Робота в Польщі

Дефіцитні професії в Польщі в 2020 році та регіони, де шукають працівників

21 Лютого 2020
які професії потребує польща в 2020 році

В 2020 році підприємці в Польщі матимуть чималі труднощі із працевлаштуванням відповідних робітників. Дефіцитними - тобто такими, де відчувається серйозна нестача робочих рук - зараз в країні є понад 30 професій.

Польща розробляє нову міграційну політику: як вона торкнеться українців

11 Лютого 2020
робота в польщі для українців в 2020 році

Польський уряд працює над розробкою та затвердженням нових засад міграційної політики в країні. Основний акцент ставлять на зменшення рівня безробіття серед поляків, а також ефективніший розподіл робочих рук між регіонами та спеціальностями.

Нова інфолінія для українців і прискорення видачі дозволів на роботу в Польщі в 2020 році

17 Січня 2020
правила працевлаштування в польщі в 2020 році

В Польщі продовжують робити все можливе, аби залучати все нові робочі руки з-за кордону, а також спрощувати іноземцям перебування та пошук роботи. Дізнайтесь які нововведення чекають на українських працівників в Польщі у 2020 році.

Єдина мінімальна зарплата в межах Євросоюзу: що каже Польща

16 Січня 2020
зарплата в польщі в 2020 році

У ЄС активно обговорюють можливість встановлення єдиної мінімальної зарплати для всіх країн-членів союзу. За останніми пропозиціями Єврокомісії, вона не повинна бути меншою за 60 відсотків від середньої.

Бедронка навчатиме нових працівників через окуляри віртуальної реальності

17 Грудня 2019
робота в бедронці польща

Для навчання нових працівників Бедронка планує використовувати окуляри віртуальної реальності (gogle VR). Це зробить процес адаптації до нових умов роботи не лише простішим, але й приємнішим та більш пізнавальним.

З 2020 року соцстрахування працівників в Польщі може значно подорожчати

14 Листопада 2019
легальна робота в польщі

Польський уряд працює над внесенням змін до обов’язкового соціального страхування. Нововведення може запрацювати вже з 2020 року і найбільше вплинути на підприємців, які приймають на роботу працівників на основі договору доручення (umowa zlecenie).

Скільки заробляють українці в Польщі станом на 2019 рік

07 Листопада 2019
Скільки українці заробляють в Польщі 2019

Кожне п’яте польське підприємство приймає на роботу працівників з України. Більше половини з них в місяць заробляють в середньому 2,5 тисячі злотих на руки.

В 2020 році мінімальна зарплата в Польщі суттєво зросте

17 Вересня 2019
Мінімальна зарплата в Польщі в 2020 році

Мінімальна зарплата в Польщі у 2020 році. Мінімальна заробітна плата (брутто і нетто) в Польщі у 2020. Мінімальна погодинна ставка в 2020 році в Польщі. Скільки можна заробити в Польщі за місяць. Зарплата в Польщі у 2020 році. Скільки платять в Польщі.

В Польщі створять центральний реєстр і агентство з працевлаштування іноземців: що це означає

27 Червня 2019
центральний реєстр іноземців в Польщі

Для чого Польщі центральний реєстр іноземних працівників? Як працюватиме центральний реєстр і агентство з працевлаштування іноземців? Центральний реєстр і агентство з працевлаштування іноземців в Польщі: плюси та мінуси. Робота в Польщі.

Мережа супермаркетів Biedronka запрошує українців на роботу

25 Червня 2019
Biedronka запрошує українців на роботу

Biedronka шукає працівників з України. Робота в супермаркетах Biedronka для українців. Реклама Biedronka українською мовою. Як влаштуватись на роботу в Biedronka в Польщі українцям. Супермаркети Biedronka в Польщі: робота для українців. Робота в Польщі.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах