Переглядаючи наш сайт, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів. Ми застосовуємо їх, щоб покращити якість сторінок, вони допомагають нам оцінити ваші потреби (допомагають в зборі статистики), а також допомагають нашим партнерам розміщувати правильний контент для вас з використанням нашого сервісу. Щоб дізнатися більше про Cookies, будь ласка, натисніть
тут.
Найближчим часом на польських роботодавців очікують серйозні і ретельні перевірки. Основною метою таких заходів є потреба переконатись, що всі роботодавці дотримуються чинних з початку 2017 року правил про мінімальну оплату праці в Польщі.
Польський роботодавець не має права брати з іноземця жодних коштів за запрошення на роботу – про це вкотре нагадала Державна інспекція праці Польщі. Платити не потрібно і щоб отримати дозвіл працювати в Польщі.
Стурбовані зростаючою кількістю нелегальних мігрантів в Європі, і, як наслідок, загрозою безпеки кордонів ЄС, поляки старанно працюють над поправками до законодавства, що регулює перебування та працевлаштування іноземців на території Польщі.
Дев'ять з десяти роботодавців в Польщі планують збільшити кількість робочих місць на своєму підприємстві. Про це йдеться в доповіді фірми Hays Poland, де представлено найновіші тренди і перспективи ринку праці в Польщі.
Нещодавно ми публікували статтю про те, як знайти легальну роботу в Польщі за допомогою інтернет-мережі. Матеріал вийшов дуже корисний та актуальний, адже щоденно саме в такий спосіб роботу шукають тисячі людей з усіх куточків світу.
З 1 січня 2017 року жодних змін у працевлаштування іноземців в Польщі не буде - таке офіційне рішення польського уряду. Пояснюють його тим, що поправки до закону про працевлаштування іноземців в Польщі доволі кардинальні та складні.
Нелегальною в Польщі вважається праця, яка не є офіційно задокументованою, тобто роботодавець і працівник не підписали жодного офіційного документа про працевлаштування, а отже не були сплачені відповідні податки.
Кожен четвертий роботодавець в Польщі не компенсує своїм працівникам додаткові години, які вони провели на робочому місці за добу, а кожен третій - понаднормові години за весь тиждень.
Мінімальна ставка в торговельних мережах Польщі є вищою ніж мінімальна зарплата, але не дотягує до рівня середньої в Польщі. Серед тих, хто підвищив у 2016 році мінімальну ставку для своїх працівників - популярні супермаркети Tesko, Biedronka та Lidl.
Значна частина українців, які працюють в Польщі, має вищу або середню освіту, але виконує низькокваліфіковану роботу. Українців не слід вважати конкурентами поляків на ринку праці, адже вони часто беруться за роботу, яку поляки виконувати не хочуть.