Покупки в Польщі, TAX FREE

IKEA відкриється в Любліні ще до кінця серпня

24 Липня 2017
закупи в Польщі

Купувати товари бренду IKEA українці найчастіше вирушають до сусідньої Польщі, а саме до Кракова. Проте вже наприкінці серпня здійснювати покупки в ІКЕА можна буде і в Любліні, що дуже зручно для наших співвітчизників із північно-західних регіонів.

Tax-free від 200 злотих вже з 1 серпня 2017 року

17 Липня 2017
закупи в Польщі

Українці, як громадяни країни, що не є членом ЄС, мають право на повернення податку VAT, що становить від 5 до 23% вартості покупки. Для того, щоб повернути VAT, достатньо лише оформити фактуру Такс-фрі в магазині та зареєструвати її на кордоні.

Сезон гарячих розпродажів в Польщі – де купувати найвигідніше?

02 Липня 2017
знижки в польщі

Знижки в польських магазинах під час літнього розпродажу абсолютно реальні і відповідають заявленому тим чи іншим брендом розміру. Омріяний товар можна придбати в Польщі на 10, 20, 30, 50 та навіть 70% дешевше!

Ціни на товари та послуги в Польщі нижчі, ніж в 28 країнах Європи

28 Червня 2017

За рівнем доступності цін Польща випередила 28 країн ЄС. Середній показник рівня цін в Польщі (53) вдвічі нижчий, ніж у Німеччині (104), Великобританії (121), Данії (139) та втричі нижчий, ніж у Швейцарії (161).

У Польщі 15 червня 2017 року – державний вихідний день

12 Червня 2017
закупи в Польщі

Цей день в Польщі визнаний офіційним вихідним, тобто державні установи, розважальні центри, магазини та інші заклади будуть зачинені. Візьміть це до уваги, плануючи цього тижня свою подорож до Польщі.

TESCO закриє 9 магазинів в Польщі вже до вересня!

07 Червня 2017
закупи в Польщі

Нещодавно керівництво TESCO оголосило про закриття в Польщі 9 торгових точок компанії, зокрема, йдеться про магазини в містах Білосток, Глогув, Конін, Лодзь, Ополе, Освенцим, Валбжих, Сцинава і Живець

Недільну торгівлю в Польщі не заборонятимуть?

07 Червня 2017

Польським супермаркетам можуть дозволити працювати від ранку і до 13 години. Адам Абрамович називає такий варіант розв’язання спірного питання з недільною торгівлею в Польщі кращим та безпечнішим

В Польщі маркуватимуть продукти, що не містять ГМО

09 Травня 2017
закупи в польщі, шопінг в польщі

Міністерство сільського господарства та розвитку села Польщі приготувало законопроект, згідно з яким всі продукти, що продаються на полицях польських магазинів і не містять генетично модифікованих організмів (ГМО), матимуть відповідні позначки.

Графік роботи польських супермаркетів та торгових центрів на травневі свята

28 Квітня 2017
Графік роботи польських супермаркетів та торгових центрів, свята в польщі 2017

1 та 3 травня в Польщі - офіційні вихідні, тому ані великі супермаркети та гіпермаркети, ані державні інституції не будуть працювати у ці два дні. Що ж до 2 травня, то офіційно цей день вважається робочим, однак шопінг в супермаркетах Польщі краще перенес

З 1 червня Такс Фрі в Польщі знову від 200 злотих

26 Квітня 2017
такс фрі в польщі, оформлення та повернення такс фрі мінімальна сума

Мінімальну суму вартості покупки для можливості оформлення Такс Фрі в Польщі можуть знову знизити до 200 злотих. Причиною зниження ліміту стало значне скорочення оборотів малих підприємств, які надають можливість оформлення Такс Фрі.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах