Робота в Польщі

Робота для студентів в Польщі: важливі аспекти

03 Квітня 2018
Робота для студентів в Польщі

Чи може студент легально працювати в Польщі? Які документи необхідно мати студенту для працевлаштування в Польщі? На підставі якого договору може працювати студент в Польщі? Яким є розмір мінімальної заробітної плати для студентів, які працюють в Польщі?

Зміни в Трудовому кодексі Польщі в 2018 році

30 Березня 2018
трудовий кодекс Польщі 2018

В Польщі представили проект змін у Трудовому кодексі. Що це будуть за зміни та як вони вплинуть на пересічних працівників у Польщі, в тому числі й українців, які там працюють?

Надбавки до зарплати та інші додаткові грошові виплати на роботі в Польщі

28 Березня 2018
Надбавки до зарплати в Польщі

Заробітна плата в Польщі. Надбавки до зарплати в Польщі за понаднормову роботу, за роботу вночі, за роботу в шкідливих умовах. Грошові премії на роботі в Польщі. Грошова компенсація в Польщі. Інші грошові і матеріальні ресурси, надані працівнику в Польщі.

Лише 11% українців, які працюють в Польщі, хочуть залишитись тут жити назавжди

26 Березня 2018
українці в Польщі

Протягом останніх п'яти років більше половини українців, що працюють у Польщі, повторно приїжджають сюди на роботу по декілька разів, однак кожного разу залишаються не довше, аніж на півроку. Лише 11% українців хочуть залишитися жити в Польщі назавжди.

Все про податок PIT в Польщі: різновиди, спосіб розрахунку та заповнення декларації, види пільг

23 Березня 2018
податок PIT в Польщі

Податок PIT в Польщі. Що таке PIT-11 та PIT-37? Як заповнити і подати декларацію PIT-37? Зразок декларацію PIT-37. Як самостійно розрахувати свій податок в Польщі? Ставка податку PIT в Польщі. Неоподаткований річний дохід в Польщі у 2018 році. Пільги

В Польщі відкрили інфолінію для працівників з України

08 Березня 2018
інфолінія для українців в Польщі

Польська Інспекція Праці відкрила інфолінію для українців, що працюють у Польщі, де можна звернутися за допомогою та консультацією стосовно роботи та легального працевлаштування в Польщі. Інфолінія обслуговується особами, що володіють українською мовою.

Зміни в отриманні Дозволу на проживання у Польщі (Zezwolenia na pobyt) в 2018 році

12 Лютого 2018
карта побиту

З 12 лютого 2018 року чинності набувають підготовлені Міністерством внутрішніх справ Польщі нові правила в отриманні Дозволу на проживання (Zezwolenie na pobyt) та Карти побиту (Karta pobytu) в Польщі. Що це за зміни та як вони діятимуть?

Українці переказали додому з Польщі понад 3 мільярди злотих

07 Лютого 2018
робота в Польщі

Згідно з даними Національного банку Польщі, у третьому кварталі 2017 року українці, що працюють у Польщі, переказали додому в Україну 3,2 мільярди злотих, тобто близько 770 мільйонів євро. Ця сума складає 91% всіх переказаних іноземцями коштів.

Середня заробітна плата в Польщі у 2018

01 Лютого 2018
Середня заробітна плата в Польщі

За минулий рік середня зарплата в Польщі зросла на 5,7 відсотків. Скільки тепер в місяць можна заробити у Польщі? У яких містах Польщі платять найбільше, а в яких - найменше? І де найвигідніше шукати роботу у Польщі?

Мінімальна заробітна плата в Польщі у 2018 році

31 Січня 2018
зарплата в Польщі

Якою є мінімальна заробітна платня та мінімальна погодинна ставка у Польщі в 2018 році? Як нараховуватимуться додаткові виплати за понаднормову роботу, премії та винагороди? Скільки загалом "на руки" зможе отримати працівник у Польщі у 2018 році?

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах