Покупки в Польщі, TAX FREE

Які товари подорожчають в Польщі з нового року

29 Грудня 2016
закупи в польщі, ціни на продукти в польщі 2017

З 2017 року в Польщі прогнозують подорожчання імпортних вживаних автомобілів, а також страхових полісів. Водночас, після нового року подешевшають деякі популярні продукти споживання.

Скільки та на що витратили українці в Польщі в ІІІ кварталі 2016 року

28 Грудня 2016
закупи в польщі, акції та знижки в польщі

В ІІІ кварталі 2016 року іноземці витратили в Польщі близько 11 мільярдів злотих. Серед найбільш популярних товарів, які туристи купують в Польщі - будівельні матеріали, а також побутова та комп'ютерна техніка.

Як вберегтись від крадіжок під час покупок у святковий період в Польщі

22 Грудня 2016
закупи в польщі, зимові свята в польщі

В Польщі триває передсвятковий закупівельний бум. Торгові центри переповнені покупцями, що сприяє кишеньковим крадіжкам. Поліція просить зберігати пильність під час шопінгу в торгових центрах чи на вуличних ринках в Польщі.

У католицький Святвечір магазини в Польщі матимуть скорочений робочий день

19 Грудня 2016
закупи в польщі, зимові свята в польще

В суботу, 24 грудня, напередодні католицького Різдва, всі торговельні мережі в Польщі працюватимуть лише до 14:00. До акції, яку кожного Святвечора організовує профспілка "Солідарність", цього року долучаються всі великі торговельні мережі Польщі.

Скільки заробляють працівники відомих торговельних мереж в Польщі

15 Грудня 2016
супермаркети польщі, зарплата в польщі

Мінімальна ставка в торговельних мережах Польщі є вищою ніж мінімальна зарплата, але не дотягує до рівня середньої в Польщі. Серед тих, хто підвищив у 2016 році мінімальну ставку для своїх працівників - популярні супермаркети Tesko, Biedronka та Lidl.

Органи захисту споживачів у Польщі відзвітувались перед покупцями

02 Грудня 2016
закупи в польщі, купити дитячі іграшки в польщі

Близько 37% від 17 тисяч перевірених у 2015 році в Польщі товарів підозрюють у невідповідності до стандартів якості. У порівнянні з 2014 роком, кількість таких товарів зросла на 22%. Серед сумнівних виробів є, зокрема, іграшки для дітей.

У Польщі також бувають підробки брендів, - дослідження

29 Листопада 2016
підробки брендів, магазини польща, шопінг в польщі

Під час виготовлення підробки одягу відомого бренду достатньо використати такий самий колір чи напис і ефективне, варте мільйонів євро шахрайство вдасться. Стати жертвою шахраїв може кожен з нас, а тому товар слід обирати дуже прискіпливо.

Чи можна повертати акційні товари, придбані в Польщі

24 Листопада 2016
акції та знижки в польщі, закупи в польщі

Чи можна повертати товар, куплений в Польщі по знижці, що робити, якщо ціна при розрахунку на касі виявилась вищою, аніж на ціннику, а також як повернути покупку, яку ви замовили в закордонному інтернет-магазині.

11 відомих брендів, які закрили свої магазини в Польщі

22 Листопада 2016
брендові магазини польща, шопінг в польщі

Так буває часто – популярна у світі марка без, здавалося б, видимих на те передумов покидає ринок тієї чи іншої країни. Для Польщі, де стрімко розвивається торгівля і постійно зростає конкуренція, закриття представництв певних марок – справа звична.

Передсвятковий закупівельний бум подарунків в Польщі

21 Листопада 2016
закупи в польщі, купити подарунки на миколая

Святий Миколай відвідає Польщу вже 6 грудня, тому з наближенням цього свята у країні спостерігається справжній торгівельний бум. Намагаючись знайти ідеальні подарунки, поляки присвячують закупам значну частину свого вільного часу та заощаджень.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах