Поїзди до Польщі

Розклад можливих пересадок з міст Польщі на Інтерсіті в Перемишлі

27 Листопада 2017
Інтерсіті в Перемишлі

Як доїхати з інших польських міст до Перемишля? Розклад руху поїздів та автобусів з польських міст до Перемишля. Залізничне сполучення в Польщі. Автобусні перевезення в Польщі. Інтерсіті в Перемишлі.

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

02 Листопада 2017
поїзди і автобуси в польщі, як дешево доїхати до польші

Після прибуття до Перемишля у багатьох виникає запитання - як швидко та дешево добратись до інших польських міст? У відповідь на це запитання ми підготували статтю, описавши залізничні та автобусні рейси з Перемишля до багатьох місцевостей Польщі.

Кінцева зупинка нової євроколії Львів-Варшава буде в Брюховичах

23 Жовтня 2017
Брюховичі

Планується будівництво нового залізничного сполучення Львів-Варшава із кінцевою зупинкою у селищі міського типу Брюховичі.

Зміни руху поїздів до Польщі у зв'язку з ремонтними роботами на залізниці

17 Жовтня 2017
Київ, Львів - Перемишль

З 16 жовтня в Польщі розпочались модернізаційні роботи на залізничній колії. У зв’язку з цим, зміниться рух деяких поїздів. Роботи триватимуть до 27 жовтня.

Поїзд Одеса-Перемишль курсуватиме з середини 2018 року

18 Вересня 2017
Одеса-Перемишль

Укрзалізниця має намір запустити новий маршрут до Польщі – Одеса-Перемишль. Обіцяють, що він курсуватиме вже з середини 2018 року.

Поїзд Київ-Варшава став удвічі популярнішим

15 Вересня 2017
поїзд Київ-Варшава

Завдяки здешевленню квитків, попит на поїзд “Київ-Варшава” зріс майже вдвічі. Укрзалізниця повідомила, що розгляне можливість збільшення кількості вагонів у цьому поїзді.

У жовтні потяги Інтерсіті до Перемишля курсуватимуть за скороченим маршрутом через ремонт колії

31 Серпня 2017
потягом до польщі

Ця вимушена міра викликана ремонтними роботами для модернізації залізничної колії на території Польщі - таку інформацію розмістила на своєму офіційному сайті ПАТ Укрзалізниця.

Квитки на потяг Київ-Варшава здешевшали майже вдвічі

29 Серпня 2017
поїзд в Польшу

Ціна змінилася суттєво: більш як на 1000 гривень. Зараз ціна квитка на потяг 67/68 Київ-Варшава становить 2441 грн, а вже з 3 вересня він коштуватиме 1340 грн.

Розклад руху потяга Київ-Львів-Перемишль змінюється з 24 серпня

07 Серпня 2017
черги на кордоні

У зв’язку з впровадженням нового сполучення Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Перемишль, свій графік руху дещо змінить вже добре відомий та популярний потяг №705/706 Київ-Львів-Перемишль. Це стало зрозуміло із даних на офіційному сайті Укрзалізниці

Укрзалізниця оголосила про дату запуску другого поїзда Інтерсіті до Перемишля

28 Липня 2017

З 24 серпня призначаємо другу пару поїздів Київ – Перемишль, - Войцех Балчун Укрзалізниця призначила другу пару поїздів Інтерсіті+ № 715/716 Київ, Львів – Перемишль. Вона курсуватиме з 24 серпня 2017 року через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах