Драбини пожежні та евакуаційні

Зовнішні пожежні та евакуаційні драбини Crynoline
Зовнішні пожежні та евакуаційні драбини Crynoline

Телефони:+38 097 900 42 02

Режими роботи:9:00 - 18:00

Посилання на сайт магазину: https://www.lesnitsa.com/uk/

Зовнішні вертикальні пожежні драбини

На кожному етапі проектування та будівництва будь-якої споруди слід впевнитись, що під час здачі об'єкта в експлуатацію, він відповідатиме всім вимогам пожежної безпеки і охорони праці. Згідно зі встановленими в Україні нормами, кожен житловий будинок або будь-яка інша будівля повинні мати безпечний доступ до даху. Найбільш надійним та водночас простим способом забезпечити такий доступ є встановлення вертикальних пожежних (евакуаційних) драбин.

Вертикальні драбини є незамінним елементом будь-якої будівлі, а також багатьох видів виробничих споруд та промислових об'єктів. Вони можуть забезпечити доступ не лише до верхньої частини будинку, але й, наприклад, до евакуаційних або пожежних виходів, а також до підвальних приміщень чи навіть комунікаційних колодязів.

Під час вибору вертикальних драбин (зовнішніх та внутрішніх, пожежних та евакуаційних) слід взяти до уваги тип та розмір конкретної споруди, а також заздалегідь продумати призначення майбутньої драбини. Наприклад, на високих будівлях встановлюють зовнішні вертикальні драбини з огорожею, адже саме вони забезпечують максимальний комфорт та безпеку під час експлуатації. Якщо ж ви плануєте купити та встановити зовнішню драбину з метою забезпечення надійного евакуаційного виходу на випадок надзвичайних ситуацій, ідеальним варіантом в цій ситуації будуть зовнішні пожежні (евакуаційні) драбини.

пожежні евакуаційні драбини купити в україні

Зовнішні пожежні драбини та евакуаційні (маршеві) сходи

Зовнішні пожежні драбини, призначені для проведення пожежно-рятувальних робіт, поділяють на такі типи:

  • П1 - вертикальна металева, що починається з висоти 2,5 м від рівня землі, має ширину 0,7 м та площадку перед виходом на покрівлю з огородженням висотою не менше 0,6 м. Починаючи з висоти 10 м драбина повинна мати дуги через кожні 0,7 м з радіусом заокруглення 0,35 м і з центром, віддаленим від драбини на 0,45 м.
  • П2 - маршева металева, що починається з висоти 2,5 м від рівня землі та має ухил маршів не більше за 6:1, ширину 0,7 м, а також площадки не рідше ніж через 8 м і поручні.

Зовнішні пожежні драбини встановлюють на будівлях для того, аби при виникненні пожежі рятувальники змогли оперативно піднятись на дах. Евакуаційними (маршевими) сходами, в свою чергу, можуть скористатись люди, які перебувають всередині будівлі на момент виникнення надзвичайної ситуації.

Зовнішні вертикальні драбини також використовують на промислових та виробничих об'єктах. Такі драбини повинні легко з'єднуватись одна з одною за допомогою спеціальних аксесуарів і забезпечувати належний доступ до будь-якої частини споруди, гарантуючи комфорт та надійність під час використання.

зовнішні пожежні вертикальні драбини

Купити зовнішні вертикальні драбини європейського виробника в Україні

Попит на зовнішні вертикальні драбини в Україні досить великий, адже сфера будівництва стрімко розвивається і в багатьох великих містах щороку з'являються все нові житлові комплекси. Однак пропозиція якісних та безпечних драбин в Україні є значно меншою, ніж попит. У зв'язку з цим, багатьох цікавить де в Україні можна купити зовнішні вертикальні драбини, аби вони були максимально надійними та довговічними, а також виготовлялись згідно з європейськими стандартами якості та безпеки. Окрім цього, потенційний покупець прагне одержати замовлений товар вчасно, а також без зайвих зусиль встановити його на будівлі. Швидко та ефективно вирішити всі ці нелегкі завдання вам допоможуть в офіційному українському представництві європейського виробника Crynoline®.

Купити зовнішні вертикальні пожежні драбини в Україні

Crynoline® - це компанія з багаторічним досвідом у сфері виробництва зовнішній вертикальних драбин. Спеціалісти компанії виготовляють вертикальні драбини, використовуючи іноваційні технології, аналогів яким немає в Україні. Так, скориставшись послугами офіційного українського представництва фірми Crynoline®, ви маєте змогу замовити і в найкоротші терміни одержати зовнішні вертикальні драбини європейського виробника, що відповідають українським стандартам пожежної безпеки та охорони праці. Якість і надійність цих конструкцій підтверджена всіма необхідними європейськими та українськими сертифікатами, а також великим досвідом та бездоганною репутацією компанії Crynoline®.

зовнішні вертикальні пожежні драбини вимогиевакуаційні сходи

В каталозі компанії Crynoline® можна знайти різні види зовнішніх вертикальних драбин, в тому числі драбини зі спеціальною огорожею та без неї, а також драбини, виготовлені з алюмінію та сталі.  Ви також можете замовити аксесуари Crynoline®, що забезпечують додатковий комфорт та безпеку під час використання зовнішніх вертикальних драбин. А головне - драбини Crynoline® легко встановлюються без жодного додаткового обладання і надійно прикріплюються до будь-яких фасадів.

Детальніше про типи зовнішніх вертикальних драбин виробництва компанії Crynoline®, а також про їх переваги та характеристики читайте ТУТ. На цій сторінці ви також можете дізнатись про те, як замовити і максимально швидко одержати зовнішні вертикальні драбини європейського виробника в Україні

Читати повністю

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах