Переглядаючи наш сайт, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів. Ми застосовуємо їх, щоб покращити якість сторінок, вони допомагають нам оцінити ваші потреби (допомагають в зборі статистики), а також допомагають нашим партнерам розміщувати правильний контент для вас з використанням нашого сервісу. Щоб дізнатися більше про Cookies, будь ласка, натисніть
тут.
Зарплата в Польщі в 2017 році. Середня та мінімальна зарплата в Польщі. З 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в Польщі становить 2000 злотих (або 1459 злотих без врахування податків).
В країнах, що належать до Європейського Союзу, жінки на керівних посадах заробляють в середньому на 23,4% менше ніж їхні колеги-чоловіки. Про це свідчать дані, які в Міжнародний жіночий день опублікувала статистична організація Євростат.
У 2017 році аж півмільйона осіб може покинути польський ринок праці. Це явище пов'язане із тим, що теперішній польський уряд вирішив знизити пенсійний вік.
Польському ринку не вистачає близько 50 тисяч водіїв транспортних засобів категорії C (водії вантажних автомобілів) і C+E (водії сідельних тягачів з напівпричепом).Польща і надалі пропонує українцям безліч вакантних місць для роботи водіями.
За результатами дослідження, яке провели спеціалісти Pracuj.pl, в січні на цьому веб-порталі опублікували 46 401 оголошення про роботу, тобто на 15% більше ніж в січні 2016 року і аж на 40% більше ніж в грудні минулого року.
Поляки хочуть запровадити систему квот на працівників з-за кордону. Тобто планується встановлювати певні ліміти на кількість виданих дозволів на сезонну роботу в Польщі та освядчень на короткотермінову роботу для іноземців окремо для кожного воєводства
У зв'язку з постійною нестачею робітників на ринку праці в Польщі, 39% фірм планує прийняти на роботу кандидатів з України. Все частіше наші співвітчизники займають в Польщі посади, що вимагають кваліфікації.
За минулий 2016 рік число осіб, які втратили роботу в Польщі внаслідок групових звільнень працівників, виросло аж на 50%. Такий стрибок експерти пояснюють сильною конкуренцією в окремих галузях економіки.
Поляки почали заробляти більше. На це безпомилково вказують дані Головного Статистичного Управління Польщі, згідно яких середня заробітна плата в Польщі на IV квартал 2016 року становила 4 218,92 злотих. Тобто за рік вона виросла майже на 4%.
У 2016 році прохань від іноземців про дозвіл на роботу та проживання в Польщі тільки в Кракові було подано 22 тисячі – це на 20 тисяч більше, аніж ще всього 5 років тому. Через такий ажіотаж, подати документи без черг не можливо.