Поїзди до Польщі

Поїздом зі Львова до Кракова за 3,5 години: на Львівщині збудують швидкісну євроколію

28 Листопада 2019
прямі дешеві поїзди укрзалізниці в польщу

Із залізничної станції "Скнилів", що в кількох кілометрах від головного вокзалу у Львові, вже через рік може відправлятись швидкісний поїзд до польського кордону і далі через польські міста в Європу.

Leo Express невдовзі запустить прямий поїзд Прага-Краків-Мостиська

21 Листопада 2019
поїзд прага-краків-мостиська лео експрес

Вже з березня 2020 року чеський автобусний і залізничний перевізник Leo Express може запустити пряме залізничне сполучення між Прагою та Мостиськами (державний кордон). За планом, на маршруті щоденно курсуватиме 4 пари поїздів.

Зі Львова в Берлін щоденно курсуватиме поїзд з пересадкою в Перемишлі

18 Листопада 2019
поїзди до польщі, поїзд львів-берлін

Поїзд №90/89 зі сполученням Львів-Перемишль, який “Укрзалізниця” запустила наприкінці 2018 року, з 15 грудня курсуватиме щодня.

Поїзд Ґрац-Перемишль: розклад, маршрут, ціна та пересадка на Інтерсіті в Україну

26 Вересня 2019

Залізничне сполучення Ґрац-Перемишль: розклад, маршрут, ціна. Пересадка з потяга Ґрац-Перемишль на Інтерсіті до Львова та Одеси. Потягом з України в Польщу. Поїздом з України в Австрію через Польщу. Як заїхати поїздом з України в Австрію. Поїзд до Польщі.

Нове залізничне сполучення Мостиська-Прага через Ряшів та Краків

27 Серпня 2019
Потяг Мостиська-Прага через Ряшів та Краків

Потяг Мостиська-Прага через Ряшів та Краків: розклад та маршрут руху. Поїзди до Чехії та Польщі. Залізничне сполучення між Україною, Польщею та Чехією. Розклад руху поїзда Прага-Мостиська. Як заїхати поїздом в Польщу. Як заїхати поїздом в Чехію.

Поїздом з Одеси до Парижа через Перемишль та Дрезден: можливий напрямок залізничного сполучення

04 Липня 2019
поїздом з України в Європу

Нове залізничне сполучення Одеса-Перемишль-Дрезден-Париж. Поїздом з Одеси до Перемишля. Поїзди з України в Європу. Залізничне сполучення між Україною та Польщею. Як поїздом доїхати з України в Польщу. Поїздом з України в країни ЄС.

Укрзалізниця впроваджує онлайн-продаж квитків на всі потяги до Польщі

14 Травня 2019
купити квиток на потяг до Польщі онлайн

Як придбати квиток на потяг до Польщі онлайн. Укрзалізниця відкриє онлайн-продаж квитків на всі потяги, які прямують до Польщі. Як купити квиток на поїзд в Польщу онлайн. Продаж квитків на потяги до Польщі онлайн. Купити квиток на поїзд в Польщу.

Рух поїздів до Перемишля тимчасово буде обмежено

12 Квітня 2019
Рух поїздів до Перемишля

Тимчасове обмеження руху поїздів до Перемишля. Поїздом до Польщі. Як будуть курсувати потяги до Перемишля в травні 2019. Потяги з України до Перемишля. Поїздом до Перемишля. Як доїхати в Польщу поїздом. Поїзди до Перемишля 2019.

Потяг Львів-Люблін обіцяють запустити вже цього року

11 Квітня 2019
Потяг Львів-Люблін

Потяг Львів-Люблін. Коли запустять залізничне сполучення Львів-Люблін. Маршрут руху поїзда Львів-Люблін. Коли буде їздити поїзд Львів-Люблін. Поїзди до Польщі. Залізничне сполучення між Україною та Польщею. Поїздом в Польщу.

Укрзалізниця змінила правила перевезення ручної поклажі

11 Квітня 2019
правила перевезення ручної поклажі

Оновлені правила перевезення ручної поклажі в потягах Укрзалізниці. Як змінилося перевезення багажу в поїздах Укрзалізниці. Поїздом в Польщу. Правила перевезення багажу в потягу до Польщі. Ручна поклажа в поїзді. Правила перевезення ручної поклажі 2019.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах