приготувало законопроект, згідно з яким всі продукти, що продаються на полицях польських магазинів і не містять генетично модифікованих організмів (ГМО), матимуть відповідні позначки.

Графік роботи польських супермаркетів та торгових центрів на травневі свята

28 Квітня 2017
Графік роботи польських супермаркетів та торгових центрів, свята в польщі 2017

1 та 3 травня в Польщі - офіційні вихідні, тому ані великі супермаркети та гіпермаркети, ані державні інституції не будуть працювати у ці два дні. Що ж до 2 травня, то офіційно цей день вважається робочим, однак шопінг в супермаркетах Польщі краще перенес

З 1 червня Такс Фрі в Польщі знову від 200 злотих

26 Квітня 2017
такс фрі в польщі, оформлення та повернення такс фрі мінімальна сума

Мінімальну суму вартості покупки для можливості оформлення Такс Фрі в Польщі можуть знову знизити до 200 злотих. Причиною зниження ліміту стало значне скорочення оборотів малих підприємств, які надають можливість оформлення Такс Фрі.

Профспілка оголосила про можливий «італійський страйк» в супермаркетах Польщі

19 Квітня 2017
закупи в польщі, години роботи магазинів в польщі під час свят, польські свята 2017

2 травня в Польщі відбудеться протест проти незадовільних умов праці. До так званого «італійського страйку» планують долучитися працівники декількох відомих торгівельних мереж, зокрема і Бедронки.

Графік роботи польських супермаркетів та магазинів у період Великодніх свят

11 Квітня 2017
закупи в польщі, години роботи магазинів в польщі під час свят, польські свята 2017

Під час Великодніх свят польські супермаркети та продуктові магазини працюватимуть за зміненим графіком. У суботу, 15 квітня, більшість торгівельних мереж закриються значно раніше, ніж зазвичай, а у неділю та понеділок не працюватимуть впродовж всього дня

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах