Поїзди до Польщі

Поїзд Ґрац-Перемишль: розклад, маршрут, ціна та пересадка на Інтерсіті в Україну

26 Вересня 2019

Залізничне сполучення Ґрац-Перемишль: розклад, маршрут, ціна. Пересадка з потяга Ґрац-Перемишль на Інтерсіті до Львова та Одеси. Потягом з України в Польщу. Поїздом з України в Австрію через Польщу. Як заїхати поїздом з України в Австрію. Поїзд до Польщі.

Нове залізничне сполучення Мостиська-Прага через Ряшів та Краків

27 Серпня 2019
Потяг Мостиська-Прага через Ряшів та Краків

Потяг Мостиська-Прага через Ряшів та Краків: розклад та маршрут руху. Поїзди до Чехії та Польщі. Залізничне сполучення між Україною, Польщею та Чехією. Розклад руху поїзда Прага-Мостиська. Як заїхати поїздом в Польщу. Як заїхати поїздом в Чехію.

Поїздом з Одеси до Парижа через Перемишль та Дрезден: можливий напрямок залізничного сполучення

04 Липня 2019
поїздом з України в Європу

Нове залізничне сполучення Одеса-Перемишль-Дрезден-Париж. Поїздом з Одеси до Перемишля. Поїзди з України в Європу. Залізничне сполучення між Україною та Польщею. Як поїздом доїхати з України в Польщу. Поїздом з України в країни ЄС.

Укрзалізниця впроваджує онлайн-продаж квитків на всі потяги до Польщі

14 Травня 2019
купити квиток на потяг до Польщі онлайн

Як придбати квиток на потяг до Польщі онлайн. Укрзалізниця відкриє онлайн-продаж квитків на всі потяги, які прямують до Польщі. Як купити квиток на поїзд в Польщу онлайн. Продаж квитків на потяги до Польщі онлайн. Купити квиток на поїзд в Польщу.

Рух поїздів до Перемишля тимчасово буде обмежено

12 Квітня 2019
Рух поїздів до Перемишля

Тимчасове обмеження руху поїздів до Перемишля. Поїздом до Польщі. Як будуть курсувати потяги до Перемишля в травні 2019. Потяги з України до Перемишля. Поїздом до Перемишля. Як доїхати в Польщу поїздом. Поїзди до Перемишля 2019.

Потяг Львів-Люблін обіцяють запустити вже цього року

11 Квітня 2019
Потяг Львів-Люблін

Потяг Львів-Люблін. Коли запустять залізничне сполучення Львів-Люблін. Маршрут руху поїзда Львів-Люблін. Коли буде їздити поїзд Львів-Люблін. Поїзди до Польщі. Залізничне сполучення між Україною та Польщею. Поїздом в Польщу.

Укрзалізниця змінила правила перевезення ручної поклажі

11 Квітня 2019
правила перевезення ручної поклажі

Оновлені правила перевезення ручної поклажі в потягах Укрзалізниці. Як змінилося перевезення багажу в поїздах Укрзалізниці. Поїздом в Польщу. Правила перевезення багажу в потягу до Польщі. Ручна поклажа в поїзді. Правила перевезення ручної поклажі 2019.

Поїздом до Польщі: напрямки, розклад руху та ціни

05 Квітня 2019
Поїздом до Польщі

Як заїхати в Польщу поїздом. Ціни на залізничні квитки до Польщі. Розклад руху поїздів з України до Польщі. Поїзди з Києва в Польщу. Поїзди зі Львова в Польщу. Поїздом з Польщі в Україну. Графік руху поїздів з Польщі в Україну. Поїздом до Польщі.

Між Україною та Польщею планують відновити залізничне сполучення Хирів - Загуж

25 Березня 2019
залізничне сполучення Хирів - Загуж

Залізничне сполучення Хирів-Загуж між Україною та Польщею. Новий потяг сполученням Хирів-Загуж. Коли збудують новий пропускний пункт в Нижанковичах та залізницю. Новий залізничний маршрут з України до Польщі.

З 8 по 10 березня зі Львова до Перемишля курсуватиме додатковий потяг

06 Березня 2019
Додатковий потяг Львів-Перемишль

Додатковий потяг Львів-Перемишль з 8 до 10 березня 2019. Як курсуватиме додатковий потяг Львів-Перемишль. Графік руху додаткового поїзда Львів-Перемишль в березні 2019. Ціна квитків на додатковий потяг Львів-Перемишль на березень 2019.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах