Переглядаючи наш сайт, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів. Ми застосовуємо їх, щоб покращити якість сторінок, вони допомагають нам оцінити ваші потреби (допомагають в зборі статистики), а також допомагають нашим партнерам розміщувати правильний контент для вас з використанням нашого сервісу. Щоб дізнатися більше про Cookies, будь ласка, натисніть
тут.
Для тих, хто зараз шукає в Польщі сезонну або тимчасову роботу, знайдеться чимало пропозицій. Для деяких вакансій потрібен досвід роботи, а у деяких випадках роботодавці готові взяти людей “з вулиці”.
Біженці з України охоче шукають роботу в Польщі. Як показують дослідження, більш охоче, ніж, наприклад, у Чехії чи Румунії. Цьому сприяє, зокрема, відкритість польського ринку праці.
Популярний в Європі лоукост-авіаперевізник Wizz Air планує розширити свій штат у Польщі та шукає щонайменше 200 нових членів екіпажу. Зарплата складатиметься зі ставки та бонусів за години в польоті.
Згідно з дослідженням Randstad, 28% компаній у Польщі планують підвищити зарплати впродовж найближчих шести місяців. Більшість із них припускають, що підвищення становитиме близько 7%.
Польський уряд пропонує двічі підвищити мінімальну зарплату впродовж наступного року. Спершу з січня 2023 року винагороду мають підвищити до 3 383 злотих брутто, а з липня - до 3 450 злотих брутто.
Сьогодні на польських плантаціях можна заробити навіть 23 злотих за годину збору полуниці. Все ж охочих виконувати цю роботу не вистачає. Дефіцит робочої сили відчувають й інші сфери економіки Польщі, зокрема гастрономія, будівництво та логістика.
Після трьох місяців повномасштабної війни росії проти України, польський уряд прийняв пакет системних рішень для українських біженців, які планують залишитися в Польщі на тривалий час.
Lidl заохочує своїх співробітників переїжджати в туристичні місця на літній сезон, пропонуючи їм житло та додаткові 600 злотих брутто на місяць. Biedronka, натомість, шукає нових тимчасових працівників. Мережа готова платити від 19,70 злотих брутто за год
Сейм Польщі прийняв закон про запровадження в країні масштабної урядової програми реформ “Польський Лад 2.0”. Один з основних елементів програми - зниження базової ставки податку PIT з 17% до 12%.