Польська мова

Назви мешканців міст Європи та національностей польською мовою

22 Червня 2020
онлайн-уроки польської мови безкоштовно

У доповнення до нашого циклу статей про географічні назви польською мовою ми підготували для вас короткий, але інформативний урок про польські назви деяких національностей, а також мешканців міст України, Польщі та Європи.

200 базових та найпопулярніших дієслів у польській мові

24 Квітня 2020
200 базових та найпопулярніших дієслів у польській мові

200 базових та найпопулярніших дієслів польською мовою з українським перекладом. Знання базових дієслів допоможе вам впевнено спілкуватися польською мовою, з якою б ціллю ви це не робили - на роботі, в університеті чи навіть просто в магазині в Польщі.

Урок польської мови №25. Польські дієслова, що означають рух та стан

31 Березня 2020
безкоштовні онлайн-уроки польської мови

У цьому онлайн-уроці польської мови ми розглянемо польські дієслова, які означають рух та стан. Ви дізнаєтесь у яких випадках потрібно сказати слово iść, а у якому - chodzić, а також з якими прийменниками слід вживати ті чи інші дієслова руху та стану.

8 сучасних польських фільмів, які допоможуть краще вивчити мову

17 Березня 2020
8 сучасних польських фільмів

Як легко вивчити польську мову за допомогою фільмів? Польське кіно. Польські фільми, які допоможуть вивчити мову. Фільми польською мовою. Польські фільми мовою оригіналу. Вивчити польську мову за допомогою кіно. Польська мова.

Урок польської мови №24. Будівлі, організації, установи польською мовою

17 Лютого 2020
уроки польської мови онлайн

Як звернутись до незнайомої людини іноземною мовою? Як пояснити, куди прямую і що шукаю? Щоб ці питання не виникали у вас в голові, пропонуємо вам ознайомитись із нашим словничком польських слів, що позначають різні будівлі, установи та організації.

Найпопулярніші польські пісні за версією Spotify

05 Лютого 2020
популярні польські пісні

Пропонуємо вам ознайомитись із кількома найбільш популярними серед самих польських слухачів піснями за рейтингом онлайн-сервісу прослуховування музики Spotify.

Польський алфавіт

21 Січня 2020
польський алфавіт

Польський алфавіт – це 32 літери, більшість з яких запозичена із латинського алфавіту. Водночас поляки мають свої специфічні звуки, які вони по-своєму відображають в письмовому мовленні.

Мовні кальки: 5 польських виразів, які краще не вживати

03 Січня 2020
польська мова онлайн уроки безкоштовно

У польській мові є чимало запозичених з англійської слів та фраз. Але носії “польщизни” часто перекладають і вживають ці вирази неправильно, занадто буквально. Ми підготували для вас список із найбільш поширених у польській мові шкідливих кальок.

Польські слова, які ми вживаємо неправильно

12 Грудня 2019
безкоштовні уроки польської мови онлайн

У цьому онлайн-уроці польської мови ми зібрали для вас кілька найбільш поширених прикладів, аби ви впевненіше говорили польською мовою, а також вразили свого співрозмовника глибокими знаннями іноземної мови.

Польські традиції: День святого Миколая

05 Грудня 2019
польські традиції на святого миколая

Різдво у Польщі традиційно святкують 25 грудня. Ця дата вважається початком різдвяних та новорічних свят, що тягнуться аж до січня. Та в грудні поляки вшановують ще одне християнське свято, що особливо полюбилося маленьким діткам - День святого Миколая.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах